Арабско слънце тук ни грее,а чудна птичка,песен пее-и то за 94 пореден път

  • 30 015
  • 287
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3
Eye of Ra,  за такава сватба и булката и младоженеца трябва да са мисюлмани или не е нужно и само се пропуска свещеника?Аз го питах моя,но той нещо неможа много да ми обясни,каза ми ми ако искаме в джамия ти трябва да приемеш исляма,аз казах,че недържа и той каза,че недържи.Питах го,а иначе как става,той вика както навсякъде,отиваме подписваме се и така.Но все пак аз искам тоя път голяма сватба,а не като първия път,не че той неиска,ама нали неможе да ми обясни много и аз тук питам.
А и едно въпросче към другите мамчета.Имали някоя от вас да е приела исляма?Как решихте да го направите?Доволни ли сте от това?И с какво ви привлече точно?Извинявам се,ако въпроса е прекалено личен  bouquet

# 211
  • Мнения: 234
Здравейте и от мен!
Добре дошли на новите момичета! Hug
LinnaLove,гадна работа е това шарката,но по-добре сега,отколкото на 26г,както я кара моя мъж.Беше като таралеж Mr. Green.Ужас!
И аз Ви каня у нас,но имам условие,да ми наготвите за цяла седмица! Laughing
Dina767,тази диета при мен действа безотказно,за седмица свалих 2кг,но аз постно не обичам,така,че дълго време мога да карам на тази диета.

# 212
  • Мнения: 3 804
лина по въпроса ти кой е и как е приел исляма-на първа страница-като натиснеш в/у имената ни ще ти и излеззнат линкове с ли4ните ни истории-просто няма смисъл вси4ко да се пренаписва.Бързо оздравяване на детенцето Praynig Praynig Praynig

цеци лек път Hug  bouquet

# 213
  • Мнения: 3
лина по въпроса ти кой е и как е приел исляма-на първа страница-като натиснеш в/у имената ни ще ти и излеззнат линкове с ли4ните ни истории-просто няма смисъл вси4ко да се пренаписва.Бързо оздравяване на детенцето Praynig Praynig Praynig
Благодаряза инфото и пожеланието за бързо оздравяване  bouquet.Само,че за тези линкове и абумчета иска парола,която за да получа трябва да съм писала в 5 поредни теми икато напправя това да изпратя ЛС и ако всички са съгласни да получа паролата.Така че ще изчакам докато се изпълни условието.

# 214
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен!
Добре дошли на новите момичета! Hug
LinnaLove,гадна работа е това шарката,но по-добре сега,отколкото на 26г,както я кара моя мъж.Беше като таралеж Mr. Green.Ужас!
И аз Ви каня у нас,но имам условие,да ми наготвите за цяла седмица! Laughing
Dina767,тази диета при мен действа безотказно,за седмица свалих 2кг,но аз постно не обичам,така,че дълго време мога да карам на тази диета.

Даа,гадно нещо е шарката на по-късен етап,а може и до усложнения да доведе.Аз последната шарка изкарах на 12,но я изкарах на крак,докато разбера,че е шарка си мислех,е са ме нападнали младежки пъпки.Ама поне за сега малкия е много сме,е мрънка,ама нормално.
Колкото до диетите,ето ви една от мен-любов и нерви,никакво ядене само кафе с мед,вода и сок и гаранция за един месец ще се стопите.

# 215
  • Мнения: 465
Lina не иска нищо освен да натиснеш името на всяко едно момиче в началото на темата където са изписани имената. Не иска нито пароле, нито нещо друго. Това са само препратки към старите теми. Там можеш да видим историята на повечето девойки тук. Peace

# 216
  • Мнения: 3
Aaaa,добре.Аз понеже съм малко неориентирана с форума и се обърквам.Ок,пак ще прегледам.Мерси за инфото Peace

