с какво заспива детето ви

  • 3 639
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 602
С мама.  Grinning До 1 година се приспивахме с кърмене, което след това заменихме с гушкане, приказки и песнички. Щом аз съм в къщи не заспива с друг. Wink

# 16
  • Мнения: 3 929
С нищо. Докато го кърмех, заспиваше на цицата, но никога не е искал определен предмет, биберон или да си смуче пръста.

# 17
  • Мнения: 8 999
Моите деца буквално се гмурваха под купа плюшени играчки, само носовете им стърчака като коминчета отгоре. Освен плюшките, докъм 3 г. дъщеря ми лапаше палчето, а синът ми - настървено смучеше залъгалка. За мен ето тези два навика са особено опасни и положих много усилия, за да ги отуча.

# 18
  • Мнения: 277
С парче плат!!! От бебе още спи така. Гушка си го и друго не иска. Без него не заспива.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и моите нямат нищо конкретно...
Много рядко да пожелаят някакъв предмет да е до тях, по време на нощен сън.

А аз - с един заек. Още си го пазя.

# 20
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
с двете любими плюшени играчки-мече и овца Peace

# 21
  • Мнения: 751
С любимите си плюшени играчки.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 23:03 от tanito81

# 22
  • Мнения: 4 784
На мен са ми необходими повече от една опция за гласуване. Синът ми заспива с биберон и с едно чаршафче, с което не се завива, но го гушка веднага щом му се приспи.

# 23
  • Мнения: 1 666
Към момента заспива предимно с едно бяло мече, а понякога и с някоя кола/камион/трактор.
А докато пиеше мляко от шише с биберон, заспиваше вечер с млякото.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
В момента с нищо.До скоро с шише с мляко.Заспивал е и с любими играчки, но сега рядко ги търси.

# 25
  • София
  • Мнения: 280
С мама.  Grinning До 1 година се приспивахме с кърмене, което след това заменихме с гушкане, приказки и песнички. Щом аз съм в къщи не заспива с друг. Wink
Ние сме същата работа  Grinning

# 26
  • Мнения: 14 133
С мама.  Grinning До 1 година се приспивахме с кърмене, което след това заменихме с гушкане, приказки и песнички. Щом аз съм в къщи не заспива с друг. Wink
И при нас е така. С милване и гушкане. Много-о-о обичам тези моменти, защото той през останалото време рядко дава да му се радваме.  hahaha hahaha

# 27
  • Мнения: 1 674
с бибата

# 28
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
От бебче като беше, та и до сега с едно розово юрганче.Вече е доста голяма за него, но.....си го търси.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Никога не е заспивала с играчка или друг предмет. Просто си ляга и започва да гледа в една точка.

Общи условия

Активация на акаунт