Хилите ли се на глас пред монитора си?

  • 3 957
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 194
Не веднъж съм стряскала децата с кикота си. Мъжът ми ме е проверявал за температура даже bowuu

Не съм сама Joy Joy Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 38 727
Току-що излизам от темата за вицовете и заради този с котките стреснах свеки /двете сме самички и вкъщи е тихо/ Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 2 438
Смея се, и то така, че плача с глас... стахотна картинка съм, сълзи се леят богато, цвиля и държа през кикота да споделя с някого защо...  ми така, де, споделената радост е двойна радост.

Всеки ден се разсмивам с глас във форума, което е много ценно, рядко във всекидневието човек има повод за един хубав здрав 5 минутен смях... и то толкова редовно.

Но най-най-най- много, със сълзи и прицвилвания съм се смяла на темата "Носите ли шапчеца в къщи - 2" и на коментарите на Как'Сийка   bouquet

# 63
  • Мнения: 14 133
Да, ако съм попаднала на нещо, което да ме е развеселило много.   hahaha

# 64
  • Мнения: 17 546
Е, не! hahaha Хиля се и още как. Даже аз изглеждам по-налудничаво сигурно, отколкото хората, дето ме карат да се смея яко Mr. Green Ей сега  siderovbg ме разсмя здраво! Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 7 097
Редовно квича и приквичавам.
И други неща съм правила пред монитора - на темата на Блонди дали задържаме молив под гърдите си, надлежно, но и ненадейно за мъжа ми проверих  Laughing

# 66
  • Мнения: 2 388
Редовно. Съседът, който ме наблюдава все ме гледа един такъв учуден. Сигурно се притеснява за психическото ми здраве.

# 67
  • Мнения: 337
непрекъснато, вчера даже помислиха, че нещо ми тропа smile3560

# 68
  • Мнения: 1 886
И аз най-редовно  цвиля като кобила! Последно особено жестоко беше докато четох темата В услуга на Милото и най-вече коментарите на Елист Peace

# 69
  • Мнения: 2 111
Хиля се постоянно. Не само когато чета форума. Колегите първо ме гледаха странно, с мъничко уплаха. Сега май вече свикнаха и не ми обръщат кой знае какво внимание.

# 70
  • Мнения: 194
Ей сега пак цвилих Joy
По повод разговор за една пудра за тяло, която се предлагала с различни аромати, единият от които английска папрат.

Коментара:
Как ли мирише английската папрат  ?

Доста гнусно според мене, мирисах го  .

Цитат на: placholina в петък, 14 ноември 2008, 12:11

На престарял английски пръч - що ли си представям принц Чарлз.   
Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 1 517
Когато се налага...но скоро не съм събуждала спящите.

# 72
  • Мнения: 1 447
Доста често ми се случва.Има теми в които се заливам от смях.Една от тези теми е "Бисерите на децата ни,които са казали"

# 73
  • Мнения: 11
Ей сега ви чета и се хиля кат' чалната, а малкия ми е в скута и ме гледа странно  Shocked Joy hahaha hahaha Laughing
А до преди секунди се кикотех в темата за правописните грешки  ooooh! rotfImao rotfImbo

# 74
  • Мнения: 4 434
редовно се хиля Laughing

Общи условия

Активация на акаунт