Искам да споделя радостта си, затова че ви има!!!

  • 1 535
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 447
Peace, но всичко е с мярка ! За сериозните ситуации довери се на инстикта си и потърси квалифицирана помощ!
  eli_83, леко и усмихнато майчинство ти желая!  bouquet
PeaceПодкрепям  казаното

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 023
И на мен форумът ми помага, и аз се опитвам да помагам! Peace

# 17
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Много си мила, много мили думи!
И аз често съм изпадала в ситуациите, в които наймного са ми помогнали майчета от форума  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 372
Форумът е много полезен наистина. Разбира се човек сам трябва да прецени кое според него е правилно и вярно. Правилна е поговорката "не питай старило, а патило".

# 19
  • Мнения: 961
И аз съм намирала полезна информация във форума и се присъединявам към твоята благодарност.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами моля.

# 21
  • Мнения: 4 451
Аз открих форумът, когато разбрах, че голямата ми дъщеричка е с увреждане. потърсих инфо за нейния проблем и отктих форума. Безкрайно съм благодарна! Смея да твърдя, че тук открих много компетентна информация, такава, която не получих дори от лекарите. И аз се присъединявам към твоята радост!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 296
И на мен форумът ми беше и ми е от голяма полза. Няма въпрос, който ме е интересувал и да не е разискван.
Надявам се всеки да може да отсява "сламата от плявата".  Simple Smile
Пристрастена съм.......Каквото и да търсиш в Гугъл,първо БГ-Мамма излиза.ФорОма е Сила! Heart Eyes

# 23
Присъединявам се към тези, които са благодарни на отзивчивите майчета! Аз също съм търсила информация, намерих я и даже и подкрепа получих от тук.БЛАГОДАРЯ ВИ!!

# 24
  • Мнения: 4 784
Пристрастена съм.......Каквото и да търсиш в Гугъл,първо БГ-Мамма излиза.ФорОма е Сила! Heart Eyes
Верно е! Peace

# 25
  • Мнения: 826
Присъединявам се! И аз съм благодарна, че форума съществува. Интересно ми е, научавам много, получавам кураж и добри думи... Simple Smile
Сигурна съм, че когато родя ще имам нужда от БГ-мама още повече  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз не знам какво бих правила без форума-винаги между многото мнения се намира правилното! PeaceДаже колкото повече различни мнения толкова по-добре.
  bouquet

# 27
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Peace, но всичко е с мярка ! За сериозните ситуации довери се на инстикта си и потърси квалифицирана помощ!
  eli_83, леко и усмихнато майчинство ти желая!  bouquet
PeaceПодкрепям  казаното
Peace

# 28
  • Мнения: 9 442
Радвом се,че форума съществува!!! Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 554
Форума е моята книга,страхотни сте Hug

Общи условия

Активация на акаунт