Big Brother 4 - Новите мъже

  • 37 793
  • 2 631
  •   1
Отговори
# 2 595
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
Аууу,разби я.И я накара да се напарфюмира. hahaha Joy Кара я да се среше,така й не успя.Обяснява й,че за удължената коса,трябва да има специална четка. Laughing Знае повече от нея. hahaha Joy
Парфюма й е Булгари,нали?
мда, щото имаше една любовница с удължена коса (не Соня)  smile3505

# 2 596
  • Мнения: 52
Момичета, аз ви изоставям,  лека нощ Hug

# 2 597
  • Мнения: 4 435
Е,тя и Соня е с удължена,така че. Laughing
И мойто мило и то вече е запознато с всякакви такива неща.Като ме чуе да говоря нещо за коси и му прилошава. hahaha Joy Аз му обясних,че е пенсионер,и не разбира. Crossing Arms


scent of a man лека  Hug.

Венци си имал приятелка май. Laughing Питат го,той крие.

# 2 598
  • Мнения: 243
Тая свиня какво всява интриги сега,Таня харесвала ужасно много Денислав!пфууууу  #Cussing out #2gunfire

# 2 599
  • Мнения: 4 435
Има нещо вярно,Таня е наивна,и много лесно може да й завъртят главата.Няма да се учудя,да го захареса сега и него. Crazy Ама аз не съм забелязала такова нещо досега.

# 2 600
  • Мнения: 243
Танчето май е от онзи тип жени на които като им каже някои мъж една дума и си мислят,че ги сваля и се превързват!Друго нещо е ,че и така затворени и отделени от външният свят не можем да съдим за тези им реакции като нормални!

# 2 601
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Жоро каза в предаването тази вечер - "Таня е същата като Мартин - само пеперуди са и в главата".
Каза и че можела за много малко време да се влюби в който и да е.

# 2 602
  • Мнения: 243
Само не ми е ясно до кога ще стои ще мрънка и ще се пръска с рефанчето?Тя в момента има нужда някои да и повтаря непрекъснато, че не е направила нищо лошо и мама да я чуе,че й пука !

# 2 603
  • Мнения: 4 435
Любими,лягам и аз. Hug Heart Eyes
До утре бацета. Mr. Green

# 2 604
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Лека нощ, бацка !

Само не ми е ясно до кога ще стои ще мрънка и ще се пръска с рефанчето?Тя в момента има нужда някои да и повтаря непрекъснато, че не е направила нищо лошо и мама да я чуе,че й пука !
Абсолютно !
Леле, Таня не мога да я изтърпя ако съм аз.

# 2 605
  • Мнения: 243
Аз ви оставям момичета!Лекичка  Hug

# 2 606
  • Мнения: 7 914
сега ви изчетох за последните часове... Дени ако продължава  с  "комплимнтите " ще ми стане любимец Crazy

лека нощ и от мен момичета  bouquet

# 2 607
  • Мнения: 200
Добро утро бацета   bouquet, спорна и успешна седмица.
И очакваме новата темичка  newsm03

# 2 608
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Добро утро цУцЕта  Crazy Wink

Вчера го поруснах и сЯ се ровча и не мога да намеря от къде да го гледам , в сайта още не е качен  Crossing Arms


п.п.отивам да хвърля едно ОкО назад  Wink в темата

# 2 609
  • София
  • Мнения: 15 496
Добро утро и от мен!

За съжаление днес няма да гласувам, Embarassed защото и с трите карти съм на нула, а нямам и стотинка за ваучери, платих си тока. Embarassed Ако гласувате за Филип, пуснете някой и за мен, защото ще се пръсна, ако не излезе.

Общи условия

Активация на акаунт