МЕНИНГИТ-ПОМОЩ

  • 16 044
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Тишо, в кое отделение в Шумен лекуваха детето?
Надявам се скоро да се оправи  Praynig

# 16
  • Мнения: 2 005
Предполагам , че са го лекували в инфекциозно детско отделение при Д-р Пенева и Д-р Ковачева  Rolling Eyes Там е абсолютна мизерия  #Cussing out Наложи се да лежим с малкия  , влязохме с ангина и там от мръсотията детето хвана рота вирусна инфекция  #Crazy #Crazy #Crazy
Докато го лекуваха с АБ за ангината температурата му беше спаднала и на 5 ден мислеха да ни изписват вече, но започна да ми вдига отново висока температура и няколко дни не можеха да разберат от какво я вдига на фона на тоя силен АБ ... newsm78 Какви ли не изследвания му правеха и аз им казах , че ако не могат до следващия ден да разберат от какво я вдига детето тая температура си го взимам и го водя във Варна или София  Cry Накрая се оказа , че е хванало рота вирусна инфекция , получи  разстройство и тогава му взеха повторно изследване от акото и така чак разбраха и спряха да го тъпчат с АБ , даваха му само прахчета Ентерол и се оправи детето , но му взеха акъла . Тази история на Тишо ми намирисва на същото нещо и още снощи мислех да пиша и да се поуспокои , но не разбрах , че се отнася за Шумен ... ooooh! Съжалявам много , но сигурно детето е хванало такава болнична инфекция щом има разстройство . Моля се да е това , за да не е нещо по - сериозно и скоро да се оправи миличкото  Hug

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Предполагам , че са го лекували в инфекциозно детско отделение при Д-р Пенева и Д-р Ковачева  Rolling Eyes Там е абсолютна мизерия  #Cussing out ...

За мизерията съм съгласна, обстановката сама по себе си е ужасна. Но пък двете споменати лекарки са много добри специалистки, аз и на частно водя при тях детето си.
Два пъти сме лежали там. С пневмонии. Освен това няколко пъти сме ходили там на инхалации и прегледи. Не хванахме никакви допълнителни вируси и бактерии, нито пък някое от децата, с които се запознахме, докато лежахме в отделението.

# 18
  • Мнения: 2 005
Предполагам , че са го лекували в инфекциозно детско отделение при Д-р Пенева и Д-р Ковачева  Rolling Eyes Там е абсолютна мизерия  #Cussing out ...

За мизерията съм съгласна, обстановката сама по себе си е ужасна. Но пък двете споменати лекарки са много добри специалистки, аз и на частно водя при тях детето си.
Два пъти сме лежали там. С пневмонии. Освен това няколко пъти сме ходили там на инхалации и прегледи. Не хванахме никакви допълнителни вируси и бактерии, нито пък някое от децата, с които се запознахме, докато лежахме в отделението.
Нищо против двете страхотни специалистки , за мизерията и обстановката говоря  Thinking Ние също се лекуваме при Д-р Ковачева , която ми е и лична приятелка , но факт е че от там хванахме рота вирусната инфекция и докато бяхме там понеже се наложи доста дълъг да ни бъде престоя  свидетели станахме и на други две деца , които също се заразиха от този вирус  #Crazy то просто няма как да стоиш постоянно в бокса и да не излезеш до тоалетната . Въпрос е явно на късмет  ooooh!

# 19
  • Мнения: 8
аз съм мното доволен от от колектива на детско инфекциозно   
но за 28 дни там детето ми стигна до едно ниво на излекупане и после имам чувството че започна да се влошава   
и след консултации с вас и други мои приятели реших да действам    за мизерията няма две мнения

# 20
  • Мнения: 2 005
Тишо , а как е сега детето ? Дано сте по - добре и много скоро да се оправите  HugСтискам палци   Peace

# 21
  • Мнения: 4 150
Майката не е ли приета zаедно  детето в болницата?
100% ли е установен менингит и то бактериален?
При пункция много често се сдобива пациента с вторична инфекция.
Температурата в случая е поzитивен приzнак. Peace

# 22
  • Мнения: 8
привет малката сякаш е по добре утре ще и правят изследвания че да видим
все още има малко температура
но пък е много жизнена

# 23
  • Мнения: 8
заедно са двете с майка си вече месец ,на малката и направиха 2 пункции и тея дни се очаква трета

# 24
  • Мнения: 151
привет малката сякаш е по добре утре ще и правят изследвания че да видим
все още има малко температура
но пък е много жизнена
Ще се оправи малката принцеса Simple SmileВажното е ,че е на точното място WinkОт сърце желая по-бързо оздравяване и после много да я пазите!

# 25
  • Мнения: 661
тишо ,

Как е детенцето ? Не си писал скоро

# 26
  • Мнения: 1 220
 И двете ми деца миналата година изкараха вирусен менингит. Само при сина ми се наложи престой в болница и то за 4 дни. Медикаментозно лечение нямаше, само много течности и наблюдение.  Доста време му трябваше за да си върне физическата активност. 
Сигурно ли е, че менингита е бактериален?  Какъв АБ са назначили?
Тишо, как е детето?

# 27
  • Мнения: 1 461
Дани детенцето е по добре миличкото сигурно се е изтормозило  Hug

# 28
  • Мнения: 151
Как е малката?

# 29
вече е по добре
още са във варна и се очаква другата седмица да ги изпишат
днес и правиха трета пункция и резултатите са добри
само нещо си което се съдържало в ликвора дето е трябвало да бъде под 100 е било 120 но забравих какво беше
иначе е весела и комуникативна играе си приказва неи млъква остата
благодаря ви за подкрепата още веднъж
пак ще пиша
 easter
javascript:void(0);
easter

Общи условия

Активация на акаунт