ZYRTEC - КАПКИ. ПРЕДОТВРАТЯВАНЕ НА ТРЕТА СЛИВИЦА

  • 13 849
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
VL7 за всеки лечението е индивидуално. Трябва първо да се прегледа детето. На нас ни бяха изписали Олисалвин акула и Апитонин. Пиеха се по схема и капки за нос, но бяха смесени 2 вида в някаква пропорция и те също се капваха по схема, като започваш с повече капки и стигаш до 1 капка на ден.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 754
Според мен правилно е постъпила със зиртека.На моето дете му махнаха третата сливица,но не е трябвало.

# 17
  • Мнения: 2 732
Според мен правилно е постъпила със зиртека.На моето дете му махнаха третата сливица,но не е трябвало.
А ти как разбра Confused

# 18
  • Мнения: 2 732
VL7 за всеки лечението е индивидуално. Трябва първо да се прегледа детето. На нас ни бяха изписали Олисалвин акула и Апитонин. Пиеха се по схема и капки за нос, но бяха смесени 2 вида в някаква пропорция и те също се капваха по схема, като започваш с повече капки и стигаш до 1 капка на ден.
Да ясно е това -просто за инфо, какъв имуностимулатор сте пили попитах Peace

# 19
  • Мнения: 37
VL7  Simple Smile. Смятам, че първо трябва да се опита с лечение, а после с оперативна намеса. При някои деца е на алергична основа и затова изписват първо Зиртек или Ериус.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 754
Според мен правилно е постъпила със зиртека.На моето дете му махнаха третата сливица,но не е трябвало.
А ти как разбра Confused
Детето ми беше с продължителна кашлица.Според педито от третата сливица се образувала някаква задна хрема,която се стичала и това карало детето да кашля.Освен това и ми хъркаше/но със затворена уста!/.Незабавно ни изпратиха да вадим трета сливица.Извадихме я и подобрение-никакво.От там утиваме на УНГ и се оказва,че имаме алергия и при алергични деца не се вади трета сливица,защото пак израства.Та извода е ,че някой ако се беше чатнал да ни изпише противоалергично щяхме да си спестим всичко.Доктори...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Според мен правилно е постъпила със зиртека.На моето дете му махнаха третата сливица,но не е трябвало.
А ти как разбра Confused
Детето ми беше с продължителна кашлица.Според педито от третата сливица се образувала някаква задна хрема,която се стичала и това карало детето да кашля.Освен това и ми хъркаше/но със затворена уста!/.Незабавно ни изпратиха да вадим трета сливица.Извадихме я и подобрение-никакво.От там утиваме на УНГ и се оказва,че имаме алергия и при алергични деца не се вади трета сливица,защото пак израства.Та извода е ,че някой ако се беше чатнал да ни изпише противоалергично щяхме да си спестим всичко.Доктори...
Е хубаво ама се изписва от специалист алерголог след преглед,а не на посоки.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 754
И при най-малката настинка,подкашляне,подкихване ли трябва да търчим при алерголога да видим дали случайно не е алергия?И само алерголога ли трябва да ни изписва противоалергични?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е все пак е добре алерголог да назначава лечението. А при най малкото покашляне и личната може да ти помогне,не е задължително да е алергия.

# 24
  • Мнения: 37
Алерголог назначава лечение. Даже най-добре е пролет- тогава е сезона на алергиите. Обаче всеки УНГ първо трябва да даде противоалергично, като Зиртек или Кларитин(ние сме пили това) + капки за нос в продължение на 14 дни. Тогава, ако 3-тата сливица се повлияе от противоалергичното не трябва да се вади, защото детето се установява, че е алергично.

Общи условия

Активация на акаунт