Преса Braun или ...?

  • 12 740
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 202
Аз се колебая между 2 на БРАУН тази и SATIN HAIR. Първата е старият модел на 2рата. Както вече писах една приятелка я има и е супер доволна, а втората си я купи майка й и според тях 2те няма разлика в изправянето. Майка й също е много доволна от SATIN HAIR.

# 61
  • София
  • Мнения: 4 776
да, тя е. може пък да си взема ремингтън тогава. благодаря illy

тя е успяла да я смени и е взела ремингтън също Peace

# 62
  • Мнения: 0
dollface и Nadyk,

понеже се чудя между Braun ES3 и Philips 4666 ,може ли няколко въпросчета,та дано да наклоним везните:
1.четох  в другата тема за преси,че Philips наелектризирали косата,верно ли е?
2.Пречи ли това при употреба,че на дисплея има някаква електроника,натискат ли се неволно копчета?
3.Има ли блясък косата след изправяне?
Благодаря много предварително.Ще се радвам да ми отговорят на тези въпроси и притежателки на Braun ES3.

# 63
  • Мнения: 4 202
dollface и Nadyk,

понеже се чудя между Braun ES3 и Philips 4666 ,може ли няколко въпросчета,та дано да наклоним везните:
1.четох  в другата тема за преси,че Philips наелектризирали косата,верно ли е?
2.Пречи ли това при употреба,че на дисплея има някаква електроника,натискат ли се неволно копчета?
3.Има ли блясък косата след изправяне?
Благодаря много предварително.Ще се радвам да ми отговорят на тези въпроси и притежателки на Braun ES3.

Браун със сигурност придава блясък, ползвала съм няколко пъти ES2, а акакто вече писах те са почти еднакви.
За копчето не си спомням.

# 64
  • Мнения: X
dollface и Nadyk,

понеже се чудя между Braun ES3 и Philips 4666 ,може ли няколко въпросчета,та дано да наклоним везните:
1.четох  в другата тема за преси,че Philips наелектризирали косата,верно ли е?
2.Пречи ли това при употреба,че на дисплея има някаква електроника,натискат ли се неволно копчета?
3.Има ли блясък косата след изправяне?
Благодаря много предварително.Ще се радвам да ми отговорят на тези въпроси и притежателки на Braun ES3.

Не съм забелязала пресаха на Philips да ми наелектризира косата.
Копчетата не се натискат неволно, защото са отстрани, а не отгоре. Една форумка се оплака, че тези с копчетата отгоре се натискат случайно, докато се изправя косата.
За блясъка идея нямам, аз слагам кристали след като я изправя.

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 21:10 от Анонимен

# 65
  • Мнения: 7
Latina,преди няколко седмици си купих  пресата на Braun ЕS3,много съм доволна,
копчетата на пресата,не пречат,нито пък съм ги натискала неволно когато се изправям и определено мисля,че придава блясък.

# 66
  • Мнения: 0
момичета,
много благодаря за отговорите.Явно и двете са много добри.Каквото ми хрумне на място ,явно това ще взема : )

# 67
  • Мнения: 0
sorry,
 утре ще ходя да си купя една от двете,имам само един последен въпрос-четох в другата тема съвети и гледам ,че все това съветват-да е мощна.Това дали е от толкова голямо значение(нямам опит в домашна обстановка с преси,правила съм се само в салон,но не съм разпитвала)?Гледам,че тези двата модела имат голяма разлика-едната 56W ,другата 170W,а притежателките им са много доволни.Много ми хареса тази на Philips,поне като я гледам,но тази мощност достатъчна ли е?Помагайте момичета!

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Явно има значение колко е мощна. Преди два дни моя колежка ми даде нейната преса на Филипс да я пробвам. Защото тя не може да се изправи с нея и и седяла в гардероба. Нейната коса е много къдрава и гъста, но мойта си е нормална . Пробвах и нищо не става, като погледнах тя е само 30 вата мощност. Няма силата да ми изправи косата, а моята се изправя бързо. На зълва ми ремингтона е 65вата и веднага ми я изправя. Аз се спрях на една преса която е 90вата и до 220градуса. Само че утре ще видя как се казва че забравих. Видях я в Метро в едно метално куфарче е .

# 69
  • Мнения: 610
От нова година съм с Белисима Креативити-Много съм доволна.Стои ми права до следващото измиване. Peace

# 70
  • Мнения: 0
Пресата при мен не действа! newsm77Моята коса е много къдрава и каквато ще марка да е нестава! Моята е на Брун.След като я изправя ,добре седи си, но след 2минути отново е на къдрици.Е, на мен И така си ми е хубаво. newsm47 smile3503

# 71
  • Мнения: 4 202
Аз най-сетне си купих преса, BRAUN ES-2, ES-3 нямаше в момента, а на мен не ми се чакаше. Довечера ще я пробвам и ще пиша.
Между другото, в техномаркет правят 5% намаление на всички стоки, но не запомних до кога е.

# 72
Моя позната има преса на ровента с пара. Косата и е ПОЧТИ права , а тази преса една я изправя напълно ooooh! Ужас. Изгори и върховете много, боята и опада по края...незнам може би и нещо от парата.....и хич неможе да изправи хубаво. А е уж хубава преса. Не се подвеждайте. Peace

Аз имам същата преса и е ползвам само за вафлите .. Иначе по темата преди 1-2 месеца си взех тази преса на Braun ess и съм доволна, за парите си струва.. изправя косата но не държи много ... ако цял ден си била с изправена коса вече към края може леко да ти се начупи ..

# 73
  • Мнения: 601
зависи от косъма на мен ми стои изправена до следващото къпане Peace

# 74
  • Мнения: 30
аз си взех филипс 4666 - вибриращата и много добре. изправих се за 10 мин. и не ми се налага няколко дни да се изправям, само, ч кажете ми какъв продукт за защита на косата да слагам и от къде се пазарува?
Мисля,че трябва да си вземеш кристали за коса.Продават ги в салоните Peace
Не само кристали. Добре е да ползваш и термозащите крем или спрей преди пресата.
Кристалите могат ли да се слагат преди изправянето или е вредно. Аз ги слагам след това, но си мисля, че ако се сложат преди това ще се изправи косата по лесно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт