Проблем с избор на размер за годежен пръстен

  • 8 654
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
че коя жена би предпочела сваровски пред цирконий??????
А димант пред цирконий?! Никоя!!! Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 6 082
Гостът не оцени моето практично предложение  Crossing Arms

# 17
Ок, няма как да коментирам или благодаря на всеки поотделно, но все пак:

- благодаря на всички, които ми отговарят искрено и по темата  Hug
- до Клонка: тънкообидни, дебелообидни.... хммм, интересно - от два поста успяваш да влезеш в душевността на хората, че чак си позволяваш и да ги квалифицираш... е, както и да е - аз съм с 2-3 поста в този форум, ти си с хиляди.... ам като не харесваш сваровски, целият свят ли не го харесва? май трябваше да са фалирали вече... колкото до това дали съм скръндза или не - no comment
- лято, няма такова нещо - но точно думата "практично" ме възпря...  Wink

Ха, виждам че ще "нахраните" темата ми с плиткоумни опити за остроумничене, така че колкото, толкова... добих представа какво да правя...
Айде, форумци, чао!  Wink
P.S. Ха, имало защо да ми казват да не си губя времето за регистрация в тези форуми... мдаааа...

# 18
  • София
  • Мнения: 6 082
Аз пък останах с впечатление, че си регистриран, ама се криеш... Както и да е, успех с пръстена и предложението!  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
P.S. Ха, имало защо да ми казват да не си губя времето за регистрация в тези форуми... мдаааа...
Чакай, де, нали имаше регистрация, ама за да не се разкисне работата си влязъл като гост, че бъдещата булка ти знаела ника? Joy

Хей, да не забравиш да пуснеш снимка в Красива мама на покупката, там ще й се зарадваме дружно!

Очакваме тема "Искам да си купя презерватив, но не мога да си го измеря, щото не си го побирам в ръцете".

# 20
  • Мнения: 18
Здравейте, форумци!  Hug
Първо, поствам като Гост, тъй като приятелката ми ми знае никнейм-а и ще развалиме ралтата...  Grinning

Не че така няма да се досети  Laughing

Искам да й предложа брак, ама възникна проблем за избора на пръстен - тя не носи пръстени (имаше един, ама го загуби) и аз идея нямам какъв е размера й - и пръстен няма, от който да "крадна" обиколката...

Премери и диаметъра на пръста докато спи  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 2 448
Ех не знаех, че толкова ще се смея на тема за годежен пръстен. Ами как би описал пръстите на любимата си - тънки и фини или по скоро като кебапчета?  Laughing Виждам, че никоя не ти помага като си каже собствения размер с описание на пръстите си , за да се ориентираш поне малко в необятния свят на номерацията на женските пръсти. Все пак , ако не е много извън стандарта между 2 - 3 размера ще е колебанието ти.
Аз съм с дълги фини пръсти и номера (на бивша пианистка  bowuu)  на безимения пръст на дясната и ръка е    52 (като бях по слабичка преди 10 години и 51 ми ставаше). До 54 бива работата, от там нататък говорим за дебели пръсти.  Laughing

# 22
  • Мнения: 17 546
Купи бонбони, които са увити във фолио. Хапвайте и ти съвсем небрежно, и уж на шега, направи  пръстен от фолиото като го увиеш точно по пръста и. Запази го след това, за да имаш размера. Все ще измислиш как точно.

# 23
  • Мнения: 5 710
По-добре да е голям пръстена, отколкото малък. За диаманта имаш ли въпроси  Wink
Аз не си знам размера, или пробвам или бижутерите имат едни халкички, с които премерват и това е. Оставаше и този размер да помня.. аман.

# 24
  • Мнения: 81
Ахахахаха, тази тема истински ме развесели!  Joy tooth

# 25
  • София
  • Мнения: 974
"Крадни" й ръкавицата, няма начин да няма..и стига да не е от рязтягаща се материя, трябва да свърши работа Wink

# 26
  • Мнения: 387
обади се на най=добрата и приятелка и нека тя да ти помогне...ще намерите как...ако и моя мъж се беше обадил на моя приятелка сга пръстена щеше да е на ръката ми...малко ми е голям........успех...

# 27
  • Мнения: 397
Подкрепям мнението на The FireGoddess. На моя приятелка вуйчото е направил точно така - взел е мерките с конец, докато бъдещата избраница е спяла.
Мисля, че е наистина добра идея.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 990
Купи й без повод някакъв сребърен пръстен, който мислиш, че може да й стане. Сложи й го, колкото да "видиш как стои", оттам насетне се ориентираш и сам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт