Критики постоянно получаваме, но не се предаваме - Дюкан 133

  • 43 556
  • 997
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 64
добро утро дами и туни  bouquet

нямам нови минуси от 3 седмици Cry но няма да отказвам Naughty Wink

хубав ден txtloves Two Hearts

# 16
  • Мнения: 663
понеже се намърдвам на страница ПЪРВА  в таз тема

да каже нещо по сериозно ...

Момичета ...режима ДЕЙСТВА ..и пренастройва и съзнанието ...макар и неусетно но с времето ...
като пример да ви разкажа снощи бях в центъра и влязох в халите ...а там знаете щандове с милион вкусотии ....
минавам аз гледам ...за да купя нещо за "дамашните обитатели" ... и установявам .... ами НЯМАМ ЖЕЛАНИЕ да нападна с лъжица в ръка нещата на топлия щанд на кенар или другите подобни .... върха беше когато застанах пред щанда с турските питки и други вкусотии .............гледах ги...гледах ги .... ииииииииииииии го отминах .... и за домашните не купих ама не за да не ме изкушават мен а защото прецених че вместо тези тестени работи мога да им купя месо ...ииииииии отидох и обрах щанда с пилешките неща...
като пътувах към къщи се замислих че неусетно ми се е пренастроило мисленето .... все пак 8,5 месеца не са малък период

ееееееееееее вие се оляхте
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 10 нови отговора.

ПП. Вещи благодаря за бързата реакция .... мно "стимулиращо" ми изглеждат сега мойте данни в табличката ...

# 17
  • Мнения: 571
Я да видим сега как действа класирането на първа страница. Трябва да се свалят килца, защото този път след ПЗ без да съм в МЦ бях с едно кило отгоре, та сега трябва наново да го преборвам.

# 18
  • Мнения: 110
   Пуу,пууу на І-ва страничка.Ще запазя място и за ФИЛЮДКА,чеее по-бързо да сваляяя.ВЕЩИ

# 19
  • Мнения: 850
   Хайде в новата темичка Бургазлийки показват страхотни резултатииии все така на всички да им върви на много свалени килограмии  newsm51  love001

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294678&pid=8835695

# 20
  • Мнения: 229
Готини точки  newsm62. Мнооооооооооого им се кефя Вещи   bouquet
А сега едно свежо "Добро утро " от мен. Как я карате? Смъквате, нали?  Hug
Аз сега съм малко болничка ама държа все още фронта.
Искам да питам за един линк - някой беше пускал кои лекарства са режимни или нещо такова  newsm78. Ако някой може да помогне  Praynig


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.   ooooh!

# 21
  • Мнения: 62
Здравейте всички. Честита нова тема. Аз както свалих 4 си върнах 3  Embarassed Едни рождени дни бяха, едно чудо... Първо мъжа, после аз, как да се спреш ... От вчера започнах всичко наново, а и спрях цигарите. Да видим колко ще ме забави това. Има ли някой, който е спрял да пуши паралелно с диетата? Какви са ви наблюденията? Аз реших, ако ще е гарга поне да е рошава. Само кафето си оставих, че съвсем ще го закъсам иначе. Хайде хубав ден, лека и отслабваща на всички  Wink

# 22
  • Мнения: 5
Дано удпея да се класирам на първа страничка и аз веднъж Mr. GreenА за тиквата добре съгласна-щом не може,не може.Няма да мрънкам я.Казвате и изпълнявам  Hug Аз да ви се похваля,тук в Студентски град нямам кантар,но отслабвам доста на мерки и вече мноооого ми личи и някои много злобничко завиждат,ама съдба ,Надпреварват се да ми обясняват как ще се разболея и т.н. Joy .Айде лек и отслабващ ден от мен  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 09:41 от petiof4eto

# 23
  • Мнения: 193
Здравейте дами Дюканеси, еххх доста време не влизах в сайта, че бях заета , ама те ме и днес. Ако никой не ме помни аз съм ....Вероника. Поздрави на всички отслабнали, и на мен де щото вече 4 месец си задържам 58/59кг от стартови през януари 85кг BlushСега съм природна забележителност навсякъде, въпреки че ми се иска още 3-4кг да сваля, ама това мойто ще си дойде лакомия де. Лек и отслабващ ден на всички....... Crazy

# 24
  • Мнения: 3 202
Бургазлийки newsm10

# 25
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ДобрЮтро, девойки и момко!

Вещи, благодаря за темичката. Снимките, както винаги, са убиец!   bouquet

Цоцинко, ще го гътнем килцето, как няма? Справихме се с 30, та с още едно ли?  Hug
 
Бургазлийки, страхотни мацки и сладурки!  smile3501

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 09:54 от smileys

# 26
  • Мнения: 2 425
denica17 , sanny3 , vesitо5 , страхотни сте, продължавайте все така  Hug
shushy80 , ти къде си  newsm78

# 27
  • Мнения: 164
Ей докъто чета старата тема и ей ви на нова. Въпреки, че не можах да се запиша на първа страничка ще стана аз фиданка страстна, с Дяканската дружина прекраста . Мнохо се нахъсвам от снимките ви, благодаря ви много, като постигна резултат и аз ще се покажа, Буразлийки много сте сладки, аз съм от малко градче и сигурно няма да присъствам на такава среща, но ще ви се наслаждавам до край.

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 10:32 от polq28

# 28
  • Мнения: 110
   ШУШИИИИ,

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 236
Привет на всички! Hug
Супер е да си направиш срещичка,действа позитивно и зарежда с емоции-положителни,но и старите момичета-липсвате-е... smile3518.Следващият път -да дойдете,ей!
bacibouquet
Лек и усмихнат ден! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт