82 Америкън сейвингс типс или чичо ми Скрудж по Коледа!

  • 18 705
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 868
Бубка, и от мене успех!

Анет, Анн Тейлър Лофт е един от магазините, в които ходя. В магазини за играчки много не водя не детето, защото в кварталната книжарница има повече какво да се прави, (в близкия toy store има само една маса с влакчета) а и в библиотеката има добър детски кът.  Може би TJ Макс зависи къде е. Този до мене е винаги препълнен с хора и до мене не остават интересни неща, играчки или друго.  От Ти Джей купувам книжки на добър дискаунт.

# 16
  • Мнения: 1 147
Бубка, стискам палци и добри мисли в твоя посока!   bouquet

Пикси, с теб явно имаме еднакви навици. Не обичаме да пазаруваме и носим предимно Лофт и Ан Тейлър. Grinning

Детето в книжарница засега не водя, събира всички книги от рафта с едно движение, а оправянето вкъщи ми е достатъчно, че да оправям и магазините след нея.

# 17
  • Мнения: 1 593
.

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 05:02 от Jenna

# 18
  • Мнения: 3 491

за детето купувам много от Ибей - то какво толкова има сложно на номерацията, купуваш по-големшко и навиваш ръкавите/ крачолите. За мене си още нищо не съм купила оттам - но трудно се намират 0/2/хс размери там, които да ми харесат.   
Джена, малък е още Ноли ... Моите деца например имат различно телосложение. Малкият успешно износваше запазените дрехи на брат си, докато стана на около 4г., дотогава нямаше значение номерацията. И сега доизносва тениски и ризки, но панталонките не може. Просто е по-широк в таза, и като цяло. Баща му знае какви точно панталонки да му купува, кой номер, какво да пише на тях, знае и за брат му. Но аз вече казах, че не съм компетентна по тези мъжки въпроси.

# 19
  • Мнения: 3 367
блажка,няма много за рабиране,аз съм бая елементрна и буквална Laughing споделиха хора тук че пазаруват 1то к видят и им трябва. Ако  е в депт. магазин и е онзи не на сейл то е от 12 кинта нагоре,на гес вчера махнах етикет са 18.80$ официален от подобно,затова и туй посочих. Пример дадох искам да кажа,към никого конкр.не съм се обърнала.
*
Пазар не обичам и поради това имам гореспоменатите навици,рядко нещо ми "трябва" защото е купено преди 6м от клир.рак и си чака реда,много по-малко стресово ми е така отколко да търча до мола в посл.момент,но пак-? на разбирания Grinning

# 20
  • Мнения: 3 491
блажка,няма много за рабиране,аз съм бая елементрна и буквална Laughing споделиха хора тук че пазаруват 1то к видят и им трябва. Ако  е в депт. магазин и е онзи не на сейл то е от 12 кинта нагоре,на гес вчера махнах етикет са 18.80$ официален от подобно,затова и туй посочих. Пример дадох искам да кажа,към никого конкр.не съм се обърнала.
*

Да, аз обикновено пазарувам това, което ми трябва, но се засилвам направо към закачалките, на които пише clearance. И до по-далече от тях трудно отивам.  Laughing

# 21
  • Мнения: 810
.

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 10:49 от Пумпал

# 22
  • Мнения: 1 147
За мене си още нищо не съм купила оттам - но трудно се намират 0/2/хс размери там, които да ми харесат.   

Немаш милост. Close

# 23
  • Мнения: 2 185
За мене си още нищо не съм купила оттам - но трудно се намират 0/2/хс размери там, които да ми харесат.   

Немаш милост. Close


Хаха това ми напомня да споделя, че вече закръглих качените паундове от както съм тук на почти 20  bowuu . Бас ловя, че това е рекордно постижение за 6 месеца  Cry

# 24
  • USA
  • Мнения: 559
Хихи, и аз съм от мразещите да пазаруват и фен на Ан Тейлър и Лофт.  Laughing В миналата ми работа повечето ми колежки там пазаруваха и бяхме като сестри - еднакви дрехи, различни цветове. За детето - Gymobree, Gap, Children's place, Oshkosh, Old navy, Carters и др. разни в Таргет.

# 25
  • Мнения: 2 381
Понеже често чета тук за големи намаления в ТиДжей Макс се засилих преди няколко седмици рано сутринта (ок 10 часа няма никой), когато дрехите са подредени по размер все още и не са по земята.
Ами такива цени, за които Анет споменава никъде не видях.
Марковите стоки са с високи цени, дори да са намалени 50+ %.
Какви $18- какви $5 ?
Имам есенна блуза на КК с 80 % офф това лято. Ами не е евтина и ако не бях в настроение, че е време да сменям част от блузите не бих я взела.

Нося малък размер - 0-2. Не съм много пики - в офиса можем да ходим с дънки и памучни блузки.

# 26
  • Мнения: 3 491
Ники, за ТиДжей Макс не знам съвсем, има наблизо магазин, не влизам често, но Маршал например послъгват с намалението. Имала съм случаи да рекламират за нещо, че другаде е еди колко-си по-скъпо, пък аз другаде да го видя на цената на Маршал, без да е рекламирано като по-евтино.
Аз маркови дрехине знам дали нося.
Не може с дънки на моята работа - има дрес код.
Но ризите на Burlington Coat Factory, дето са за по около $8, ми вършат чудесна работа.

# 27
  • Мнения: 2 381
аз оставам с усещането, че цените зависят от щата, не само от веригата магазини.

# 28
  • Мнения: 1 783
TJ Maxx и Marshall's са една и съща фирма. Хит и мис е там, както с всичко друго. Обаче палта и якета, например имат на страхотни цени. Но аз пазаря там редовно. Онлайн не мога да купя нищо дето е за обличане, докато не пипна, видя, пробвам. За деца е друго. Още една с Ан Тейлър, ама лофт, оригиналния скъп ми идва. Аз безцелно не пазаря, наумявам си нещо видяно на някого/в списание/или наумено и отивам да го търся в 4-5 магазина дето знам, че ми харесват. В последния момент обаче не пазаря, освен роклите за галите, че там е голямо търсене - хем под $100, хем официална.

# 29
  • USA
  • Мнения: 559
Кажете кои други магазини са ви любими за дрехи за работа, че ми се иска да разширя кръга. Аз харесвам NY&Company и панталоните в Експрес, BR не много често и понякога Гап.

Бубка, и аз стискам  палци! Дано да се подредят при теб нещата.

Общи условия

Активация на акаунт