# 217
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
лина,ти искаш голяма сватба?народът се 4уди как да го избегне! ама зависи и къде  ще е в бг или в алжир? за сватби питай ,мене ме мъкнат от как съм дошла на година по 10 преди, сега по-рядко ходя, то все едно и също!ако не си мюслим си има церемония в кметството !тука щ? имаме пресен пример след малко време, а може да питаш и белбейка! едното цвети подписа в тунис ,в алжирското посолство!
за религията е много индивидуално, ти е важно да си наясно каква си и после каква искаш да бъдеш по религиозен признак!
аз от всякакви нерви дебелея, защото си го изкарвам Cry на хладилника и карам на храна за да потисна нервата!  ooooh! Sickда, любовта вдъхновява за ходене на фитнес или танци и диети!  Mr. Green
по-добре сега да кара шарка,аз се притеснявам, 4е тука като,4е ли са по-рядко такива заболявания и не знам доколко сме ваксинирани!
деси, за кой модел си мераклийка? какво стана в в4ерашния гсм, да не го продадат наистина?! newsm78
за цветятата дето ще  bouquetминат за алжир, лек път, хубаво завръщане и една хубава сватба да си спретнете набързо!

# 218
  • Мнения: 216
[bДобър ден[/b][/size]

надявам се,че историята със земетръсите приключи
поуплашихме се-и ние като Анипомислихме,че е някакъв взрив Crazy

Дина-аз съм на твоето положение с Рабуба-само си мечтая да се храни повечко,но засега-правя храна,която в по-голямата си част изхвърлям Sad-тя все още е на кърма и предпочита да суче повече,отколкото да се напряга Confused с дъвчене-
важното е,че яде и обича плодове,но манджи едва хапва Sick-обаче намери ли бонбон или близалка-не можеш да ъи го вземеш Mr. Green

Деси-купи телефона от тези недоволни хорицаи го подари на момичетата,на мястото на изпрания bowuu-така ще си в изгодно положение Wink
за паролата-разбира се да

Лиле,не знаех,че някой все още проявява интерес към историята с джинката-
но за теб винаги ще я разкажа-нека е утре сутрин-на спокойствие,че сега дойде народа от у-ще,знаеш как е Mr. Green

Латеа-ще спретнем среща,вярвай ми -само да се организираме малко,че в софия,май само ти си
без деца(все още Wink)-та другите да се стегнот-но ще се видим  bouquet  bouquet
някъде край Ндк-на теб ти е близо,а пък там има и топличко Heart Eyes

Амал-хайде,къде изчезна-дай идеи за новата тема
как е бебка

От сутринта съм оставила това съобщение на компа,нямах време да го допиша-сега само смених добро утро,с добър ден
марси Heart Eyes-дебелееш ти-ама и аз покрай теб ще се ошишкам-с тия кашута,бадеми и баклавички дето размишлявахте над тях в чата-прияде ми се Heart Eyes

Лина[/i]-шарката е като е като приемането на Исляма-съвсем естествен процес  JoyMr. Green-шегичка де-но така да се поразсееш--аз нали съм с три-имали сме разправии с пъпки от различен произход-Варицела -също-колкото по-малко е детенце,толкова по-добре Joy
Исляма ме привлече с това-че е последната Небесна религия,Низпослана от единствения Създател на Битието-Приемаща и Почитаща останалите две монотеистични религии-а същ и Пророците от Адам ,през Ной,Авраам(Ибраим),Моисей,та до Исус Христос-Мир на Всички Тях...
пак ще си говорим за това-аз имам желание и идея-да можем да говорим за всичко помежду си с уважение и разбиране,а не да се притесняваме от толкова важни неща ,каквито са изборът ни на светоглед и религиозна ориентация-само съм си наумила-да не обръщам внимание на предизвикателни реплики,или думи подхвърлени от скука-тук винаги това е нарушавало спокойствието на темата ни,когато сме обсъждали сериозни теми

Лека вечер,момичета

# 219
  • Мнения: 100
Eye of Ra,  за такава сватба и булката и младоженеца трябва да са мисюлмани или не е нужно и само се пропуска свещеника?Аз го питах моя,но той нещо неможа много да ми обясни,каза ми ми ако искаме в джамия ти трябва да приемеш исляма,аз казах,че недържа и той каза,че недържи.Питах го,а иначе как става,той вика както навсякъде,отиваме подписваме се и така.Но все пак аз искам тоя път голяма сватба,а не като първия път,не че той неиска,ама нали неможе да ми обясни много и аз тук питам.
А и едно въпросче към другите мамчета.Имали някоя от вас да е приела исляма?Как решихте да го направите?Доволни ли сте от това?И с какво ви привлече точно?Извинявам се,ако въпроса е прекалено личен  bouquet

