Ноември преполови, СЕПТЕМВРИЙЧЕТО за Коледа започва да се гласи!!!

  • 21 254
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
Ей, много ми е хбаво да ви чета, з'то перфектно описвате всичко, което се случва и у нас - гълобол, цяла нощ кашлица, сопол... Аз съм като алхимик - варя всякакви отвари, а Габриел само отваря уста и гълта каквото му дам Crazy Тази нощната кашлица тази нощ ни изтормози  Cry Днес варих и онова с лука. Детето го изпи (не е гадно, опитах го) и как се оригна на лук  hahaha Топя му краката в гореща вода със сол, после ги изтривам с мас и обувам едни дебели чорапи. Абе... веселба пълна.
Ако искате, можем да спретнем сбирка на болните, дето си ги гледаме по къщите. Така никой няма да се притеснява от зараза.
Някакъв гаден вирус е, з'то се опитва и мен да ме повали, но засега се разминавам само с гърлобол.
Аз давам капки Есберитокс - 3 пъти на ден по 15 в някаква течност. Пише, че може. Иначе само те са изключително гадни, въпреки, че количеството е много малко  Sick
toneska, Добре сте ни дошли с бебе Ивайло!!!   bouquet Heart Eyes
Роси, я си почини малко и се пази от вируси ти!!!  Naughty
Mariska, мисля, че много лесно ще се справиш с ученето. Аз поне каквото прочета сега, много повече го осмислям, отколкото на млади години и много лесно запомням. Ще видиш как между другото ще си го избуташ. Времето лети, няма да усетиш кога си завършила. Може да видиш малко зор на моменти, но ти си оправна  Hug
GALL-че, ти ми звучиш много спокойна  Hug  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 3 595
Тонеска едно мило ми стана като ви видях толкова скоро пак тук. Бебе Ивайло на 3 дни  Heart Eyes Кога и моя дреб беше на 3 дни  Simple Smile

Ани внимавай с алхимията, ако откриеш някоя чудна отвара да споделиш  Mr. Green

Роси, хубаво си ги зарязала, почивай си и се пази  Hug

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Здравейте всички!
Аз пак не съм се вясвала доста време, но често надничам тук Wink
Честито момченце на Тонеса!!! Да расте здрав и щастлив!



При нас нещата са горе долу нормални - училище, градина, работа.... нищо интересно Tired
Леда си е все още доста своенравна и често ме изкарва от равновесие, но го преживявам вече. Моля се само болестите да ни навестяват по-рядко, ако може и хич Praynig

# 63
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
HelooooooUUUu,

tonesa Добре сте си дошли с бебче Иво!Радвам се, че явно всичко е минало много леко и за него и за теб! Hug  bouquet
Deysi  Изключително много се радвам да те видя, изключително! Hug Heart Eyes
aniK Опасна си, просто си опасна!Няма друга като теб...и в този ред на мисли - Защо те няма в номинациите за мис?
И ооо още в този ред на мисли покрай тези номинации прочетох, че Фрида/нашата предполагам/ се е омъжила скоро - септември Simple Smile Чудесна новина, нали?
Да и е честито и с пожелание да напишат своята приказка!
GALL78 Не слушам такава музика, но в интерес на истината този път като, че ли някак ми допадна.не знам дали защото много ми се ходеше на сватба, или защото се радвам за младоженеца, но беше хубаво някак! Grinning
ЙОРИ81 Наистина започни да си почиваш повечко. Peace Прегръщам те!
...работа за мен има ли?
pipiole Отново ти благодаря!И най-вече ме трогва, че го чувам от твоите уста - честа дума.Много си ми фина жена, някак...се засрамих Embarassed Mr. Green
Ето наши любителски Blush
http://media.snimka.bg/1349/008953064-big.jpg....тази е много любовно романтична Heart Eyes
http://media.snimka.bg/1349/008953083-big.jpg...тук съм с младоженеца
За болестите и децата какво да кажа - то вие всичко сте изписали Confused Всичко е много неприятно и най-вече мъчно за дечицата, но явно за съжаление те така наистина растат Sad
Аз на нашето гардже болно не болно през няколко дни му слагам крачетата преди сън в гореща вода с морска сол, и докато седи давам чай с мед, и изпръсквам около 5 спринцовки във всяка ноздра/тънки и малки от по 1мл/ запарка от лайка и няколко кристалчета морска сол - съответно от всичкиет тези процедури се изпотява и така считам, че ако е настинал, прихванал нещо излиза навън.Преобличам го и бъф в леглото. PeaceПървото е антисептично и прочиства сополите, които са само вътре и карат малчовците да хъркат, а второто солта знаете какво прави.Също така давам, както вече ви споделих Eskimo kida

Това от мен - приятна и спокойна вечер! Hug

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 23:12 от s_sunny

# 64
  • Мнения: 3 595
Ани татуйровките са супер и хубави места си им избрала...аз се кефя много, но и аз като повечето се чудя като ми писнат какво ще ги правя  Mr. Green

# 65
  • Plovdiv
  • Мнения: 588
Добро утро!
Тонеса, добре дошли в къщи.  bouquet Хайде, като се адаптирате взаимно,  Laughing ви чакаме по-честичко тук. Hug Как е Гоги? /на мама душата  Laughing/ Heart Eyes
АниК, много са красиви татуировките, много. Новата, на крака е като украшение. Лятото, с боси крачета ще е  newsm10.
Дейзи, ДидораниHug за вас и малчовците. Липсвате. Ако винаги се питам какво да разкажа, просто няма да пиша. LaughingЕжедневието и при нас е  ooooh!. Само, че скоро установих, че   "тригодишната ни връзка"  Joy ми харесва и се чуствам в приятелски кръг, макар и виртуален.
Дидорани, не знам дали е от "месеца", но Лазар е повече от своенравен. Laughing В градината вече му викат младежът с характер. Whistling Да плача ли или да се смея?!? newsm78
Да, пък Пепа ми се губи много, дано са здрави, знам, че имаше мноого работа напоследък.
Галче, само така, че парадът от мъже трябва да се строява. Joy Като сме единствени жени в семейството, не ни пречи да си направим матриархат. Innocent
Момичета за болестите направо нямам думи. ooooh! Ние все още сме здрави, с малки отклонения, но удържаме фронта. Митко на тази възраст много боледуваше. Непрекъснато бяхме със сополи, по два месеца, ставаха на ластик. Sad А колко лекарства изпи.... Наложи се да вадим сливици - два пъти, абе ужас. Чак към първи клас се стабилизира. И за това, сега съм изключително щастлива, че Лазе не боледува така често. Давам му само детските витамини на фирмата Vision и това е.

# 66
  • Мнения: 5 393
Здравейте, момичета Hug

Само минавам набързо да се запиша в новата темичка. Не съм ви чела, извинявайте.Нямам и какво да пиша много, само проблеми и нерви около мене в момента.С Иво сме си вкъщи от 06.11, страхотна хрема и кашлица, която не минава.Мислех от тази седмица да е на градина, но не става. Ще намина тези дни за по-дълго.

Приятен ден на всички      bouquet

# 67
  • Мнения: 5 393
Тонеска-Честито! Да е жив и здрав Ивайло!
  bouquet         bouquet            bouquet

# 68
  • Мнения: 528
 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023 newsm38 честит рожден ден на Баткото на Дидорани.Да е жив и здрав и да радва мама,тате и сестричката си -Леда
АНик да не си химик или билкар с тези отвари Mr. Green
Съни то не  е важно каква музика пускат на сватба,важното  е гостите да си се забавляват по свой си начин и да са доволни.Въпреки че на мойта сватба всички слушат чалка а ди джея пускаше диско и блусове и песни предимно за възрасрастнине -голяма част от гостите казали като изключили това си изкарали страхотно.А вече когато имаше малко гости и беше ранните часове на деня пусна кючеци и тогава аз ,мойта приятелка и бременната ми кума за малко да счупиме една маса от танци.Забелязала съм че когато младоженците,поне единя танцува е шоу,но когато си седнат на масата и не се веселят и гостите не се веселят.Колкото за работа няма при мене,щото финансовата криза ни хвана яко.По цял ден си кеса и хората ги отказват и само пребирам отказните формуляри.Даже ни измислиха за да вземем заплати да правиме застраховки живот,при положение че хората нямат пари за хляб едва ли ще имат за застраховки живот и аз предложих да правиме гражданска отговорност поне до януари и сега видях на служебната поща ще са пратили и инструкций за гражданска.Иначе ако не правиме гражданска няма да вземеме нищо за коледа.Съжелявам Съни.Сега по трудно ще се намери работа с тази криза.Най засегнати са финансовите сектори и стройтелството.Ама пробвай ако видиш нещо в нета да кандидатстваш.
http://media.snimka.bg/1349/008953064-big.jpg-либов голяма .Личи си
Тонеска ще ни пуснеш ли някой ден снимка на ИВайло?Започнаха ли ви коликите
Лек ,и изпълнен с детски смях ден ви желаеме Мемоника ,малчо и аз

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 4 520
Sunny, много сте хубави  Hug С тази прическа много ти ходи за официално, но и с естествената коса ти е хубаво  Hug

Аз пак обърках нещо  Cry Габи вече е с температура. Мисля, че Суметролима, който давах го е държам без. Снощи не дадох и пположението се влоши. Това май е като АБ - започна ли да давам, да го давам до край  newsm78 Поне педи така каза.

Мацки, много се депресирам аз от тия неща - имам толкова много работа, сезона в Бн започва, предлагат ми и нова работа, но се иска 100% отдаденост, а аз не мога. Габриел през 2 седмици е болен. Не мога да се преместя в Банско, да го мъкна пак и него с мен... Ужас, работя на 30% от това, което трябва  Cry Как да поискам и второ... Cry
Той поне ми е златен - гледа да не ми пречи, но моята концентрация я няма никаква  Sad

# 70
  • Мнения: 1 599
АниК, напълно те разбирам! И аз понякога си мисля, че нямат край тези болести и все чакам кога ще ги израсте! Предполагам, че е ужасно трудно да се съчетават работа и дете/деца. А мислили ли сте за гледачка? Не знам колко ви е градината, но ако можете да ги съчетаете и двете - гледачка и градина. В смисъл - Габи си ходи на градина като е здрав, да речем гледачката го взима и се занимава с него докато си дойдете, а ако е болен тя е с него в къщи. Нещо като Мисис Даубтфайер Simple Smile
Татото на крака ти ми е фаворит  Hug
Съни, нямате в цял ръст, но и това, което си показала е чудесно!
Тук вече започнаха да украсяват за Коледа. Виждат се през прозорците даже украсени елхи.(изкуствени естественно)

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Здравейте дами!
Днес моя батко Деян става на 9години Grinning Grinning Grinning. Потози повод ви черпяяяяяяя
   

# 72
  • Мнения: 3 595
Честито на батко Деян! Да слуша много Леда и тя да не го тероризира много! Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 599
Диодорани, да ви е жив и здрав бати! Да пази Леда и много да слуша!  Hug

# 74
  • Мнения: 919
Добър Вечер Дами,
Didorani да ти е живо и здраво момчето   bouquet
Maris виеще се прибирате ли за Коледа?
aniK знам, че ще се справиш   bouquet Какво ти предлагат, в Банско ли  е? Не става ли като миналата зима? Или ...
Мечо Пух на АБ ли е Ивайло?
s_sunny страхотна прическа ! И страхотна целувка Mr. Green

Они все още кашля, но на градина си ходи. Не изглежда да е нещо страшно. Давам си хомеопатията, вит.Ц всеки ден, бабиния чай и се моля да не се влошава.
Работата започва да става много и вечер съм капнала от умора. Представям си сега какво ще стане и по улиците като падне сняг - паникьосани шофьори, киши, мрак, но пък и идват празници, които ще са много топли и красиви. Тази година за първи път децата ще разбират наистина какво се случва, ще се вълнуват Heart Eyes и ние с тях. Спомням си миналата година толкова говорихме за Дядо Коледа по празниците, че на въпроса "Они, как се казва дядо ти ", отговаряше "дядо Коледа" Laughing
Знаете ли, може би е добре да си направим една дамска среща преди еуфорията около Коледа newsm78 Как мислите? можем да поканим някои момичета, които доста се позагубиха в последно време.
Приятна Вечер от мен

Общи условия

Активация на акаунт