Движение на българските майки ПЛОВДИВ-18 тема

  • 18 013
  • 367
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 786
Поля и това не е малко,да не кажа едно от най-важните неща.То като няма кой да стои на щанда за какво ни е майсторенето.
Включена си в списъка  - дишай дълбоко Mr. Green

# 61
  • Мнения: 335
здравейте, сега и аз имам малко въпроси за да мога по-добре да се справя с подаръците. Направила съм късметчета, не съм ги броила, но ми трябва лепенки на организацията, за да ги навия и залепя/поне така правихме миналата гоина/. Имам панделки, така че ще ги дам в завършен вариант. Трябват ми и малки целофанови плокчета. От къде да си купя. Свещи също подготвя, но още нищо не е в окончателен вариянт за снимка. newsm78

# 62
  • Мнения: 21
здравейте момичета,
миналата година оставих на щанда в Гранда (за Коледния базар)и на Мартенския базар (пред пощата) флайери на сайта save-darina, случайно да е останал поне 1, искаше ми се да пусна нови за печат и раздаване за тази Коледа, а не сам си запазила нито един:(
Благодаря за отговора!

# 63
  • Мнения: 786
Ани,лепенки има в ап.на Мили където се събираме,като се видим ще ги налепкаме на място.Имаше и целофанени пликчета но незнам дали ще ти отговаря размера.
Самурайката Simple Smile свържи се с Мили при нея  в ап.има картички .

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Къде изчезнахте? Темата ни изпаднала на края на страницата Sad
polinbg , безценен кадър си ти, имаш опит от миналата година, ще се радвам и тази да продаваш Hug
kiro , аз имам целуфанови пликчета, но са малки, ако искаш да си вземем един стек с по големи и ще си ги разделим, че и на мен ми трябват за дисковете.
 Виолета-японката , в апартамента на баба ми има останали картички. Само трябва да ми кажеш за кога ти трябва за да отида до там да взема.
Бисте, коридора ми е задръстен от дрехи и играчки от братовчетка ми. Ще имаш ли възможност да ги вземеш?

# 65
  • Мнения: 21
до mili.m:благодаря ти, ще ти се обадя днес! лек ден:)

# 66
  • Мнения: 475
http://ays-pld.blogspot.com/ не мислете,че съм бездействала,ето ги новите плетени играчки, само на котката нямам опаковка,защото нямам толкова голям целофан  Simple Smile , а от кибритените къщички се отказах,защото много време ще отнемат  и малко количество,а и цената ще е малка,за това продължавам с плетене Simple Smile

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
http://ays-pld.blogspot.com/ не мислете,че съм бездействала,ето ги новите плетени играчки, само на котката нямам опаковка,защото нямам толкова голям целофан  Simple Smile , а от кибритените къщички се отказах,защото много време ще отнемат  и малко количество,а и цената ще е малка,за това продължавам с плетене Simple Smile
Гале, супер са, браво  bouquet Котката е голям образ, ще и купя целуфан Peace

# 68
  • Мнения: 475
Благодаря ти много  Blush bouquet

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета, имам около 20 готови мотива за картички, надявам се да успея да се включа с поне още толкова до края на срока. Следващата седмица ми е последната работна преди майчинството и след това ако върви всичко както трябва смятам да отделя поне седмица за работа по довършването на моите неща.
Искам да питам уточнен ли е вече крайния срок за събиране на материалите?
Някой питаше за целуфанчета, аз ще купувам тези дни за моите картички и със сигурност ще ми останат така, че ако някой има нужда да ми пише за да се разберем да ги поделим.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Linkata , хуаво е до 14-сти декември да са събрани нещата, за да можем да им залепим стикери и ако е неоходимо опаковане. Но и след тази дата да е, няма да върнем никой Hug

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Миленче, ще мина да взема дрехите и играчките утре. Ще ти се обадя преди това де  Simple Smile
Само да кажа, че са се събрали много играчки вече, а не ги носим никъде. Не знам има ли смисъл да ги събираме и да ги носим, като не ги дават на децата, но имайте предвид за следващото ходене някъде да ги вземем.
Моля някой да ми изпрати файла с късметчетата, да разпечатам и аз.  Поне това да свърша.
Имам събрани доста кутийки от яйца, някой нещо правеше с тях, ама не помня какво. Или ми дайте ноу-хау какво да ги правя, или кажете на кой да ги дам  Simple Smile
Иначе за продавач и аз съм на линия  Peace

# 72
  • Мнения: 786
Бистре,давай насам яйцата / макар че съм на пости Mr. Green /,аз съм преобразявам.И аз имам дрехи и ще се чуем да ги дам.
Гале,имам целофан много - на листове е 1х1 м като се видим да опаковаме ще го нося че и antom искаше.
Другата седмица почти ме няма,но за събота и неделя ще съм тук ако правим събиране.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
mili.m, надявам се да се впиша в този срок, въпреки че моите неща ще са основно картички и вероятно малко магнитчета, които със сигурност ще предам опаковани.  Поздрави на всички bouquet

# 74
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
"Момичета,попаднах на това
http://keramikart-bg.com/index.php?option=com_content&task=v … =39&Itemid=79
мисля,че има доста добри идеи,крадете Mr. Green"

Това го е написала qudzi  в  темата Коледна приказка
Магазина се оказа в Пловдив и на ЛС съм писала нашия адрес на собственичката защото:

"Момичета, извинявам се за въпроса, ама чак сега виждам темата, нямам време да изчета всички постове... Та какъв е този базар? Благотворителен? Къде отиват паричките, за кого? Аз съм собственичката на сайта за който писахте в началото- www.keramikart-bg.com
 Радвам се , ако ви харесват нещата които правим, бих могла да се включа и аз с нещичко, вместо да "крадете"  Very Happy. Само да разбера на кой да дам работите в Пловдив? Извинете още веднъж за невежеството ми!!! И успех в това което правите, без значение какво е, щом е благотворителност- браво на вас!!! bouquet"

Общи условия

Активация на акаунт