Лина, не може да се сключи брак в джамия, ако и двамата младоженци не са мюсюлмани, както и не може да се сключи брак в църква, ако и двамата не са християни. Брак се сключва в съвета или посолството, когато става дума за двойки с различна религия. В случай, че живееш в страната на мъжа си, и сте подписали религиозен брак, имаш процент от наследството - 1/4 или 1/8 в зависимост от децата. Ако нямаш религиозен брак - не получаваш нищо (примера важи за Египет) Във всяка страна, обаче, има добавки към закона,  поради специфични случаи, характерни за страните. В Тунис, например, жена с нерелигиозен брак също може да наследи, ако няма противоречия... Най - добре хабибито да ти обясни.
Относно брачния договор, хубаво е да има такъв. До колкото знам за него не зависи дали си сключил религиозен или нерлигиозен брак (тук ако греша ме поправете). Прави се в случаите, когато са по-заможни младоженците, и се прави с цел да се подсигурят и двте страни. Всъщност най - хубавото на брачния договор е, че и двете страни поставят и излагат писмено условията си. Което вече има законова тежест. Друг хубав момент на брачния договор е т.нар махр (marriage-gift or dowry)  Party Или подаръците, които булката получава (за това, че е дала съгласието си точно на въпросния господин... шегувам се, разбира се Mr. Green )

Въпросът ти за религията е много деликатен. Всяка от мамите, която е сменила религията си, го е направила по свои вътрешни убеждения, и във всеки отделен случай те са крайно специфични. Важното е, както каза Марси, първо да откриеш себе си, да разбереш коя и каква си, и да решиш каква искаш да бъдеш... Исляма приема брак с християнка, и има сред нас мами с успешни, именно такива, бракове.
Успех ти желая!!  Hug

# 220
  • Мнения: 3
[bДобър ден[/b][/size]



Лина[/i]-шарката е като е като приемането на Исляма-съвсем естествен процес  JoyMr. Green-шегичка де-но така да се поразсееш--аз нали съм с три-имали сме разправии с пъпки от различен произход-Варицела -също-колкото по-малко е детенце,толкова по-добре Joy
Исляма ме привлече с това-че е последната Небесна религия,Низпослана от единствения Създател на Битието-Приемаща и Почитаща останалите две монотеистични религии-а същ и Пророците от Адам ,през Ной,Авраам(Ибраим),Моисей,та до Исус Христос-Мир на Всички Тях...
пак ще си говорим за това-аз имам желание и идея-да можем да говорим за всичко помежду си с уважение и разбиране,а не да се притесняваме от толкова важни неща ,каквито са изборът ни на светоглед и религиозна ориентация-само съм си наумила-да не обръщам внимание на предизвикателни реплики,или думи подхвърлени от скука-тук винаги това е нарушавало спокойствието на темата ни,когато сме обсъждали сериозни теми

Лека вечер,момичета

За мен въпроса за религията си е доста сериозна тема,а и ме жегна това,че той ми казва ми така е като непознаваш исляма.Зтова пък си мисля ми хубаво дори да го познавам бих ли сменила религията си.Естествено искам да опозная и неговата религия,все пак това по някакъв начин ме засяга.А и ми е интересно как любовта променя възгледите.Защото едва ли някой се е замислял да смени религията си и въобще по някакъв начин да промени живота си преди да среще някаква основателна причина за това,а най-често любовта.

# 221
Privet, momicheta!
esstef4e sym, no foruma ne shte da mi prieme parolata. Izvinqvam se i za latinicata, na tozi komp nqma kirilica. Nie sme dobre, da ne ni mislite Simple Smile
Ne moga da Vi izcheta, nqmame net, a i lap-topa mi e s izgorql ventilator...  Sad
Za syjalenie nqmam predstava koga shte moga da vlizam redovno.
Jelaq Vi zdrave i se nadqvam skoro pak da sym s Vas

# 222
  • Мнения: 126
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
ОТВЕДИ МЕ

Припев
отведи ме със себе си,само Аз и Ти
отведи ме със себе си
отведи ме ,отведи ме далеч
отведи ме където чувсташ ти

Казаха ми-Не му мисли!
Нима не си разбрала че всичко си има своето обяснение
Обясниха ми-Ти ще пораснеш,ще разбереш и ще забравиш
ще пораснеш и ще забравиш!


Писна ми от тоя живот
моето сърце е изпълнено с мечти
Да!то е пълно със мечти....
Отведи ме, моята ръка хваната за твоята ръка
Отведи ме-твоите очи загледани в моите очи
Отведи ме ,моля те ,отведи ме

Припев
отведи ме със себе си,само Аз и Ти
отведи ме със себе си
отведи ме ,отведи ме далеч
отведи ме където  чувстваш ти....

Забравих точно за какво дойдох,
Дори забравих и точно защо забравих
Когато те видях-Забравих....
Всичко забравих.....
Забравих от къде идвам,
Забравих накъде бях тръгнала
Забравих,уверявам те,всичко забравих

Помогни ми Боже мой
помогни ми отново да се намеря.....

Отведи ме, моята ръка хваната за твоята ръка
Отведи ме-твоите очи загледани в моите очи
Отведи ме ,моля те ,отведи ме.....

Отведи ме сърце мое,ти си винаги пред очите ми
Отведи ме,не знам как може да ме   забравиш
отведи ме ,отведи ме сърце мое....

Припев....

За всички мили арабелки ,
Които Посрещат с Любов и,
които заминават  От Любов ....
За тези,които Чакат ,изпълнени с Любов....

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Алжирката -Азия и песента и Дини-Отведи ме
Assia - Gher dini [Arabic]

http://fr.youtube.com/watch?v=ZEtJ4u3lDnk&feature=related

http://www.dailymotion.com/relevance/search/assia/video/x3gm35_assia-dini_music


Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 21:08 от dala

# 223
  • Мнения: 3
Аз тука до сега гледах историите ви и направо съм възхитена.Едни са цяло приключение,други са написани толкова духовито,че няма начин да не се хилиш.  bouquetАко някой издаде един сборник с вашите разкази,това ще бъде тотален хит.Наисти страшно много ми хареса,направо като в приказка без край.Поздрави на всички Two Hearts babydust7

# 224
  • Мнения: 465
Добро утро   bouquet

Стана ми навик да се разписвам по това време на деня  Confused Ама няма как, иначе целия ден си пропилявам със спане до късно. А как обичам  Heart Eyes Като съм такава ранбудна, от мен е кафето Wink



Да пожелаем дружно ЛЕК ПЪТ НА ЦЕЦИ и развръзка каквато сама си пожелае!
Ето тoва е специален поздрав  smile3535  animal085 newsm57

http://www.youtube.com/watch?v=YRi20cWMYOM

Дала, мерси за текста на песничката  Hug Съвсем за нашата тема Simple Smile

Лина, твоят приятел има желание ти да си по-запозната с Исляма или между вас възникват недоразбирания, защото ти не си много запозната?

Кате ШШ, стига се покрива, давай рецептата за кошничките  Heart Eyes

Естефче, дано скоро се върнеш във форумските редици  Hug

Кога ще се връща Невена? Имаме ли новини от нея?

Наина, (другите могат да прескочат, да не им стане скучно:) ) така и не се наканих да снимам въпросното ми загиващо цвете, но дойде една позната и каза, че е бенджамин. Аз така си и мислех, но не бях сигурна и реших да не се излагам с изказвания  Mr. Green От този вид с чисто зелените листа е, не от двуцветните. Държа го до прозорец, поливам го като е суха пръстта отгоре (така ми казаха в магазина), но е сравнително близо до готварската печка... Ту много се разлиства, ту посърва. Пресаждала съм го, утайка от кафе му слагам понякога. Казвай как да го спасявам  Hug А да забравих, не е много голямо 30-35 см е високо.

Хубав ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт