До адвокатите във форума моля за съвет!

  • 3 481
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 405
bubalanak ,в моменте се води такова дело ,поинтересувайте се и следете изхода.АКО е  в полза на инвалида изградил съоражението без съгласието на съседа може да се позовете на него и да действате Peace
Снощи по новините в 10 ч. на нова тв. го коментираха.
Успех!

# 16
  • в белята
  • Мнения: 536
Ех Nansen аз толкова се радвах ,че можем да се отървем поне от единия съсед завинаги ,а то.... не било точно така Sad.Е все пак няма да си имаме наркоман там,ако не го даде под наем на друг наркоман SickА по въпроса за доводите на съседите ни,защо не ни дават разрешение.......... отговора е просто няма да ви дадем съгласие ......... защо ей така!!!! #Crazy #Crazy #Crazy
Mamamari силно се надявам да е в полза на момичето изхода от делото,но едвали на нас може да ни помогне.Нямаме инвалиди ,а аз съм просто майка с дете на 1.8 месеца ,която качва всеки ден 5 етажа и чака живи и здрави догодина друго детенце. Praynig Praynig PraynigДори това не ги трогна ,а са жени ,които имат деца ама  #Cussing out #Cussing out #Cussing outЗасега решението ни на проблема е през деня седя с детето при майка ми ,която живее на първи етаж ,а вечерта таткото ни взима и качва детето и покупките #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт