Режимът на д-р Ори Хофмеклер 6

  • 19 459
  • 377
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 288
mery_79, "Тайната" съм го гледала още в началото на тази година, май. Хубав е, да. Сега има и втори филм на него, но не съм го гледала още.

Аелис, а, ми, 40 паунда  = 18,* кг., 45 паунда = 22,5 кг. , ако помня добре (или 35 паунда бяха 18,* кг. - да, да, 35 паунда бяха 18 кг., обърках се по-горе), което означава, че аз съм ги правила от 10 кг. нагоре до 15 включително, което е добре. Нали казват по-малко тежести, повече повторения за слабеене. Сега обаче тръгнах с 18 кг. да правя, ама определено повторенията са по-малко.
Не, не успях 4-5 часа. Направих 3 часа само. Едно, че не отидох, когато бях планувала (в 14-14:30), второ, че имах уговорка да се видя с 1 човек и нямаше как да остана до по-късно, трето - изморих се - тези, последните 2 дни нещо нямам настроение и ... Тц. Ама продължавам, естествено - няма тън-мън! Постоянство и напред!! Само ще трябва да се поспра като ми дойде МЦ тези дни, а хич не искаааам Sad(( и без това картата ми е до 16-ти. Имам мускулна треска на ръцете, гръдните и гръбните мускули откъм мишниците Sad. Вчера докато правих едни упражнения ми трепереха гръдните, ама трябва да продължа. Иначе поне щанга от 14 кг. вече вдигам, а не както досега от 12 кг.

Цветомира, аз за 4 дни - минус 2 кг., ама сега един отгоре съм, заради МЦ, но 10 кг. ме удовлетворяват напълно!!!

# 91
  • Мнения: 487
Cantrell_NY защо спираш като си в МЦ аз си ходя пак ,е има изключения например за два дни,но после съм в залата,така минава по леко.Поздравления за килограмите   bouquet
На Аелис благодаря за кафето,и аз ще излизам,да си сменям картата,че ми е изтекъл срокът,сметки ще плащам и така.Лек ден момичета   bouquet

Забравих да те попитам Cantrell_NYти от колко време тренираш?

# 92
  • Мнения: 288
Cantrell_NY защо спираш като си в МЦ аз си ходя пак ,е има изключения например за два дни,но после съм в залата,така минава по леко.Поздравления за килограмите   bouquet
На Аелис благодаря за кафето,и аз ще излизам,да си сменям картата,че ми е изтекъл срокът,сметки ще плащам и така.Лек ден момичета   bouquet

Забравих да те попитам Cantrell_NYти от колко време тренираш?

Цветомира, а, ми от началото на Ноември (ЕДИТ: оп, преди Ноември беше, ама кога точно не знам и не беше редовно), но от 17-ти Ноември ходя сериозно редовно, т.е. откакто си взех карта за него фитнес център. Не ходя, докато съм в МЦ, защото ми е некомфортно - подут корем, понякога боли, обилно кръвотечение и т.н. Ще видим как ще съм този път и може и да ходя първия и там, последните дни, когато не тече обилно. А, иначе, да уточня - удовлетворяват ме 10 кг. да сваля за месец. То, трябва 15, така че би било идеално. Иначе преди да почна да ходя на зала не знам колко съм била (не се претеглих). Сега от седмица насам се тегля на 2 дни някъде да видя как се движа. Но е факт, че панталоните като седна и колана им го качвам до гърдите някъде.

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 10:28 от Cantrell_NY

# 93
  • Мнения: 1 817
Аелис, много ти благодаря за милото посрещане и за бързия отговор!  bouquet
Някои от другите диети вече съм ги пробвал - някой успешно, други не толкова  Laughing , иначе нямаше да съм тук! С диетата на чай и плодове свалих бавно (от февруари насам) 13кг и си ги подържам вече дълго, но имам още 10-12кг, за да достигна перфектната си форма  Mr. Green ! И повеже аз се хранех точно по този начин от много време, ми стана интересно как се отслабва. Е, намерих проблема! Peace Аз през деня нищичко не хапвам, а вечер омитам всичко, което ми падне пред очите. Е, в момента нали се опитвам да задържа свалените кг, та се храня съвсем различно  Wink - по 5 пъти на ден с малки порции и основно полезни неща  Crazy . Ох, много дълго стана...Ще ви следя за сега и сигурно по някое време ще се присъединя.  Hug

# 94
  • Мнения: 4 406
 smile3517 Червено вино снощи пих .......
И като не мога да го пия, за какво ми беше, да за да ми е кофти сега

Малко обедно хапване
ZiMa добре дошла при нас.
При нас взе да се говори за допълнителни парички по Коледа и аз веднага ги наместих  Joy
Приятен ден за сега   bouquet

# 95
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
ZiMa , ако през деня не хапваш нищо, а вечер омиташ хладилника не само че няма да отслабнеш, но и ще напълнееш Heart Eyes.Плодовете в този режим са за това - да задвижват метаболизма и да доставят енергия за през деня и това за енергията си е самата истина - през деня ти е едно такова лекичко Crazy.Важна е и поредността на вечерята, макар че аз не винаги успявам да я спазя Blush.Радвам се, че си започнала да се храниш правилно и начестичко Hug.

Jerry F , не ти ли се отразява добре винцето? Аз миналата зима си пиех вечер по една чаша, но половината от нея беше пълна с лимонада Joy.Силничко ми идва червеното вино, когато не е разредено Heart Eyes.Радвам се, че ще ви дадат парички покрай Коледа, да си харесаш нещо хубавко Hug.Мерси за салатата Heart Eyes.

Cantrell_NY , би могла да свалиш 10 кг. за месец - спортуваш активно и като си режимна може и да стане.На мен обаче ми се виждат много за един месец, здравословно се отслабва с около 4-5 кг. на месец, иначе организма се стресира/ така съм чувала поне newsm78/.Разбира се, ако ти понася добре, отслабвай си с каквито темпове си решила  bouquet.А това , че панталоните ти са големи е супер, дори и да не се теглиш е ясно , че ефект има. Относно тегленето - ако може да го правиш 1 път седмично е по-добре, чувала съм че реалното тегло се измерва във седмицата след МЦ.

Аз съм на работа вече, ще форумствам оттук , ако ме оставят де Flutter.

Чао за сега Hug  bouquet Hug.

# 96
  • Мнения: 288
Cantrell_NY , би могла да свалиш 10 кг. за месец - спортуваш активно и като си режимна може и да стане.На мен обаче ми се виждат много за един месец, здравословно се отслабва с около 4-5 кг. на месец, иначе организма се стресира/ така съм чувала поне newsm78/.Разбира се, ако ти понася добре, отслабвай си с каквито темпове си решила  bouquet.А това , че панталоните ти са големи е супер, дори и да не се теглиш е ясно , че ефект има. Относно тегленето - ако може да го правиш 1 път седмично е по-добре, чувала съм че реалното тегло се измерва във седмицата след МЦ.

А, ми, за 10 дена сега, съм почивала 2 дена. Останалите 8 дена прекарах в залата, но съм вече уморена. Трябват ми 1-2 дена почивка, но и с този МЦ се чудя, дали и утре да не ида, че в други ден или по-други ден трябва да ми дойде, а тогава отидоха едно 3 дни или 4.
За режимна - режимна съм. Не съм се отклонила досега. А, скоро, така като гледам и само на зелена салата ще мина (удовлетворява ме, харесва ми салатката), без месо, че няма финансии за момента. Евентуално ще трябва да видя с какво да заместя месото - сирене ли, не знам. Ще видим. Иначе бързото сваляне на кг. никога не ми се е отразявало зле, т.е. 7-10 кг. на месец ми е добре. 
Права си - веднъж седмично е правилно и най-добре, но ако се тегля през 2 дни или 3 ще мога по-добре да контролирам режима (спорт + хранене), за да не "изпускам юздите". Между другото днес пак се премерих, за да видя дали съм качила,заради МЦ още 1 кило, но не - не съм. Даже кантара не можа да реши между 78-79 - не спря да играе, явно съм била точно на границата, което е добре, при положение, че корема ми се е подул малко вече, заради предстоящия МЦ, което значи допълнително тегло. Ще изчакам няколко дни, след като ми е минало, за да видя реално колко съм. Надявам се през М. дни да не кача някое друго кило, заради застой - много кофти ще ми стане Sad .
За всичко си права, между другото.  Hug

# 97
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Привет Hug!

Днес не успях да пусна сутрешното кафе, че бях на работа, заповядайте по едно следобедно Heart Eyes:

                                           

Cantrell_NY , непременно включи нещо към салатата, не знам как издържаш на салата при това физическо натоварване Rolling Eyes. Калориите ти не бива да падат под 1100 - това е необходим минимум, за да не се стресира организма ти и за да функционира правилно.Ох, дано не съм прозвучала нравоучително, не съм такъв човек, само съм загрижена, а написаното не може да го придаде - друго си е да чуеш интонацията Heart Eyes. Наистина покрай МЦ се подува корема и кантара отива малко на горе, но като свърши пък всичко си идва на мястото  bouquet.

Аз бях на работа предиобяд, после поспах, че бях много уморена, а и утре съм целодневка. Сега ще се приготвям, че ще ходя да взема малката от градина - днес са ги снимали за календарчета, ще има да ми разправя Joy.Взех и блуза с русалките/ и голямата, и малката ги гледат с интерес Crazy/, голяма радост падна Heart Eyes.

Приятна вечер на всички Hug  bouquet Hug!

# 98
  • Мнения: 487
Здравейте,хайде пак да се оплача,аз съм качила незнам от къде и как 4кг.,вярно не съм спазвала до момента,някаква стриктна диета,но се ограничавах,омръзна ми вече  smile3511 свалям качвам аман,няма ли най-накрая да се застопоря на едни килограми,какви са тези хора които не дебелеят,неможе за месец да свалиш 5 до 6кг.,което е в рамките на нормалното и за 2седмици да качиш 4,и то при редовен спорт.От понеделник,ще почвам да се стягам,защото ако карам така за коледа няма да мога да си вляза в дрехите,оставих го за понеделник,понеже в събота сме на имен ден,пък знаете уикендите как са.Лутам се из разни сайтове с диети и тук при нас гледам и на нищо немога да се спра  Sad
Довечера съм в залата,поне ще си изкарам,целият яд,днес ми е много кофти настроението,заради тези проклети килограми.Извинете ме че се улях в писането,но малко поне ми олекна,целувки и прегръдки на всички  smile3518  love001 hug

# 99
  • Мнения: 2 149
Цвети Hug,сигурно си има причина,не вярвам да са окончателни килцата.Премери се пак след 2,3 дена,явно се е стресирал нещо организма ти и се запасява сега,страх го е от следващите лишения.
Аелис лека вечер с принцеските ти,ще са щастливи разбира се Heart Eyes Йоана спи,аз изгледах едно филмче Saw 5,за здрави нерви е,тази част най ми хареса Mr. Green,хапнах малко ш.бонбони лакта,моя вчера ми ги подари с формата на сърце и ягодов пълнеж,знае,че ще ми идва и се грижи за нервичките ми,че нали той е потърпевшия Laughing

# 100
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Цветомира , не се оставяй един кантар да влияе на настроението ти - не вярвам да си качила 4 кг. за такъв кратък период, Мери добре те е посъветвала след няколко дни да се претеглиш пак. И мен малко ме тревожат Коледните празници - на 18 ще празнуваме с колегите на мъжа ми, на 30 с моите колеги - дано успея да си вляза в дрехите, които съм планирала да обличам Laughing.Относно това на кой режим да се спреш - отговорът е на този, който можеш да спазваш и е възможно най-здравословен. Надявам се настроението ти да се е пооправило вече  bouquet.

mery_79 , ако знаеш от кога съм се наканила да гледам този филм, не знаех, че има чак 5 част newsm78. Приятели ми го препоръчаха преди време като хубав трилър, тогава не успях да го открия по торентите, сега ще пробвам пак, като естествено започна от първата част, ако ми хареса - ще изгледам и останалите. Аз сега се каня да изгледам една комедийка, дано ме оставят да го направя, че църкат момичетата, иначе са си в стаята, но няма да заспят преди 20.30ч.

Пожелавам ви лека нощ Hug  bouquet Hug!

                                             

# 101
  • Мнения: 288
Аелис, ама аз не съм само на салата. Само на салата ще съм, ако остана без грам финансии. Хехехе, спокойно, знам, не си прозвучала нравоучително  Grinning Peace  bouquet

Цвети, да не да е от житната диета?  Whistling newsm78

# 102
  • Мнения: 487
Ето ме пак,бях в залата станах вир вода изкарах си яда и сега съм на една ябълка от както се прибрах и ще е това само за вечеря.Благодаря ви момичета,за вниманието,аз ям прекалено много плодове,като казвам много значи много,1кг. мандарини мога да си ги изям за 2-3ч.,почвам да мисля,че може да е от това,другото,от обикновено кафе с сметана или мляко+подладител,така го пиех минах изцяло на 3в1,немога да си кривя душата,не пия и толкова вода колкото преди до 800гр.на ден,а някой път и по малко,дали това могат да са причините  ThinkingОх незнам вече какво да мисля  WhistlingОще веднъж ви благодаря и ви пожелавам лека нощ

                                         

# 103
  • Мнения: 487
http://img.data.bg/i.php?id=1278306 направих си една снимка днес вижте ме как да не се ядосвам  #2gunfire

# 104
  • Мнения: 288
http://img.data.bg/i.php?id=1278306 направих си една снимка днес вижте ме как да не се ядосвам  #2gunfire

Е, де, за какво да се ядосваш?!  ooooh! Hug
Между другото на колко кг. си, понеже и аз така изглеждам в анцунга надолу, пък съм 78 кг. ?
Ейййй, че и дребосъка се вижда  Blush Heart Eyes ... малки сладкиши са дечицата, само да слушат, да не са като други (едно на 5 години псуваше катооооо УЖАС!!!! Слава Богу, не са много такива деца на неговата възраст) невъзпитани деца, които акъла ми не го побира как са ги оставили да станат такива.

Общи условия

Активация на акаунт