какви сервизи за хранене ползвате?

  • 36 540
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 691
Порцелан - най-много харесвам старите сервизи от шкафовете на баба ми. Е, няма такава красота!

# 16
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Дуралекс.

# 17
  • Мнения: 800
от всички купища сервизи, които мама безумно купува, най-много се ползва аркопала  Peace

# 18
  • Мнения: 243
В момента съм с дуралекс,но скоро ще се местим и съм решила това да е от адски много време съм му хвърлила око и нямам търпение!

# 19
  • Мнения: 229
Дуралекс основно ,но имам и от стария порцелан на мама  все още ми харесва

# 20
  • Мнения: 364
Костен порцелан подарък от свеки Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 567
Луминарк - черно и бяло!

# 22
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Дуралекс и на Луминарк .
Peace

# 23
  • Мнения: 3 770
Сервизите ми са слабост.За всекидневна употреба използвам аркопал , имам и два големи комплекта от порцелан , също за ежедневно ползване.Два официални сервиза - единият е със старинни рисунки и другият е този.Сега е наред за закупуване сервиз в азиатски стил  , защото такъв ми липсва.

# 24
  • Мнения: 1 483
В момента съм с дуралекс,но скоро ще се местим и съм решила това да е от адски много време съм му хвърлила око и нямам търпение!
Лиленце,и аз съм хвърлила око на точно това Whistling

# 25
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Луминарк в жълто.
Кафяв дуралекс .
Бял порцелан с златиста лента по ръбчетата.

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Бял порцелан без украса и със сребърен кант, имам и костен порцелан него пазя като очите си  Laughing Имам и Дуралекс. Акропал не харесвам, въпреки че е доста  устойчив. Иначе Луминарк са абсолютни боклуци все си казвам да не купувам, не са качествени, стъклото им е тънко лесно се чупи и се драска, но пък хващат окото  ooooh! Имам и стъкло на Леонардо, от него съм доволна, но само чаши.

# 27
  • Мнения: 4 434
порцелан и дуралекс

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
Иначе Луминарк са абсолютни боклуци все си казвам да не купувам, не са качествени, стъклото им е тънко лесно се чупи и се драска, но пък хващат окото  ooooh!

Моя Луминарк се надраска много от съдомиялната, но си мислех, че проблемът е, че не ги мия на ръка.  Thinking

# 29
  • Мнения: 751
Бял дуралекс.

Общи условия

Активация на акаунт