Режимът на д-р Ори Хофмеклер 6

  • 19 387
  • 377
  •   1
Отговори
# 60
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Пускам кафе Flutter:

                                       

Jerry F , причината не е тази, за която си мислиш Heart Eyes - в МЦ съм, така че е невъзможно.Купи ли палтенцето, или беше само в бяло?Успех с оризовата диета, аз я прегледах ей така да те видя какви ще ги вършиш Joy.Мен не ме устройва, обядът когато съм вкъщи ще ми е много късно Crazy.

Цветомира, в темата момичетата пишат , че нямат проблеми с WS, дано и при теб е така, пожелавам ти успех Hug!

PEPANP , поздравления за 5-тте килограма , от които си се отървала  bouquet!Радвам се, че скоро влизаш в 4-та фаза, там всичко се хапва Heart Eyes.Колкото до кашлицата - и у нас е така, Катето кашля вече седмица Sad.

То не е само малката, всички сме с течащи носове, някои кашлят Sad. Мен последна ме хвана този вирус , сигурно и последна ще ме пусне Sad.

Довечера съм на работа, ще наблюдавам форума ако ми се отдаде възможност Wink.

Приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 61
  • Мнения: 4 406
Добро утро и от мен   bouquet

Аелис мерси за кафенцето.  Е, не си купих палтенце. Нещо като го видях отблизо не ми хареса чак толкова. Следобед ще се моткам по други магазини (дай боже на някой да не му пролипсвам много в работата). И приятна почивка ти пожелавам днес
PEPANP  браво на теб, герой си   Hands Clap Само да те питам как е без биричка  cheers
Цветомира аз пък имам друг проблем с 00, все съм си там.

Аз още малко съм поотслабнала, е 1 см, ама е нещо. Против всякаква логика е, но зимата отслабвам, от сега до март ми намаляват килограмите. Лятото качвам, като върховият момент е октомври.  newsm78 Дали не е от биричката  Thinking
Приятен ден

# 62
  • Мнения: 257
Jerry, без биричка свикнах, но от както съм в трета фаза 2 пъти седмично/ на гала/ си пийвам Heart Eyes Ама сега в това време не ми се пие много. Виж лятото я жуля здраво!
Аелис, какво стана с апартамента? Продадохте ли го?
Да се оправят всички кашлящи и подсмърчащи! Hug
Лека вечер!

# 63
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
Тук е много студено,мрачно,вали,развали ми се разходката
Ще гледам някой филм и ще се отдам на спокойствие и мързелуване днес Heart Eyes
Лек уикенд и да ви поглезят любимите Wink

# 64
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет и от мен Hug!

Днес голямата ми дъщеря става на 13 години, заповядайте Hug:

                                         


                                         

                                         


mery_79 , и при нас е студено и малката си пропусна разходката Sad.Кой филм гледа?

PEPANP , не сме продали апартамента, като тръгнахме да оглеждаме други апартаменти, които евентуално да купим бяхме много разочаровани - нямам думи за новото строителство, едни тесни спални - като кутийки , с една дума по-хубав от нашия апартамент не видяхме и се отказахме да го продаваме Crazy.

Аз сега ставам , нали бях нощна смяна Crazy.Сега ще почвам да приготвям това - онова, че очаквам гости - нашите и брат ми ще дойдат от Пловдив за рожденния ден на Елена Heart Eyes.

Чао за сега.

Пожелавам ви приятен уикенд Hug  bouquet Hug!

                                           

# 65
  • Мнения: 4 406
Аелис, да ти е жива, здрава и красива. И много да се гордеете с нея


                                   

И при нас е лошо времето и се отдадох на "фитнес".
Лошото е, че ни се развали единият телевизор и сега сме на смени  Joy и "спорове" newsm66.
Май си е отдавна време за  Wine Glass.
Пожелавам на всички приятна вечер 

# 66
  • Мнения: 2 149
Аелис жива и здрава да е дъщеричката ти, много радост да ви носи,нека изпълва очите ви със сълзи от гордост
Весело прекарване на празника и наздраве

Аз гледах Step up 2,хареса ми,обичам филми в които се танцува Party.Лек е,за убиване на времето става Wink

# 67
  • Мнения: 257
Аелис, честита ти рожденничка!
Да ти е жива,  здрава и послушна! smile3525  bigdance2
Весел празник ти желая!А за апартамента, хич не се ядосвай всяко зло за добро Wink/ макар, че това не е зло/
Jerry, да не си минала на винце през студените зимни дни?  newsm53
Хайде лека вечер на всички! Hug

# 68
  • Мнения: 286
Добър вечер
Честита рожденичка Аелис Hugда ви е жива и здрава и много късмет и щастие и желая Peace
Честит рожден ден на патерици на PEPANP ,желая ти здраве в огромни количества,радост безмерна и любов неописуема Hug
Ние сме добре,най-после си купихме хадр и немога да се нарадвам на пълноценният си компютър Blush

# 69
  • Мнения: 487
Здравейте най-накрая се добрах до компютъра,то не беше чистене,готвене ходене по магазините и на всичкото отгоре и до лекарката,че малката пак е на антибиотик,зачервено гърло кашлица,ми то каката и татко и го донесоха този път,абе ужас  smile3511
Стига за мен Аелисима чудесен повод за празнуване
Да ти е жива и здрава рожденичката,Аелис,само да те радва и да бъде все така красива   love001 hug  love001 hug


                         

           

# 70
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Момичета, благодаря на всички ви за хубавите пожелания и красивите постове  Hug Hug Hug!


По едно следобедно кафе:

                                     


Цветомира , и вкъщи сме така, всички смърчаме и кашляма, малката два пъти я водих да я преслушат - за сега не е нещо по-сериозно, на сиропчета за кашлица, капки за нос и витамини е . Оздравявайте бързо Hug!

jinjer_78 , честито хард, и ние скоро си взехме нов компютър, че стария се развали.Ама нещо не е както трябва, не мога да си гледам филмчета, все ми ги дава на един такъв стеснен екран, от настройките е нещо , ама като не разбирам Crazy.

PEPANP , като каза винце се сетих, че татко вчера домъкна една бутилка, тези дни ще го почваме Joy.

mery_79 , това е музикален филм с танци , нали?Благородно ти завиждам, аз не мога да се оправя с настройките на видеоплейъра, миналия ден гледах новия Джеймс Бонд, ама на стеснен екран - отгоре и отдолу едни големи черни линии, ужас Crazy.

Jerry F , с един телевизор си е жива мъка Heart Eyes. То и два не ни стигат, скъпият не е гледал новини от 2 години Joy.Пожелавам ти дядо Коледа да ти донесе новичък телевизор Hug.


Аз се отказах да си търся електронна пишеща машина, явно не ги произвеждат вече и никъде не мога да открия Sad.Един приятел ме посъветва да си взема преносим компютър, не особено мощен, че да ми върши работа за пишеща машина, но те пък сигурно са много скъпи, тези дни ще поразпитам насам - натам.

Ами това е.Ще ставам да пооправя това- онова.

Пожелавам ви приятна вечер Hug  bouquet Hug!

# 71
  • Мнения: 2 149
Здравейте Hug
Добре си починах днес,след малко ще изведем и малката да поиграе в някое клубче,и да се измори,днес не е спала.Да се видим и ние на спокойствие с татко й Wink
Аелис пробвай като отвориш BS player-а,с десниоя бутон на мишката отиваш на video-keep aspect ratio.И после от aspect ratio си наместваш екрана.Аз гледам на anamorphic  bouquet

# 72
  • Мнения: 4 406
Добър вечер момичета   bouquet
Днес беше един мързелив ден
PEPANP, има едни 3 л. вино на терасата и мъжа ми отдавна ми казва да си пийнем (аз не го полюбвам много много) .  Даже  виното насила го пия когато се наложи. Виж да беше биричка отдавна да й е видяно сметката и изчезнала   jumpuu
Аелис,  то такова невероятно разнообразие на преносими компютри има, че имам чувството, че са повече от всички стоки. Успех в намирането на най-подходящия.

Момичета, вие повечето сте мами на хубавици. Та, искам съвет за подарък на племенничката ми. На 5г. е, дрехите ги оставяме на страна. Миналият път й взех една 70 см. плюшена мишка.
С какво си играят на тази възраст?
Приятна вечер пожелавам на всички

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 19:15 от Jerry F

# 73
  • Мнения: 288
То, май-май излиза, че съм на този режим без да знам хехех Simple Smile Има обаче едно "Но" - не консумирам плодове или през дни, седмици да ям ябълка, грейпфрут (нещо напоследък не ми се ядат, не за друго) ... Иначе си го карам на зелена салата със зехтин и ябълков оцет и варени пилешки гърди без нищо, освен сол. Понякога риба от консерви (тон или скумрия) или варени яйца (салата задължително присъства), евентуално, ако има миди и миди - разнообразие с пилешкото, но в 90% пилешки гърди или варени яйца със зелена салата. Това ми е яденето - веднъж на ден. Другото е кафе с прясно мляко, ама и захар.
Наистина този начин на хранене си е ефективен и удовлетворяващ, засищащ.

# 74
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

Аз съм на работа днес, затова пускам кафето чак сега Crazy:

                                         

mery_79 , благодаря ти за съвета, но аз съм на Windows media player, но ще взема да си изтегля BS player и ще направя това, което ме съветваш, че много ми се гледат филми Heart Eyes.

Jerry F , относно подаръка се сещам за пъзел - наскоро купихме два, забавлявахме се всички, докато ги редим.Сигурно и за друго ще се сетя, ще допълвам, а и другите да кажат Wink. Има и много красиви чантички за момичетата, едни такива розови и лъскави, слагат си вътре разни неща и се правят на големи Joy.

Cantrell_NY , те плодовете през деня са за раздвижване на метаболизма, иначе основното ни хранене е едно и е вечер Wink.Твоето основно хранене включва всичко , което изисква д-р Ори - салата , протеин , въглехидрата е само ако още се чувстваме гладни Flutter.Защо не хапваш плодове през деня, не ги обичаш ли? Сега има много от моите любими плодове - ябълки, портокали, мандарини, киви.С този начин на хранене целиш отслабване или поддържане на теглото?Което и от двете да е - пожелавам ти успех Hug.

Ставам, че на работата е лудница - нормално, понеделник е Crazy.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

Общи условия

Активация на акаунт