Какво мислите за Виторио?

  • 5 467
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не ми харесва това име, по-добре Виктор.

# 16
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Виктор  ми звучи    по   добре.







# 17
Нито Виторио, нито Виктор ми харесват.
По-добре ми звучат българските Витан, Витомир.


 

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
по добре Виктор Peace

# 19
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 385
И Виторио и Виктор ми харесват.Леко раждане ти желая.

# 20
  • Мнения: 384
Ще ми звучи нормално, само ако в Италия тръгнат да си кръщават децата Борил, Страхил, Самуил, Камен.

# 21
  • Мнения: 232
Да уточня, че нито един от двама ни не е чист българин. И двамата сме половинки, и то различни  Mr. Green Фамилията на дететето не завършва на ов или ев.. Та... типични чисти бг имена никога не са ми харесвали и със сигурност ще избера име с международен корен. А Виктор не ни харесва понеже напоследък взе по-често да се среща...

# 22
  • Мнения: 6 993
To пак зависи от фамилията, но поне няма да звучи толкова изчанчено. newsm78

# 23
  • Мнения: 284
Аз пък искам да те посъветвам да не бързаш с избора на име. Като гледам бебчо още се формира - как разбрахте, че ще е момче?

# 24
  • Мнения: 340
Да уточня, че нито един от двама ни не е чист българин. И двамата сме половинки, и то различни  Mr. Green Фамилията на дететето не завършва на ов или ев..

Е, това прави ситуацията малко по-различна.  Но все пак зависи от фамилията-- Виторио Гасман, Виторио Моретти или Виторио Да Силва звучат готино.  Ама Виторио Гончаренко или Виторио Фахриди ми звучат доста смешно.  Защо не изберете име от националността на фамилията?

# 25
  • Мнения: 4 555
Няма значение дали сте чисти българи или не, по-важното е детето къде ще живее.

Иначе Виторио не ми харесва, но на мен по принцип нито Виктор ми харесва, нито латино имената, завършващи на -ио.
Моят съвет е ако искате да избегнете Виктор, по-добре се спрете на друго име, вместо да мислите вариации по темата.

# 26
  • Мнения: 399
Харесва ми,но като се замисля,че цял живот ще уточнява как точно се пише името му... ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 804
абе името не е лошо-но ако ще живеете в БГ  Виктор е за предпо4итане Peace

# 28
  • Мнения: 232
Аз пък искам да те посъветвам да не бързаш с избора на име. Като гледам бебчо още се формира - как разбрахте, че ще е момче?

Не сме разбрали, но за момиче имаме име, а за момче - само се джанкаме и не стигаме до консенсус... Та моя ме накара да пусна тази тема, понеже името ми харесва но и аз смятам, че не е много за тук и исках да видя и вашите мнения...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт