Бихте ли експериментирали да отидете на нудиски плаж?

  • 26 845
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
До колкото съм запозната нудизма е цяла житейска философия а не просто голи хора.
Аз не бих махнала долнището ............този пясък да ми се пъха навсякъде ...определено не е за мен.Обаче аз съм малко параноична когато се отнася за мен лично -не сядам на чужда хавлия,не ползвам обществени басейни и постоянно се притесняава да не се сдобия с ''нещо''знам ли.
Иначе нямам нищо против голите хора стига да не се допират до мен и до нещата ми.

Ей това същото щях да напиша и аз...  Naughty

# 16
  • Мнения: 758
За мен не е експеримент. Ходя на такъв плаж  от години. Даже вече не ми е приятно усещането на мокри бански върху тялото ми... Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 4 041
Голям експеримент, няма що!  Peace Експериментирахме като бяхме 9-10 клас, сега на дърти години ли ще се сетя да експериментирам.  Joy Не обичам да се къпя без долнище, така и не ми хареса. Все имам усещането,че ще ме полази някоя риба. Или нещо,дето не е риба.  Joy

# 18
  • Мнения: 1 763
Не, срам ме е. Иначе от здравословна гледна точка е по-добре да си гол, отколкото да стоиш с мокър бански, след като излезеш от морето.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 603
Просто плаж... какви експерименти са това.

# 20
  • Мнения: 4 784
 Blush От наййй - срамежливите съм!  Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 953
То пък един експеримент  Laughing
Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Никакъв експеримент. Ходя си. Най-мразя мокър бански по себе си. Ако съм с такъв, го сменям тутакси.

п.п. Каква лятна тема посред есен Sunglasses

# 23
  • Мнения: 22 908
Не бих.

# 24
# 25
  • Мнения: 5 710
не, не бих.
не ми е удобно да се показвам гола, а така също ми е още по-неудобно да виждам голи хора.
особено по тия плажове като се провисят едни кожи.... колкото и да не искаш да гледаш, все там гледаш.

# 26
  • Мнения: 46 518
Не ми е проблем да се съблека самата аз.
Некомфортно да ми е обача да ми се пречкат пред очите разни чужди космати гъзове и др. работи  Sick

# 27
  • Мнения: 2 478
Не си свалям долната част на банския,абсурд!
И без това само с нея си ходя Laughing
Нудизма е повече от разсъбличане по плажовете,познавам такива хора -за тях голотата нищо не означава.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 4 041
А всички, които казават "Не бих" наистина ли не са ходили никога или просто не им харесва?

Общи условия

Активация на акаунт