Безполезна

  • 1 942
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 306
Мила Сълзичке,
Недей се тормози така! И мойто свеки вече взе да подпитва, то не подпитване, ами направо... #2gunfire #2gunfire #2gunfire, а не бяха минали и два месеца от сватбата. Но отде да знае жената, че предишните две години дето живеем със сина й, сме се пазили, щото той не беше готов за такава отговорност. Прости хора колко искаш. Лошото е, че боли много от такива думи. От последно написаното виждам, че и мъжът ти те подкрепя. Това е най-важно. Ще си имате детенце, ще видиш!
И не е казано, че имаш вече голям проблем, че и да има ходене по мъките. Иди на лекар, пък после се притеснявай. Защото ако бяхме болни от всички глупости, дето си мислим досега да не сме тук...
Не се обвинявай-за бебе трябват двама. Хващаш си мъжа и заедно отивате на изследвания. Дааа...
А за такива приказки за безполезни и т.н.-не ще и да чувавам Naughty

# 16
  • Мнения: 1 320
А аз си реших проблема с подмятанията така: просто казах на всички, че правим опити, ама не става и работите клонят къмто лекарска намеса. Под всички имам предвид майка ми, брат ми, колегите и най-вече шефа. Него го подготвих за закъсненията за работа, които ми предстоят-сега се чувствам спокойна, когато съм на лекар и не си гледам часовника през пет минути. Остава още да кажем на родителите на милия, но понеже сега не са в София-ще ги уведомя при първия удобен случай, защото зная, че и майка му се притеснява. Мисля, че по този начин си спестих всички неудобни въпроси и подмятания. И не само, че го казах на висок глас, ами най-редовно правя сводка до къде са стигнали нещата. Никой нищо не ми казва засега, а зад гърба ми и да говорят-какво значение има-аз нали не ги чувам!

# 17
  • София
  • Мнения: 6 363
всичко е в главата, драга...
в живота всеки сам си избира ролята - дали да е овца или овчар.
ти като гледам, си се ориентирала нанякъде вече... ако не ти харесва тази роля - смени я, само от теб зависи!

# 18
  • Мнения: 1 320
джам, това към кого е?

# 19
  • Мнения: 7 716
Дръж се за Джам, тя знае много за стерилитета.
Не се предавай, вземи се в ръце, не позволявай емоциите да вземат връх над разума, ЗАПИШИ СИ ЧАС В КЛИНИКА ПО СТЕРИТИТЕТ. Не си губи времето с квартални гинеколози.
Вярвай и ще успееш.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 363

към авторката на темата.
а какво исках да кажа - както винаги, Лали ме преведе блестящо! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 146
Сълзичке, чакай малко!Та вие правите опити от няма и година.Това не значи непременно проблем.Май прекалено си се стресирала.ако това ще те успокои поне малко - ние две години я чакахме Меденката(родих на 33) .Ама не съм си помислила и за момент, че няма да стане.Вярно е също, че и никой дума не ми е обелил къде е бебето .

# 22
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 669
Сълзичка,
паниката в случая, както въобще във всички ситуации
може да ти бъде само враг. Знам, че това не е подвластно много
на опитите за трезво разсъждение, но поне се опитай.
И както е написала Лали по-нагоре - действай стриктно по плана
за изследвания, който ще ти начертае добър лекар от клиника за стерилитет,
като първата стъпка със сигурност трябва да е спермограма.
Ако не си чела в Зачатие - посети сайта, много е добър,
и недей да се диагностицираш сама с всеки проблем, за който прочетеш, просто
трупай информация.

Искрено ти желая успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт