Kakwo харесваме в децата си

  • 1 908
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Много неща харесвам! Отстоява правата си до край, постоянна в нещата които харесва, държи на приятелите си много! Мила, щедра, отзивчива. Определено ще е човек със силен характер !

Всичко !
Не знам дали някоя майка ще каже нещо лошо за детето си .

По този въпрос също мога да се изкажа  Mr. Green.
Много емоционална, от мухата прави слон, инат, голям инат, не търпи критика.

# 16
  • Мнения: 1 404
Много е чувствителна,темпераментна и впечатлителна.За нея няма нещо без значение,може да разглежда суха клечка на пътя 10 мин.

# 17
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
като гледам - на всички като, че ли малките са по-инати и по пробивни- явно е от поредността в семейството - та и моите така - голямата ми е слънцето - вече мина 16 и как нищо за никой лошо не каза и не помисли - като я видя и всичко добро у мен заживява. Малката /9/ си е темерутче, ама пак е най-хубавото и мило темерутче. Все да се заяде за нещо, все тя да е последна...Ама то и аз съм такава - няма на кой да се метне Mr. Green А иначе и двете  танцуват страхотно /това е от мен/ шпрехат си езиците /и това от мен/, а от баща им спестовността и ученолюбието Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Всичко им харесвам, дори нещата, които ме дразнят и вбесяват на моменти. Какво да се прави, така са се смесили гените. Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
....може да разглежда суха клечка на пътя 10 мин.
Joy Joy Joy

Много хубава тема - прочетох всичко с интерес.  Grinning

Харесвам начина й да се харесва на всеки като намира слабото му място. Има вродена дарба да налучка верния път към сърцата на хората и най-вече към мъжките.
Това, че е много повече 'жена' от мен.
Харесва ми начина, по-който си говорим и водим преговори непрекъснато и за всичко и че дори когато загуби, не пада духом.
Харесва ми как блестят и се смеят зелените й очи.
Харесва ми артистичността й и умението й да влиза в образ.

# 20
  • Мнения: 3 367
Izoбщо не им харесвам всичко-то,ма хич,особено като се видя мен си и лошите ми черти у тях ми е мъка голяма.

# 21
  • Мнения: 748
Това ,че отстоява своето мнение въпреки ,че е на 4 и се опитва да убеди отсрещния в правилността му.
Вади ти душата по неин си начин с памук на всички оконолни имам предвид ,за мама и тати е ясно  Simple Smile
Това е основното  няма нужда да изброявам до утре  Laughing

# 22
  • Мнения: 22 945
Харесва ми,че има голямо добро сърце,че мисли и обмисля,това ,което е научил от мен ,и света наоколо.Че си вади поуки от наученото.Че е съумял да разбере,че има добро и лошо и се стреми да е справедлив.Че е любвеобвилен и чувствителен,прилича повече на децата от моето детство.

# 23
  • Мнения: 224
Харесвам й упоритостта и това, че постига целта си, независимо след колко време и опити, просто не се отказва. Има усет към детайлите, подробностите и фините неща, а също и логическа мисъл, която далеч не е присъща на мен и баща й.

# 24
  • Мнения: 3 715
Най-много харесвам това, че е лидер, успява да покори всички около него с невероятната си лъчезарност. Изключително контактно и уверено в себе си дете е.

# 25
  • Мнения: 2 133
Голямото й самочувствие.Отстояването на правата си.Много е упорита.Обаче е злопаметна и като дойде момента си го казва на място.Това,  като порасне,  може би ще й изиграе лоша шега! newsm78

# 26
  • Мнения: 480
Има силно развито чувство за справедливост и страхотно чувство за хумор. Бързо схватлива, обичаща да рисува, мила и добра. Има огромно желание да чете (само дето не може...)

Това на 100% описва и моето дете  Peace

# 27
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
На първо място казвам че е страшно послушна.
Много миложлива и справедлива.
Голямо чуство за хумор, общителна и др.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Харесва ми, че държи да е първа винаги и във всичко, че е много общителна и контактна, че умее да се наложи нещата да станат по нейния начин. Харесва ми как пее, танцува, рисува...

# 29
  • Мнения: 639
И трите ми деца са много различни като характери , но това което ми харесва и при тримата е,че са много човечни ,етични и хуманни към всички живи същества.

Общи условия

Активация на акаунт