Защо би постъпил така ... ?

  • 6 918
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
защо пък да не?
ще  мине, след 2-3 месеца.

# 16
  • Мнения: 53
И аз преди време имах пред себе си подобен пример. Също с моя приятелка. На приблизително същите години.
Та и тя хубава, интелигентна, с престижна работа и образование, но с куп неуспешни връзки. След поредната такава, се запознава с момче, от което е очарована и той съответно от нея. И започна една любов, едни планове и прочие. Като я видях - цялата грееше. Казах си - това ще да е нейния човек. Много скоро след връзката си започнаха да правят дори планове за бебе и прочие неща, които ми се сториха лично на мен прибързани, но аз съм един човек - тя друг.
Минаха едва няколко месеца и същия този невероятен мъж, извежднъж от песента за бебе, запя друга песен - не бил вече сигурен че изпитва същите чувства.
Аз си го обясних с едно еднично нещо - еуфорията след влюбването. Тя кара хората да вършат глупости и да приказват неща, за които не сигурни че ще се случат във времето. И когато тази еуфория започне да отшумява, започват да се стряскат от собствените си действия и думи и търсят всякакви начини да дадат на отсрещния човек да разбере, че нещата се променят.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, хайде сега!
Един месец секс и безумни приказки и сега страда.
Аз първия месец не бих му влязла в леглото, освен ако не го правя с ясното съзнание, че на сутринта ще се измъкна, преди да се е събудил, камо  ли да правя планове за съвместен живот.

Няма причина да страда. Та тя даже не е успяла да сътвори някакви спомени с този човек, някакви сантименти, не може да е белязал съществото й кой знае с какво, освен с няколко мощни оргазма.

Да влиза следващият, дето има една приказка, времето е ценно, драмите в случая са излишни.

# 18
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Май от самото начало господинът не е имал сериозни намерения. Или като се е уплашил, че нещата може да станат по-сериозни, си е плюл на петите. Но както и да е, такива еднодневки не заслужават нито сълзи, нито страдания. Клонка е много права - времето е ценно и твоята приятелка не бива да го губи в мъка и мисли по някой, който не заслужава.

# 19
  • Мнения: 4 668
Всички сте прави . Така е ! И аз защитавам подобна позиция - че не си е заслужавало . Но все пак , аз отдавна съм много далеч от подобни емоции , даже съм позабравила какво е  Simple Smile
Но месец и половина не е толкова малко , а и той правеше чудеса от храброст , за да я види , примерно през деня ходеше до работата и , само колкото да си кажат здрасти и да се видят за не повече от 5 мин ...
Защо му беше нужно да се затормозва така , да се блъска в задръстванията , да и звъни , просто за да я чуе ...

# 20
  • Мнения: 4 734
Защо му беше нужно да се затормозва така , да се блъска в задръстванията , да и звъни , просто за да я чуе ...
Явно за да си начеше самолюбието , виждайки как тази жена му е паднала тотално в ръцете. Много тъпо и много гадно.

 За жалост има и женско еквивалентно поведение на демонстрираното от господина.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ако съм на мястото на приятелката никога не бих оставила нещата без обяснение. Peace Да седя тихо и да плача горчиво без изобщо да съм наясно какво се случва- НЕ! Така или иначе се е видяло, че тази връзка няма да я бъде, поне да се изясни кое е причинило разрива. Не мисля, че ще е удар по достойството и, ако го хване на къс пас и му забие пряко няколко въпроса. Каквото и да и отговори, все ще е някакво инфо, най- малкото начина, по който ще го направи ще е показателен.

# 22
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Месец и половина е изкючително кратко време,направо смешно бих казала, че да се стига до драми в карайна сметка...момчето добре се е позабавлявало за сметка на приятелката ти,какво има толкова да му мътите,че и сметка да му търсите...да махне с ръка и да си продължава по пътя,като преосмисли приоритетите  си за очакванията `и  от едно бъдещо запознаство.Няма какво да му преживява толкова,то просто нищо не се е случило според мен.

# 23
  • Мнения: 2 448
Месец и половина може да е страхотно много време, когато става дума за хора, които има усет един към друг. Причината в случая е, че явно неправилно е разчитала сигналите дадени и от мъжа. Но не всеки има интуицията да разчита посланията на другия, а прекаленото желание и харесване също оказват заслепяващ ефект. Не знам в случая за какво точно страда, заради това, че човека и липсва или заради нараненото си его.  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
В една такава тема, Лиска пусна култовата реплика "може да е умрял", която е неприложима в случая, защото този господин си вдига телефона.
Другата реплика беше:"жена му е разбрала" Mr. Green

Всичко е възможно, всичко. Crazy

# 25
  • Мнения: 2 133
Сори, ама и според мен, нищо не се е случило!Да продължава напред, че годинките летят Laughing

# 26
  • Мнения: 4 668
Месец и половина може да е страхотно много време...
С моят съпруг заживяхме заедно една седмица след запознанството си ... и така до днес  Simple Smile
В някой случаи времето си е напълно достатъчно .

Но не затова е темата ! Чудя се от какъв зор му беше нужно да лъже и да се държи така . Можеше да премълчи 80 % от нещата , които и е наговорил и още толкова от действията си .

# 27

Pipinka , никой не може да каже, защо го е направил ,причината може и да страшно малка ,глупава и тн. Примир с мен преди години с един мъж, готин ,харесваме се ,че и за бъдещето говорихме, еми една вечер ми дойде с черно под ноктите ,еми отвратих се и избягах ,просто ми се изпари всичко и как да му го кажеш това........

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

Pipinka , никой не може да каже, защо го е направил ,причината може и да страшно малка ,глупава и тн. Примир с мен преди години с един мъж, готин ,харесваме се ,че и за бъдещето говорихме, еми една вечер ми дойде с черно под ноктите ,еми отвратих се и избягах ,просто ми се изпари всичко и как да му го кажеш това........

 Shocked

# 29
  • София
  • Мнения: 6 096
И аз малко се стъписах от по-предния пост...  newsm78
Иначе, и аз съм преживявала подобно нещо; не сме правили чак планове, но схемата е подобна - отначало гори от ентусиазъм, прави мили жестове и т.н.; от един момент изведнъж дръпва назад и става неоткриваем, ама не защото не иска да се виждате, ами или е зает, или някакви обективни пречки са изскочили... глупости. Според една приятелка от всяка връзка, дори неуспешна, човек научавал по нещо...знам ли, аз предпочитам тези, неуспешните да не са се случвали. Ще го преживее твоята приятелка, но причините надали ще разбере... дали това е стилът на господина, или някаква случка го е накарала да си промени мнението... Би било интересно, както предложиха, да го сгащи и поразпита, но надали ще ́и се занимава.

Общи условия

Активация на акаунт