Дъжд вали ☂ и слънце грее ☀... в ИСПАНИЯ и времето щурее !

  • 12 247
  • 231
  •   1
Отговори
# 15
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
ХАЙДЕ И АЗ В НОВАТА ТЕМА.СУПЕР Е ЗАГЛАВИЕТО,БРАВО  bouquet
МИМКИ СЪчУВСТВАМ ТИ,НО ЩЕ МИНЕ ДАЙ БОЖЕ СКОРО Hug
КАК МОГА ДА ГЛАСУВАМ ЗА ГАБИ Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 271
Момичета, търсете тази седмица, новият брой на вестник Нова дума, вече има публикувана статия за нашето начинание!  Simple Smile Мацките от вестника бяха страхотни и публикуват всичко напълно безплатно-така ще можем да съберем повече парички за дечковците от Доганово!

Вал-майка ти нали може да се ангажира с покупката после на нещата за Дома?Аз ще изпратя парите след партито директно на Роси, по тяхната банкова сметка, защото си мисля, че ще бъдат повечко  Grinning , обаче майчато ти, ако може да отиде с нея, като наш представител от тук, да закупят необходимите неща!Момичета, много се накефих, когато получих черновата на статията!Дай боже да се отзоват повече българи, пък и не само-да зарадваме тия клети душици  Praynig Ако някой иска да види статията, нека ми пише на лични да му я пратя!Тя се само чернова, но ще схванете идеята!  bowuu

# 17
  • Варна
  • Мнения: 313
Здравейте и от мен днес!

Мимии, ще се пробвам с течните кристали, пък да видим. А къде с епродават, в аптеките ли?

Мимки, много сте сладки с тази бискивитка, да ти изпапам бубулечката! А иначе, мерси за съвета. Ами аз се мъча да правя сега нещата, които искам....ама...все пак не мога да правя всичко де...аз сама си се ограничавам. За бебо съм психически подготвена че ще е 24/7.
Дано да й отмине по-бързо това състояние.

Аз да попитам, има ли някоя от вас, която да има сутиен за кърмачки, но да не й трябва вече? Ако има мама, която да има такъв и иска да ми го прати, да ми пише на лични. Ще съм й много благодарна.  Засега не искам да купувам, защото незнам колко ще ми порастнат гърдите след като родя, ама май 2 размера по големи ставали......

Силраи, супер   Hug Hug Hug

Някой от вас чувал ли е какво ще става след 2009 с документите, ще може ли да се работи cuenta ajena  вече, без проблеми или не? И какъв е реда. Трябва ли пак д асе сменя оня зелен лист...в който този път да пише, че има право на работа. Аз нямам проблем де, питам защото мъжа ми е аутономо, и с нетърпение чакам да стане 2009, че да стане на cuenta ajena...

  bouquet на всички  Hug

# 18
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
аз пак изчезнах
няма да се оправдавам
мимки малката е невероятна, за игрите ние си играем с торбички, опаковки, дистанционното и телефона (домашния) друго не ни харесва има цяла торба с играчки който ей така си стоят
а за падането ние сме фаворити в това да си удря главата и да пада, а все още не върви като тръгне не знам какво ще става
гери петрова какво е това за отпуските, направо ме сразиха тия твои шефове
вал какво стана с преместването
гери обади ми се за кола, знаеш че мъжо с това се занимава може да ви помогне, най малкото ако не ви хареса това което имаме в момента ще ви посъветва, за пълномощното не мога да ти помогна не съм се сблъсквала още
вес темата е супер, както винаги си се постарала подобаващо
силраи малката все още ли е такава палава или се покротна
габи как е додо, все ще се обаждате да се видим и все никакви ви няма
саби не остана още малко, Йо свикнали с мисълта за малката
аз да ви се оплача без работа съм, съкратиха ме ей така от днес за утре нямало работа, но енкаргадата не ме харесваше от първия ден и все се чудеше как да ме изгони, та съм отново безработна, писна ми да почвам от начало и най отговорно съм заявила на мъжо че ако не си намеря неа,о подобаващо си отивам в бг и това е, писна ми да нося табли и да се чудя ще остана ли на работа или не
моя мъник днес какво му беше станало не знам плака (по тоцно се дра истерично) около 2 часа, заведох го в амбулаториото цаках на регистратурата 30мин с ревящото на ръце дете и никой не ми даде ред, после се оказа че няма в този момент педиатър и ме пратиха в болницата там до като го чуха как реве ни приеха веднага, съблякох го и запоцнаха да го преглеждат видимо му няма нищо дадоха му аперитал и преди още да го облека изведнъж млъкна, усмихна се взе да говори неговите си неща и да дава целувки, какво му беше станало не знам, но много се уплаших, казаха ми ако се случи нещо пак да го водя веднага без да цакам
малкото спи от 15,00 часа вече е 18,30 отивам да го проверя, но след толкова рев, нормално е да се умори
а все казвам че никога не плаче
шелувки и прегръдки на всицки Hug

# 19
  • Мнения: 789


Мимии, ще се пробвам с течните кристали, пък да видим. А къде с епродават, в аптеките ли?



pakri , нямам представа къде се продават Rolling Eyes.Братовчедка ми ми каза ,че си ги набавя от фризьорката си.Ако искаш,пиши на Kar4ita за тях,тя ги ползва и може да ти даде съвет.Аз ще чакам братовчедка ми да ми изпрати от БГ Grinning. А как си иначе?Добре ли се чувствате с бебчо?

ANETTConfused,съчувствия за съкращението!Дано скоро намериш нещо подходящо.

saby,какво става с теб?Всичко наред ли е?Пиши с 2 думи,че си добре.

# 20
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
мимиииииии течни кристали има във всеки фризьорски салон или специализиран магазин
аз също съм много доволна от тях къде къде по добри са от всякакъв тип олио
аз съм с тези на вела нали им ползвам цялата серия
тортата ти е супер и аз им правя постоянно, но не такива красоти, за тази вечер спретнах една де йогур и церезас
мен до като ме нямаше днес два пъти се записах  hahaha

# 21
  • ES
  • Мнения: 2 172
Анет, как се казват на испански течните кристали?

# 22
  • Мнения: 1 156
Еййй не не истина, АНЕТТ се появи на хоризонта. Съжалявам за работата, дано да си намери6 не6то по скоро. Аз имам CV в сайтове за работа, меила ми е пълен, ако си се навил да си търси6 работа, все не6то има, и са все оферти за административа, офис сътрудник, рецепционист.. Но за сега само ги преглеждам.
За моите 6ефове, какво да ти кажа. Пази боже сляпо да прогледа, типи4ни забогатели испански простаци. Не го казвам за6тото са испанци, а за6тото се мислят за велики. Има видовден, а аз по един или по друг на4ин 6те изляза, и то ве4е когато аз искам и според закона. Мъл4а си зааради тази кризисна ситуация , но ако знаят какво им мисля, 6те ме  #2gunfire

Рали, успех с колата.
Аз се връ6там от доктори, Изоб6то много ми е медицинска тази година, а следва6тата се о4ертава такава. Кръв и вени не ми останаха от бодене, но ето 4е след 15 дена по4вам пак.  Не им писна на моите хормони да се десхармонизират и това. Ейййм на себе си омръзнах, само се оплаквам. И ку4ето милото и то е болно, има конуктивит, за сега му промивам о4ите с физиологи4ен разтвор, ако стане зле, 6те ходим на 4и4о дофтор.
Наблиуижават прзаници, моми4етам а на мен настроението ми е заминало незнаъни къде без билет за обратно връ6тане. Мъ4им се да плануваме със зълва ми някакво пребибаване дале4 от къ6тите но не6то не се полу4ава. На мен ми  се ходи в Гранада, искам сняг, камина и такива не6та...Да видим дали 6те ми огрее зимно слънце


Дивина, стиховете ти са разко6ни. Възхи6тавам се на хората запазили искрат в себе си. Моята птдавна из4езна по трасето.... А белите стихове са ми лубими.  bouquet

# 23
  • Мнения: 789
geripetrowa,ама много песимистично,чак тъжно звучиш Rolling Eyes.Защо така?Нали знаеш,че преди да се оправят нещата,трябв много да се объркат.Бяхме така с мъжа ми малко преди да вземем трудното до немай къде решение да дадем синът си на баби и дядовци в БГ за няколко месеца.Беше меко казано ужасно без Иви.А сега...не че цъфтим и вържем,но сме доста по-добре.Тъй че ,спокойно,всичко ще се оправи.Оздравявай,и ти,и кученцето,и ти пожелавам да си осъществите плановете със зълва ти Peace.А шефовете ти...мммм...ще си премълча,да не съм вулгарна. Rolling Eyes

ANETT,и аз да питам,как се наричат на испански тия кристали?Определено не са "кристалес ликидос",ама как да питам за тях фризьорката?Предварително мерси Hug.И за отзивите за тортата Hug.А на лични може да ми кажеш за твоята с йогур и сересас Rolling Eyes.

gery_to,ти нищо не казваш за Митето-чувате ли се с него,мъчно ли му е вече за вас?

# 24
  • Мнения: 259
добро утро моми4ета, минавам да се разпиша, 4е днес шефа ще закъснее и аз се възползвам.
Гери Петрова скорошно оздравяване и на теб и на Джина, а относно шефовете ти ,нямам думи направо #2gunfire #2gunfire. Дано да успеете да си уредите да отидете на Гранада, и ние мислехме миналата година за нещо подобно, но където и да звънях нямаше места,така 4е те съветвам да се организирате по отрано. И на мен ми минаваха тези мисли през главата, но тази година празниците се падат малко кофти и се отказах. А настроението, ами намери на4ин да го оправиш, направете си най накрая екскурзията до Виена, може да те поразведри.
Мимки много е сладка малката буба, пу пу, направо ти идва да я изпапкаш. А за събуждането не мога да ти дам съвет, защото при нас беше така до 3,5, т.е. докато не и спрях нощем бибероните, но Никол ми се вижда малка за това. А относно това как съм, ами добре, да 4укам на дърво, мислех 4е ще ми е по трудно връщането на работата, но не е така.
Парки благодаря, а ти си по4ивай и се наслаждавай на това. А относно отварянето на пазара, не намерих нищо, но в края на октомври 4етох в дира 4е около 12 страни са решили да увели4ат периода, а Испания беше спомената 4е ще реши ноември месец.
Силрай изпрати ми статията, защото едва ли ще мога да си купя вестника.
Анет неприятно това с работата, знам какво е 4увството, и мен като ме махнаха ми идваше да си хвана багажа и за БГ, но след нощта винаги идва ден, така 4е ще видиш как ще се наредят нещата при теб.
Габи явно ще имаш помощник в кухнята. А за игра4ките при нас няма такова нещо като 3, искаме вси4ко, колкото и да и се обяснява 4е Папа Ноел на деца които искат много няма да донесе нищо, тя решава въпроса като ми казва 4е тогава да и до купя аз, или баба и. А когато и се каже 4е няма пари, отговора е ами отиди до банката и вземи от там. Преди поне обяснявах 4е не работя и не може да се купува вси4ко, сега нямам извинение. Но поне бързо и минава и забравя. А относно работата ми, да на старата се върнах. Решихме с мъжо да не търся друго, така успяхме да си отидем до Бг, а и поне тук имам сигурност от 7 месеца, а ако запо4на някъде другаде не е сигурно дали след 2 месеца няма да ми покажат вратата, така 4е заложих на сигурността.
Кар4ита малко остана, стягаш ли куфарите. Аз работя в администрацията на един алмасен. Работното време е добро и заплащането не е лошо, в нашият район има и по зле.
Дивина и на мен много ми харесват стиховете ти, а постовете ти ги 4ета с интерес.
Вес както винаги 4удесна тема. Какво стана с кроасаните, май развалиха диетата, но то сега по празниците диета не се спазва, отложи я за януари.
Тонита ти къде се изгуби. А и все още 4акаме снимките от срещата ви в БГ  Naughty
Мимии реших аз проблема с колата, но само временно, 4е скоро пак ще ми дадат старата. Лошото е 4е проблема явно е елекри4ески и е по труден за откриване, този фин де семана ще се мъ4и мъжо да я оправя. Поздрави и целувки на Иви.
Ами това е моми4ета, оставям ви и се залавям за работа. Вси4ки които не съм споменала Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 10:07 от Rally_Y

# 25
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
ДОБРО УТРО ИЛИ ДОЪР ДЕН И ОТ МЕН Hug
АНЕТТ,КАКВО Е ТОВА чУДО ДЕТО ВИ СЕ Е СЛУчИЛО?ЛЕЛЕЕ PraynigДАНО НЕ СЕ ПОВТАРЯ Peace
ПАКРИ ВСЕ ЗАБРАВЯМ ДА ТЕ ПИТАМ, ЗА КОГА ТИ Е ТЕРМИНА?
САБИ И НА ТЕБ МАЛКО ТИ ОСТАВА,ВЪЛНУВАШ ЛИ СЕ?
ГЕРИ,СПОКОЙНО HugИМА И ТАКИВА МОМЕНТИ,НО ПОСЛЕ ЩЕ ДОЙДЕ И ХУБАВОТО Peace

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 11:18 от venelina81

# 26
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН Hug Hug Hug. Колко много сте изписали момичета  и новата тема е супер. ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ които са имали повод за празнуване  bouquet  bouquet  bouquet. Четох ви когато ми оставаше свободно време  но не бях много много в състояние да пиша. Та при нас Ивета преди две седмици с гнойна ангина пи антибиотик и се оправи. Но преди седмица Стефан започна леко да кашли заведох го на доктор и му изписа сироп за кашлица . След два дена детето вдигна много висока температура хайде пак на доктор и тогава видя налепите. Изписа ни антибиотик. Та като се започна 3 дена с висока температура афти по цялата уста и езика . Хайде пак на доктор изписа ни Дактарин за налепите. Горкичкото нито можеше да яде нито вода искаше да пие. Едвам вчера така се престраши и хапна добре. Утре ни свършва даването на антибиотика но има още малко налепи от вътрешната страна на долната устничка. Така че утре пак сме на доктор. Моля се да се оправи вече  Praynig. На всички от мен Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 1 461
Станислава бързо да оздравявате  Hug дактарин има ли в Испания

# 28
Карчита има Дактарин гел и в Испания. И аз се учудих. На рецептата пише - MICONAZOL  20MG G  40G GEL. А от аптеката ми дадоха ДAKTARIN . Мисля че струваше 1.15 е. Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 3 098
Карчита има Дактарин гел и в Испания. И аз се учудих. На рецептата пише - MICONAZOL  20MG G  40G GEL. А от аптеката ми дадоха ДAKTARIN . Мисля че струваше 1.15 е. Hug Hug Hug
Правилно са ти го дали в аптеката.За ле4ение на гъби4ни инфекции го изписват.
Дактарин,Дактакорт(за кожа).
Виж тука листовката и внимавай с приложението:http://www.framar.bg/product_review.php?id=05001079&page_spe … +2%25++40+%E3%F0.

Айде следобед пак ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт