Майки на бебета от замразени ембриони

  • 108 672
  • 769
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 010
Ех, че хубава новина  Hug Поредното чудо  е на път, много тлъсто ЧХГ, браво  Hug

# 91
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 980
Monna76, чудесна новина!  Hug Hug Hug Желая ти лека и безпроблемна бременност и на финала да гушкаш своето "ледено" щастие!   bouquet

# 92
  • Мнения: 326
Monna76 честито миличка ще се моля всичко да е наред амо то с това високо ЧХГ няма как да не е  Laughing
И аз тоя месец ще правя стискайте ми палци в четвъртък съм на преглед и предполагам ще ми кажат кога ще е трансфера .

# 93
  • София, България
  • Мнения: 89
Честито ти ЧХГ, Monna76,  браво на теб   newsm44!!! Дано имаме всички твоя късмет Simple Smile
Аз в четвъртък най-после ще прибера  на топло своите сладоледчета, имам 5 и дано се размразят успешно    Praynig

# 94
  • Мнения: 21
blagodarq vi mnogo :love:za pojelaniqta,stiskam palci na vsi4ki na koito im predstoi transfer.,,tinitam,,transfera ti e na veliki 4etvartak,mnogo hubav den,sigurna sam 4e 6te e uspe6en :baby_neutral:pregradki na vsi4ki :hug:i do skoro

# 95
  • София
  • Мнения: 6 302
Ееее, време беше да се похвали някой с успех в тази тема! Браво Мона, ти си късметлийка!  Hug Хайде сега от тука нататък да имаш едни прекрасни 9 девет месеца и след това да бъдеш най-щастливата мама! Чакаме на 20-ти да кажеш колко са.
tinitam, стискам палци за утре!
desivalko, ти си следващата! Късмет и на двете ви!  Praynig

# 96
  • Мнения: 326
Здравейте момичета ,
Зазолинка благодаря ти за пожеланията , днес съм на лекар и предполагам че ще ми каже кога ще е трансфера , днес ми е 8 ден от естроферма , но не ми е казала до кога да го пия явно днес ще се уточняваме , после ще ви пиша да ви кажа .
П.П. днес е велики четвъртък станах рано и боядисах много сладки яйца , дано велик ден ни донесе така желаните дечица Praynig  Hug

# 97
  • София, България
  • Мнения: 89
 Ето ме и мен Simple Smile Успешно от 3 сладоледчета на 100% се размразиха 2  Stuck Out Tongue Третото беше само едва на 20% и нямаше смисъл от трансфер... Сега ще се наслаждавам на празниците и с нетърпение ще чакам 27-ми, когато мисляда пусна ЧХГ  Hug Hug

# 98
  • Мнения: 21
tinitam,mnogo se radvam 4e sa se razmrazili uspe6no,stiskam palci i da si po4iva6 mnogo,mislq oba4e 4e na 27-mi e rano za test,ti si znae6 vse pak.ot men pregradki i  uspeh

# 99
  • Мнения: 326
tinitam ще стискам палци да се хванат и двечките  Praynig
Моят трансфер ще е на 24 април дано се размразят и мойте успешно .
Весели празници на всички  Hug

# 100
  • Мнения: 3 010
Успех момичета, дано сте следващите успели  Hug

# 101
  • София, България
  • Мнения: 89
 Благодаря, момичета, този път съм се зарекла да не търся симптоми и да се замислям тук боли ли ме или там. Искам да бъда спокойна и да се наслаждавам на празниците и хубавото време. А ако не се получи имам още две замразени.
 Монна76, в клиниката ми практикуват тест на 10-ия ден и съответно за толкова дена +2 имам и лекарства. Но десетия ден ми се пада събота, така че тест на 27-ми и силно се надявам и моля това да са моите бебчета Hug Hug
 Desivalko, успех и на теб, дано на 24-ти и твоите сладоледчета успешно да ти бъдат върнати Peace Peace

# 102
  • Мнения: 1 091
Монна, Честито ти тлъсто ЧХГ  Hug. Как само ще се радвам, ако си имаме "ледени" близначета. Желая ти лека и безпроблемна бременност   bouquet.

Тинитам, браво на твоите ембриончета. Сега ще чакаме положителния тест  Praynig.

Десивалко, стискам палци за трансфера, хайде всички да последвате Монна  Peace Praynig Hug.

# 103
  • Мнения: 61
Здравейте и от мен.Ето че и аз се преместих в тази тема,след трети неуспешен опит и на мен ми предстои трансфер на замразени ембриони.Имам един въпрос-тъй като моят неуспех приключи преди два дни и не успявам все още да се свържа с клиниката ми, някоя от вас знае ли колко време трябва да чакам за да ми трансферират и сладоледчетата.Пожелавам много успех на всички Hug

# 104
  • Мнения: 3 010
vesela80, зависи какво ще те посъветва лекаря ти. Моят неуспешен трансфер на пресни ембриони беше на 3.10, а замразените сложихме на 10.12, т.е изчакахме само един цикъл. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт