Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 16 -Тема 36

  • 25 950
  • 602
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 520
Браво за големите поръчки... Моите клиентки обаче още не мислят за Коледа. Ако аз не се набутам, може и минимално да не събера... Sad

# 76
  • Мнения: 572
И аз видях в сайта лилавото поле с подаръците. Странно ми е само, кога ще можем да ги закупим. Аз вече си пуснах поръчката и няма как да добавя и серума, но тази "мотивационна" означава ли, че през седмицата, в която пускаш поръчки ще можеш да се възползваш от предложението? И защо качиха информацията, след като за повечето  (или поне за моята зона) днес беше последния ден за поръчки за първа дата?!?
На печелившите от томболите-честито!!!
И един въпрос-имам няколко скреч-карти, а в интерес на истината само 1 клиент има заявка над 29 лв. Мога ли да регистрирам кодовете от моя телефон или нямам право, тъй като съм представител?

# 77
  • Мнения: 1 259

А най ме е яд, че клиентката ми отказа комплекта обици от първата страница, вече, когато ми бяха фактурирали поръчката Twisted Evil
Ако до втора редовна дата не ми ги поръчат... ще се връщат явно! ooooh!

Ще може ли да ги снимаш?


Когато ги взема, ще ги снимам...!!!

А за скреч картите и ние също участваме... така че късмет! Wink

# 78
Здравейте на всички! Simple Smile Отскоро почнах да следя разговорите ви относно avon. Много научих от вас нищо, че съм от 2 години представител  Grinning ии така реших най-накрая да се регистрирам, за да ви благодаря и ако мога и аз да помагам с нещо Simple Smile аз съм Цвета много ми е приятно  Hug

# 79
  • Мнения: 202
Добре дошла, Цвети!!!!!!!!!!  bouquet

# 80

Току-що получих sms със съдържание: Коледа идва! Всяка седмица избери между 5 хит продукта с до 75% отстъпка и играй за SPA weekend за двама. Някой да знае за какво точно става въпрос?

Гледах в сайта вече са качили подробности.Има хубави неща и то доста евтинички, жалко че може да се поръчва само 1 продукт на поръчка Cry

# 81
  • Мнения: 263
http://www.avon-lotaria.com/
 Това е лотария, но за клиенти, не за представители. Поне аз така го разбирам! Ако някой има друго като мнение да сподели! То нали ние се убихме от поръчки Whistling

# 82
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз участвах в тази лотария.
Където си попълваш името има да отбележиш дали си клиент, представител или нито едно от двете.
И на мен ми светнаха в жълто обеците и Пур-бланката.

# 83
  • Мнения: 3 835
Пише ли някъде, че е само за клиенти лотарията?
Аз не видях!

# 84
  • Мнения: 3 835
Честито на печелившите от мотивационната програма за Унгаро!

Току-що получих sms със съдържание: Коледа идва! Всяка седмица избери между 5 хит продукта с до 75% отстъпка и играй за SPA weekend за двама. Някой да знае за какво точно става въпрос?

И от мен честито!  Hug

И защо никой не ми праща такива СМС-и.  Sad
Нещо не ми е ясно - определен продукт ли трябва да поръчам? Всяка седмица ли трябва да правя поръчки, за да участвам в тази игра?  Thinking

# 85
  • Мнения: 21
По въпроса за получаване на sms-и трябва да се направи това:
Възползвайте се от възможността да получавате важна и актуална информация от AVON чрез SMS. Изпратете кратък e-mail с текст „Желая да получавам SMS от AVON; Номер на представител; Актуален телефон” на този адрес: contact_avon.bulgaria@avon.com

има го на началната страница на сайта под картинките Wink

# 86
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
И аз получих още снощи СМС, добре че пускам другата седмица чак... Но все още не ми е ясно с тези подаръци? Аз за сега видях само лифтинга? newsm78

# 87
  • София
  • Мнения: 4 179
Не мога да разбера това, относно по 1 бр. всяка седмица. Това нали не е свързано със стреч картите? За тях ясно си е написано-определяща е сумата 28,90.  Просто не виждам двете неща как си кореспондират.

Видях го:
https://www.avon.bg/REPSuite/download/gifts/special_offers.html

Това значи, че трябва да пуска човек всяка седмица поръчка.

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 09:11 от rimar

# 88
  • Мнения: 612
Вече имам фактура и няма недостиг, а снощи доста неща бяха с жълт светофар, така че споко - поръчвайте.

# 89
И аз получих още снощи СМС, добре че пускам другата седмица чак... Но все още не ми е ясно с тези подаръци? Аз за сега видях само лифтинга? newsm78

Надолу като дадеш има още четири продукта и за следващата седмица са дали кои ще са

Общи условия

Активация на акаунт