Каква очна линия ползвате?

  • 12 862
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 885
Аз съм с водоустойчивата на GOSH. Вярвайте ми няма махане. Вечер ми е проблем изтриването.
Aya_Cuervo, не разбрах коя марка е мусът и от къде мога да си купя?

От един американски сайт Coastal Scents. В темата за професионалния грим се събират да правят партия за поръчката.
И аз ще поръчвам, но може би другия месец. За сега си имам всичко.

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm?fuseaction=pro … p;product_id=1663

# 16
  • Мнения: 140
4uvala sum za nqkakvi o4ni  linii koito sa otlepva6ti v smisul ne se svalqt s toaleetno mlqko ami napravo se otlepva i ne se razmazvali poradi tazi pri4ina i bili mnogo traini newsm78 niakoi znae li za ne6to podobno ili pak razpravqm gluposti

# 17
  • Мнения: 727
4uvala sum za nqkakvi o4ni  linii koito sa otlepva6ti v smisul ne se svalqt s toaleetno mlqko ami napravo se otlepva i ne se razmazvali poradi tazi pri4ina i bili mnogo traini newsm78 niakoi znae li za ne6to podobno ili pak razpravqm gluposti
имала съм такава на Манхатън,,тъпото е като започне да ти се отлепя в крайчето още преди да се разгримираш ходиш малко като ингьозеста hahaha

Изполвам само на ГР с длга мека четка,супер става Peace

# 18
  • Мнения: 779
 
 
 коя на голдън роуз препоръ4вате?!или на друга марка-или писалка.. не съм ползвала с години-използвам все моливи..

 а тази била с твърда 4етка
 и  предпо4итам някоя по-класна марка..да може да се ползва и при лещи

# 19
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ако до сега си ползвала само молив ти препоръчвам да си вземеш от тези както ти ги нарече писалки,с тях Ще ти е по/лесно,с другите ,като първите,който си показала се иска повече тренинг и прецизна ръка.
За марка не мога да те посьветвам,но се надявам поне с това да сьм ти била полезна.

# 20
  • Мнения: 779
 ами аз се справям и с двете-просто с години не съм ползвала,и сигурно първо ще ми е по-гадно
 estrella-bg ,а марка да ми препоръ4аш за писалка  bouquet..
 цветове-светло синьо-сиво ми се ще да взема,а може и тъмно кафяво,4ерно

# 21
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ами аз си ползвам моливи,запалих се по очните линии ,когато пуснаха тази тема,взех си една писалка на ессенс и една обикновенна очна линия на неизвеста марка само за да пробвам,та затова и писах ,че за марка не мога да ти помогна Confused
И добре ,че не се набутах на по/скъпи марки,заЩото така си стоят,не ги ползвам.


п.п. писалката на ессенс не ми хареса,пише като изхабен фулмастер,а с другата винаги си цапам миглите и после не ми се получава добре като сложа спиралата.

# 22
  • Мнения: 779
 Еstrella-bg ,благодаря!Аз мисля,4е преди ползвах писалка на манхатън,и бях доволна
 ето красоти от нета,направени с тази писалка
 
  и линк към нея
 http://beauty.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=40335&cat=3254&shop_id=12
 сега си ползвам молива на буржоа -много ми харесва Heart Eyes,защото е мек,но понякога,ако не го фиксирам отгоре със сенки ,ми се размазва

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 10:43 от lanibarbi

# 23
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ефектен грим се е получил Peace
Ако ти отиват такива цветове вземи си ,а и на манхатан не са много скъпи,та ако не ти допада поне няма да те е яд ,че си се охарчила.

# 24
  • Мнения: 779
    bouquet
 4удя се дали има зна4ение,4е съм със лещи(преди не ползвах) newsm78,но ще си взема и после ще пиша

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 11:04 от lanibarbi

# 25
  • Мнения: 64
Аз съм си харесала това на Диор:

Състои се от основа, бляскав, матов и наситен цвят и очна линия, която може да се нанася суха и мокра! Като алтернатива на очната линия на Шанел, която пак във формата на сенки, нея много я хвалят и стигала за цял един живот. Някойползвал ли я е?

# 26
  • Мнения: 95
От очни линии във формата на писалки съм суупер разочарована..някой спомена,че са като изписани фулмастери-еми точно така си е..не може на второто нанасяне да съм го изхабила все пак?!?!Взех си последно една на Импала-не съм си слагала с мека четчица и реших да си взема по-евтинка да от тренирам движението,а след това да си взема по-скъпа и по-хубава..еми преродих се с тази-нанася се сравнително лесно за човек без всякакъв опит в гримирането,не се размазва след цял ден,не се напуква или обелва(че и такива съм виждала по хората..),не е и скъпа,а съм доволна.И аз нося лещи и нямам проблеми с тях Simple Smile

# 27
  • Мнения: 779
marantheа,..само не разбрах каква си си купила Thinking - каква е по-хубавата,която ползваш?!и препоръ4ваш?

# 28
  • Мнения: 95
В момента съм с тази на Импала,струва към 3-4 лв.Аз съм доволна-с лещите нямам проблем,когато съм по 14 часа на работа не се размазва и не се налага да я повтарям.С мека,дълга четчица е в сиво шишенце.Взех я по-евтина,за да се науча да си я слагам,а тя се оказа доста добра  Peace

# 29
  • Мнения: 779
 да Heart Eyes,,ще я потърся-дано я има и в светло синьо-сиво,ще си взема и писалка ще пробвам!

Общи условия

Активация на акаунт