Лакове OPI.... и всякакви други марки - 2 част

  • 82 732
  • 610
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 451
Казва се Dazzled By Gold и е от серията Ulta exclusives 2009 (да не се бърка с коледната колекция) и не можах да го открия с доставка до България.
Няма как да го намериш...Ulta exclusive означава, че серията е правена специално за Ulta (магазин) и се продава само там, а самият магазин няма международна доставка. Единствената ти надежда е Ибей.

# 556
  • София
  • Мнения: 247
Simple Smile Знам, но и там няма оферти с доставка до България. Все пак от време на време проверявам да не изскочи от някъде.

# 557
  • Мнения: 1 416
Много съм доволна от лаковете на Art de Lautrec, само не знам дали този цвят ти е достатъчно червен, все пак е хубаво да ги разгледаш и да пробваш. Този цвят е класическо червено номер 19. За мен като комбинация цена/качество тези лакове превъзхождат доста от известните марки. Наситени цветове, супер покривни с 1 слой, бързо съхнещи и най-важното полски са и цената им е около 5 лв. Може да се намерят във всяка квартална козметика.



Мерси  bouquet ще ги погледна.

# 558
  • София
  • Мнения: 152
Най-после реших да прежаля 20 лв. и си взех този Сложих 2 пласта, май ще трябва и трети. Но това, което веднага направи силно впечатление е супер блясъка, който има лака. Страхотно е  Peace

# 559
  • София
  • Мнения: 10 356
Най-после реших да прежаля 20 лв. и си взех този Сложих 2 пласта, май ще трябва и трети. Но това, което веднага направи силно впечатление е супер блясъка, който има лака. Страхотно е  Peace

Мalaysian mist

Пиши друг път и кой е лака, нали знаеш, че можеш да си ги купуваш от някой магазин в е-бей, излизат 11-12лв.  Hug

# 560
  • Мнения: 2
И аз в началото давах по 20 лева за лакове на OPI, но открих този seller в ebay
http://shop.ebay.com/joliebeautystore/m.html?_nkw=&_armrs=1& … amp;_trksid=p3686

Излизат около 10-12 лева с доставка( някои малко повече) и се замислих защо да давам 20 лева за 1 лак като мога да си купя 2 за тези пари Simple Smile Отивам в някои магазин, където продават OPI харесвам си цвят от шишенцето, виждам му името и после поръчвам в ebay. Даже  до колкото гледах, ако се поръчат  някоилко може да се обедини пратката в 1 ( ама с тва мито не излиза май много изгодно да се обединява, ако са повече).

# 561
  • София
  • Мнения: 152
Така е, но пък нямам карта да поръчвам от интернет, взех да питам приятелки, а те като чуят ....... страх ги било да си дават картата, че да не станела беля. Та реших да си го купя. Но имаше толкова много цветове, които си харесах, искам още, но за по 20 лв парчето.........

# 562
  • Мнения: 2
E да, ако нямаш карта е малко по-трудно. Аз съм си я свързала с  PayPal и няма никакви проблеми. Това е най-сигурният начин за пазаруване и няма риск... е освен да не ти дойде поръчката Simple Smile Но това с всеки метод го има. Даже сега гледам, че са пуснали нов начин за сигурност Ebay Buyer Protection, ако случайно не ти дойде поръчката или не е това, което си очаквала.

# 563
  • Мнения: 114
И аз в началото давах по 20 лева за лакове на OPI, но открих този seller в ebay
http://shop.ebay.com/joliebeautystore/m.html?_nkw=&_armrs=1& … amp;_trksid=p3686

Излизат около 10-12 лева с доставка( някои малко повече) и се замислих защо да давам 20 лева за 1 лак като мога да си купя 2 за тези пари Simple Smile Отивам в някои магазин, където продават OPI харесвам си цвят от шишенцето, виждам му името и после поръчвам в ebay. Даже  до колкото гледах, ако се поръчат  някоилко може да се обедини пратката в 1 ( ама с тва мито не излиза май много изгодно да се обединява, ако са повече).
..........от същия доставчик съм  поръчвала лак...доставката дойде много бързо....

# 564
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Новата колекция на ОПИ Hong Kong:



# 565
  • Мнения: 2 697
Лу, страшни са, особено последните два много ми допадат Crazy

# 566
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Шехина това е половината от колекцията Wink

Като намеря снимки и на другата половина, ще ги пусна  Laughing

На мен най много ми харесва златния - Bling Dynasty  Heart Eyes

# 567
  • Мнения: 4 435
Аз съм ужасна, нито един не ми хареса. Mr. Green

# 568
  • Мнения: 31 420
Не се притеснявай, и на мен също. Mr. Green

# 569
  • Мнения: X
Аз съм ужасна, нито един не ми хареса. Mr. Green

И на мен.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт