Движение на българските майки ПЛОВДИВ-18 тема

  • 18 080
  • 367
  •   1
Отговори
# 90
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 newsm03  пък аз си творя ли творя........
Момичета това са новите ми свещници и венци
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294805&pid=9084631
 smile3515 като гледам обаче какво място са ми заели по креватите да съхнат
2 квадрата почват да ме претисняват
освен да ги наредим и по стълбите  Mr. Green Mr. Green

ВяраВики дали да не си чукнем тези дни среща и да ми отпуснеш някой и
друг целофан, че опаковани по-лесно ги прибирам по кашоните! newsm53

# 91
  • Мнения: 693
 smile3501 Поздравления момичета. Страхотни неща. Определено тази година ще си напазарувам всичко от базара. Досега не знаех за него. Само не ми стана ясно събраните средства, всичко ли се използва за благотворителност и какво точно, или част от средствата отиват за разходи по организацията базара и направата на средствата.

# 92
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
smile3501 Поздравления момичета. Страхотни неща. Определено тази година ще си напазарувам всичко от базара. Досега не знаех за него. Само не ми стана ясно събраните средства, всичко ли се използва за благотворителност и какво точно, или част от средствата отиват за разходи по организацията базара и направата на средствата.

Лично аз участвам за първи път, но доколкото съм запозната всичко отива за
благотворителност, а точно къде е описано на 1 страница
Все пак за повече подробности питай на ЛС mili.m тя е координатора за Пловдив

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 antom , пак ми събра погледа с твоите неща, браво  bouquet
За опаковане предлагаме среща следващата неделя в апартамента на баба.Надявам се че до тогава ще са дошли и стикерите и направо ще лепим и тях.

viki81 , всичко събрано от базара до стотинка отива за благотворителност. На първа страница на темата може да погледнеш. Закупеното и занесеното на децата се публикува както тук, така и в отчетната тема.

# 94
  • Мнения: 475
mili.m до другата неделя ли трябва да е готово всичко, нямам време,  Embarassedаз значи каквото направя тази седмица това ще е ooooh! и трябва да го предам другия петък,че на 6 7 8 няма да ме има, нали съм студентка  Grinning

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
mili.m до другата неделя ли трябва да е готово всичко, нямам време,  Embarassedаз значи каквото направя тази седмица това ще е ooooh! и трябва да го предам другия петък,че на 6 7 8 няма да ме има, нали съм студентка  Grinning
Гале, не се притеснявай има време. Всичко трябва да е готово до 14.12. А иначе другата неделя ще се съберем да отхвърлим малко работа, да се видим, да направим график за продавачите и т.н. После на 14-сти пак ще се съберем Peace

# 96
  • Мнения: 475
Супер тогава, успокоих се,поне да направя още неща,които съм запланувала,забравих да кажа при мен има дрехи за 3-7 и за 7-18,има и якета 2-3 и дамски чанти 3 бр.,да ги имате в предвид,
те  моите играчки са опаковани само за 2-3 по-големи нямат опаковка ,така че няма да отнемат много време за опаковане на 14  Simple Smile

# 97
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ако не ми мине котка път другата неделя съм на линия за опаковане

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета обади се Поли. Имаме официално потвърждение от Екселсиора. Каспър специални благодарности за съдействието  bouquet
Така, вече може да обявим спокойно:

Благотворителният  коледен базар в гр. Пловдив, ще се състои на 20 и 21 декември в Шопинг - мол Екселсиор от 10 до 18ч.

Вече можем да раздаваме флаери.

# 99
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 smile3501

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
mili.m , чудесна новина! Искам да попитам има ли изработено рекламно лого за пловдивския базар, което може да се сложи в подписа? Гледам че софиянки имат няколко варианта и ми се струва полезно за популяризацията на базара.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
За сета нямаме такова лого. Ако някой може да направи, ще е супер Peace

# 102
  • Мнения: 475
Като миналия път да направя ако искате Simple Smile



това от мен, ако ви харесва слагайте в подписите Simple Smile

Пак аз, довърших новия снежен човек този е още по-голям от другия(опаковката от вас),но се чудя дали да му сложа ръце като миналия http://ays-pld.blogspot.com/2008/11/blog-post_03.html или да го оставя така
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9112761
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9112763

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 17:05 от ICE_89

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
ICE_89, дали не може да се преправи логото на софийските мами с нашите дати, просто за да се разбира че инициативата е една и съща.   
Снежните ти човеци са страхотни!:bouquet:
Аз тези дни понасмогнах с моите неща понеже бях малко в болнични. Съжалявам че нищо не показвам, но предпочитам да ги снимам в завършен вид, а сега имам доста неща, но нищо съвсем завършено.

# 104
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Момичета, както вече знаете, тази година децата от домовете в Калофер и Асеновград ще получат коледни картички от чужбинските майки (повечето картички вече са изпратени). Моля, напомнете на директорите, че те ще получават картичките и че е желателно да ги раздадат на всички деца едновременно. Всички чужбински майки са много ентусиазирани по повод на инициативата и бихме искали, ако е възможно, да получаваме периодично някаква обратна информация - колко картички са получени (от кого - само малко име и от коя страна) и как са реагирали децата на тях.
За догодина обмисляме да изпратим на децата картички с изгледи от градовете в които живеем, придружени с повече информация за страната и съответния град. Надяваме се, че не само ще ги зарадваме чисто емоционално, получавайки писмо от чужбина, а и че ще ги стимулираме да научат нещо ново за света навън.
И накрая, моля когато имате някаква информация или просто искате да споделите нещо, пишете в темата за картичките в чужбинския форум - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=331897.0. Всички момичета ще се зарадват на информация от първа ръка, повече отколкото аз да се явявам в ролята си на посредник. Благодаря ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт