Еклерови торти !

  • 8 459
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
обожавам еклерчета Heart Eyes ще следя темата Peace

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 894
много добре изглеждат еклерчетата  bouquet
аз все не мога да се наема да ги направя....струват ми се доста трудни Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 231
Аз също мислех че са трудни за правене и за това не бях се престрашила до сега, но опитах и се получи. От моите вече не остана нищо.  newsm44

# 18
  • Мнения: 3 641
Момичета, страхотни майсторки сте. Вчера ядох еклерова торта в Лагуна, някой знае ли рецептата? Беше невероятна

# 19
  • Мнения: 243
Момичета, страхотни майсторки сте. Вчера ядох еклерова торта в Лагуна, някой знае ли рецептата? Беше невероятна

 Simple SmileПреди 7-8 години там ядох за първи път,от там ми е любовта към тази торта  Heart Eyes аз предлагам с общи усилия да сътворим рецептата, Jeny за тази ли става дума или някои от другите видове .


аз все не мога да се наема да ги направя....струват ми се доста трудни Rolling Eyes


Пробвай мила ще се убедиш колко е лесно и колко вкусно става!
Аз тази вечер ще спретна един шоколадов крем,който мисля че ще замести пълнежа на оригиналната рецепта перфектно,и ще ви напиша рецептата!

# 20
  • Мнения: 266
Ето от мен още една еклерова торта http://www.snimka.bg/album.php?album_id=307471

# 21
  • Мнения: 243

Много апетитна кула  Laughing !

# 22
  • Мнения: 3 641
Лиленце , абсолютно за тази става въпрос. Hug
Направо като я гледам и слюноотделям. Май ще взема да си купя, няма да мога да се справя Crazy

# 23
  • Мнения: 243
Лиленце , абсолютно за тази става въпрос. Hug
Направо като я гледам и слюноотделям. Май ще взема да си купя, няма да мога да се справя Crazy

 newsm45 ахааа,не е честно,а ние дето сме далеч от София какво да правим,трябва да се направи,даже по хубава да я изкусорим  newsm53
Понеже аз съм я яла там много отдавна,ти не можеш ли горе долу да опишеш съставките на крема(желиран ли беше или не),другото ще го направим newsm78

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 18:13 от Лиленце

# 24
  • Мнения: 243
Момичета аз полудях с тия торти,влязох в кухнята и се развихрих,общо взето от нищо нещо направих с 1/2л мляко,1 пакетче Оле на др Йоткер,половин шоколад милка,няколко бисквити,ягодов конфитюр,орехчета  и еклерите от снощи!Стана много,много вкусна,но малко ме е срам от вида й понеже от бързане да направя нещо сладко само с подръчни материали разполагах,а и фотосесията не се получи! Ето резултата:

Сами виждате,че даже не беше стегнала като хората като я нарязах,направо не мога да повярвам,че и господин критика  Laughing си облиза пръстите!

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 23:56 от Лиленце

# 25
  • Мнения: 3 641
Лиленце, справила си се перфектно. Сигурна съ,че е много вкусна. Hug  И ми се ще да я опитам Simple Smile

Еклеровата в прословутата Лагуна е със с;адк оот боровинки отгоре, бадеми полепени по края. Крема е нещо като маслен, но малко по-лек, с него са слепени еклерчетата Hug

# 26
  • Мнения: 36
Е как можах да попадна тук като още не съм яла  #Cussing out Обожавам еклерови торти, еклери  и всичко свързано с тях. Повече от мен ги обожава само дъщеря ми. Още тази вечер щи си направим нещичко  Peace

# 27
  • Мнения: 506
еклерова торта от Лагуна с баварски крем е най-вкусното нещо,което съм яла
но опита ми да направя нещо подобно беше пълен провал,баварския крем въобще не стегна и тортата ми беше като супа с еклерчета

# 28
  • Мнения: 243
Е как можах да попадна тук като още не съм яла  #Cussing out Обожавам еклерови торти, еклери  и всичко свързано с тях. Повече от мен ги обожава само дъщеря ми. Още тази вечер щи си направим нещичко  Peace

Да не забравиш снимките и рецептата после  smile3508 чакаме с нетърпение !

еклерова торта от Лагуна с баварски крем е най-вкусното нещо,което съм яла
но опита ми да направя нещо подобно беше пълен провал,баварския крем въобще не стегна и тортата ми беше като супа с еклерчета

Е стига де не може да е толкова лошо,супа ама вкусна супа!Кажи как я направи,може да открием кое не е било наред  newsm78

# 29
  • Мнения: 506
в еклерите няма грешка,рецептата е на Иви
но крема беше по рецепта от нета и резултата беше толкова зле,че от яд  изтрих рецептата в моя списък

Общи условия

Активация на акаунт