В кой месец бебето се обръща?

  • 6 312
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Има още време , ще се обърне бебо . Моята дъщеря се обърна края на 8ми месец Peace

# 31
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Може и в последният момент да се обърне бебчето. Рано ти е да се притесняваш.

# 32
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Бебето може да се обърне и последния момент.
..... моя така направи  Grinning обърна се почти на финала  Peace


# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Може да се обърне непосредствено преди раждането

# 34
  • Мнения: 382
Здравейте!
Вече съм в края на 6-ти месец.Преди 2 дена бях на ЖК и ми казаха, че бебето е застанало седалищно. Sad
 Rolling Eyes

Споко. Моята бебка заемаше всички предлежания- странично, седалищно, по диагонал, но не и главично. .И така почти до края. Обърна се в средата на 9-я месец.

# 35
  • Мнения: 2 172
Моето бебе пък никога не се е обръщало.Беше си надолу с главата от самото начало на бремеността и така си и остана  Thinking

# 36
  • Мнения: 479
И моето бебе се обърна седалищно в 6-я месец. После се обърна с главата надолу в 8-я, но правех упражнения за целта (котешки гръб и висене с крака на леглото и ръце, опряни в пода с главата надолу). Но може и от само себе си да се обърне. В крайна сметка родих със секцио по спешност, така че нищо не се знае.

# 37
  • Мнения: 405
Може да се обърне и непосредствено преди раждането, не се притеснявай.
Може и по време на контракциите дори. Peace

# 38
  • Мнения: 2 376
моето се обърна края на 8 месец. Има упражнения, с които може да му помогнеш да се обърне, ако стигнте до там. По принцип не е много хубаво да се върти  напред назад, защото може да се увие в пъпната връв.

# 39
  • София
  • Мнения: 53
Може да се завърти и много по-късно, дори в последния момент. Стискам палци скоро да заеме точната позиция Hug

# 40
  • Мнения: 285
Добро утро! Да се включа и аз в темата...моята дъщеря от 7 месец си беше заела позицията,но изведнъж в средата на 9 месец се обърна напречно! И аз като теб бях доста притеснена,но на следващата консултация си беше както трябва! Има и разни упражнения за обръщане на бебето...Късмет!  Hug

# 41
  • Мнения: 5 577
При мен не се обърна, до последно.  Confused Хем е второ, с първото не съм имала такива проблеми. Каквото и да се случи, всичко ще мине наред, бъди спокойна.

# 42
  • Мнения: 566
Ей сега се връщам от Ж.К.  и там ми казаха че бебето ми е в седалищно положение Shocked,на мен това ми е втора бременност и се притесних с първата нямах никакви проблеми още от самото начало дъщерями си беше заела " идеалната " позиция а пък сега сме седалищно незнам какво да си мисля  така се бях нагласила че пак ще раждам нормално,не искам секцио #Cussing out.

# 43
  • Мнения: 822
Ей сега се връщам от Ж.К.  и там ми казаха че бебето ми е в седалищно положение Shocked,на мен това ми е втора бременност и се притесних с първата нямах никакви проблеми още от самото начало дъщерями си беше заела " идеалната " позиция а пък сега сме седалищно незнам какво да си мисля  така се бях нагласила че пак ще раждам нормално,не искам секцио #Cussing out.
Споко,има време да се обърне Peace

# 44
  • Мнения: 682
Моята бебка се обърна седалищно в 7-мия месец и в началото на 9-ия зае правилната позиция.

Общи условия

Активация на акаунт