За кампанията на Памперс за ваксините

  • 1 244
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
И аз не коментирам,защото се обърках много,след като изчетох цялата тема по въпроса в ''На пазар''.Направо незнам каво да мисля.Но така или иначе ползвам Памперс... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 784
И аз не коментирам,защото се обърках много,след като изчетох цялата тема по въпроса в ''На пазар''.Направо незнам каво да мисля.Но така или иначе ползвам Памперс... Rolling Eyes
Аз също, но не заради кампанията.
Дори и да не ги ползвах, самата кампания не би ме подтикнала да си ги купя, а и освен това използвам турски Памперс, а на тях кампания за ваксините поне до сега не съм видяла да има.
По принцип съм малко анти Памперс настроена, заради това, че премахнаха ластичките от памперсите предлагани на бг пазар.

# 17
  • Мнения: 1 691
Не ми стигнаха нервите да изчета цялата тема в "На пазар".

Отдавна не купувам памперси, точно на "Памперс" никога не бих взела, а пък с тази кампания...  ooooh! Категорично не! Предпочитам да пратя на Уницеф с пощенски запис парите за 5 пакета памперси, пък те да ги използват по свое усмотрение. И май точно така ще направя!

# 18
  • Мнения: 41
Аз също се бях възмутила от тези 0.07цента, но преди няколко дни във Фантастико имаше 2 мед. сестри с палатка на Памперс, които обясниха, че със закупуването на който и да е продукт на фирмата- независимо със или без лого даряваме 7 цента за кампанията.Също правеха снимки на всички които си искат и подаряваха гривнички на които пише,че подкрепяш кампанията/аз не се снимах,но взех гривнички за мен и мъжа ми/.Така че който иска да подкрепи каузата може да купува всички продукти.
Аз съм "за". Peace

# 19
  • Мнения: 1 674
Тази кампания е само един PR.
ами то мн ясно се вижда

# 20
  • Мнения: 4 555
...
дали пък не е Майките даряват със скъпоструващото съдействие на Памперс  #Cussing out #Cussing out
Абсолютно същото е моето мнение по темата!
Подобряват си имиджа, увеличават си продажбите, увеличават си чистата печалба заради по-високата цена и една нищожна част от тези приходи отиват за ваксини.

# 21
  • Мнения: 1 219
ползвам пампер,но не защото са най-хубавите и заради прословутата кампания.Напротив NaughtyТова за мен е чист ПР. WhistlingА и памперс в САЩ са далеч по-ралични като качество от тези тук.Дори днес си взех ЛИберо за експеримент.МИсля че ще мина на тях

Общи условия

Активация на акаунт