Над Варна топли есенни лъчи - сърцето за купони пее,не мълчи!!!

  • 12 998
  • 247
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 554
на нас сега ни проби 5,ти за кътници ми говориш Crazy

# 181
  • Мнения: 143
Добро утро момичета  newsm46 ай де по едно кафенце за събуждане   food010
Днес почивам и смятам да дръпна една обиколка по магазините за якенце че,вече трудно си закопчавам моето а от вчера най после и аз се сдобих с дънки за бременни и наистина няма по удобни дрехи  Mr. Green
Хубав ден ви желая и като гледам днес го дават доста топличко така че,имате шанс за последни разходки в хубаво време  Peace

# 182
  • Мнения: 95
Добро утро мили момичета  bouquet Пожелавам ви весело изкарване на Празника на християнското семейство  bouquet Бъдете живи и здрави и нека винаги намирате топлина в семействата си.

# 183
  • Мнения: 1 554
Добро утро Grinning
Честит празник Simple Smile

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=967891

# 184
  • Мнения: 2 960
Добро утро момиченца  bouquet
ЧЕСТИТ ДЕН НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО:

(
За настроение:
При мама и при татко

Колко мило, колко сладко
е при мама и при татко!
Те за нас се много трудят,
те за нас от сън се будят.
Щом очи от сън отворим,
със кого ще заговорим?
С нашта мама кротка, мила
със зората подранила.

Тихо татко да събуди
да отиде да се труди -
да печели и набави
дрехи и обувки здрави,
и тетрадки, и писалки
за дечицата си малки.
Колко мило, колко сладко
е при мама и при татко!

 Hug Hug Hug

# 185
  • Мнения: 0
Ще бутаме и още как ще ти връщам дънките май а newsm62
Айде този път мъжко  baby_neutral да има цвят, че и най - голямото ти дете да е щасливо  Joy

# 186
  • Мнения: 2 922
Честит ден на Християнското семейство!
Бъдете здрави и се обичайте.

Вержи, стискам палци и чакаме новини  Peace

# 187
  • Мнения: 2 960
Я вижте интересната "обширна" статия в Черно море за  hahahaсагата "Майки-детски градини-адресна регистрация-пълен хаос и ужасТ" :sick:
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=967891
Чакаме инфо от Вержиииииии Praynig

# 188
здравейте и от мен !
по повод новите изисквания за прием в градините - всичко е обвито в гъста мъгла
Всичко е заради това да ни вземат парите - нямало корупция Joy #2gunfire
това е имейла на Кирчо kyordanov@varna.bg
моля всички да изпратите по едно писмо само така можем да покажем, че не сме съгласни с новата наредба
Надявам  да постигнем нещо!!!!!

# 189
  • Мнения: 317
пуууууууууууу днес точно е слънчево:
"....По това какво е времето на днешния ден народът гадае какво ще е то през цялата следваща година. Ако е топло и слънчево - зимата ще е люта, лятото ще е сухо, а плодородието слабо. Ако вали дъжд или сняг, зимата ще е снежна, лятото - дъждовно, а реколтата - богата.."

Аз днес съм си вкъщи и ще изкарвам дребоса, миличката тя само ми носи якенцето Laughing

Янинка, ще я пускам Ема догодина, по принцип искам да я запиша септември като стане на 2 години.
Ще видим какво ще стане накрая Shocked

# 190
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Бегби,ти защо се цепиш от кУпонЯ?????аааааа маха не така.Искам та първ акипра  там Peace Peace Peace

# 191
  • Мнения: 1 554
здравейте днес ходихме на консултация и много сме пораснали Mr. Green 11,500кг и 84см Heart Eyes

# 192
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
хе хе  и ние бяхме на конулт
12,700кг 83 см Hug
а вкъщи го тегля 13,500 кг newsm78

# 193
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здравейте и честит ден на християнското семейство  family6 Много любов и разбирателство във всеки дом.

Благодаря на всички, който ми дадоха инфо за детските кошарки. Мисля, че вече си избрахме Simple Smile

Вержи, на този хубав празник няма как новините да не са добри.  Heart Eyes

Бегбие, и на мен ми се иска да дам Коко на ясла през септември. Аз работя в сферата на туризма и лятото ми е изключително заето; няма да имам възможност да отделя месец за адаптацията ако сме през юни. И сега се сещам да питам - можем ли да си избираме кога да започнат децата да ходят или няма такъв филм?

Днес времето е само за разходки, използвайте го  Grinning

# 194
  • Мнения: 317
кой купон уа? Crazy коледното парти ли? newsm78 чакам сватята да ме покани официалнУ Crossing Arms  hahaha Joy
Ще се довлача само да кажете кога Hug

Янинка, и аз работя в сферата на туризмЪ да знаИш Laughing Flutter ама не е това причината, ами ми е жал по-рано, пък и си права де .......септември по-лесно си взимам отпуск Peace

Общи условия

Активация на акаунт