има ли пазарували и доволни от този сайт?

  • 10 868
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
момичета, днес ще правя обща която ще пристигне при мамор, в Пловдив, ако има желаещи още пишете ми на ЛС или ако има някой от друг град да се организираме да си делим разходите Laughing

# 16
  • Мнения: 1 207
Да знаете,че се начисляват някакви 19% върху стойноста на продуктите+доставката,но тя е 17,50,но от 1 до 3кг.
Доста се оскъпяват,но пак не са като по магазините.Поръчвала съм от там и съм доволна.

# 17
  • Мнения: 9 095
тези 19% са включени в цената Peace те са ддс Peace

# 18
  • Мнения: 1 207
Тъкмо си гледах плащанията в ПП.През ноември съм поръчвала дънки на мъжа ми и  са ми взели 30 евро за доставка. ooooh!

# 19
  • Мнения: 80
И аз бих се включила тук  Peace

# 20
  • Мнения: 9 095
Вегас, ще следим темата, ако се включат желаещи за София, веднага поръчвам, взе ми 17.50 евро за 3 чифта дънки, колан и обувки, ще видя като мине и плащането, но в ПейПол се съгласих на тази сума за плащане, незнам какво ще стане ако се превишат 3кг Laughing

# 21
  • Мнения: 802
 Heart Eyes уникални Heart Eyes само ми кажете това-"Nur",намалено ли значи newsm78 ?Ако ще има поръчки кажете и на мен Laughing

# 22
  • Мнения: 9 095
да кажа само прясната информация, получавам мейл за всяка промяна в статуса на поръчката, за направената онзи ден ми пратиха тази сутрин че е изпратена Peace

Baby Love, ако и vegas е съгласна ще ви поръчам Peace

# 23
  • Мнения: 824
Пробвам да се регистрирам ,но отвсякъде ми се отваря с регистрация на Frau stanislava ivanova.Какво да правя ooooh!

# 24
  • Мнения: 9 095
Пробвам да се регистрирам ,но отвсякъде ми се отваря с регистрация на Frau stanislava ivanova.Какво да правя ooooh!
Laughing сериозно ли, да не би някой преди теб да се е регнал и барузъра да помни паролата Laughing

# 25
  • Мнения: 1 207
Пробвам да се регистрирам ,но отвсякъде ми се отваря с регистрация на Frau stanislava ivanova.Какво да правя ooooh!
Ейййййй,това съм аз.
Намери от къде да се отпишеш и да си влезеш с твоето име.

# 26
  • Мнения: 824
пробвам и не става

# 27
  • Мнения: 824
Пробвам да се регистрирам ,но отвсякъде ми се отваря с регистрация на Frau stanislava ivanova.Какво да правя ooooh!
Ейййййй,това съм аз.
Намери от къде да се отпишеш и да си влезеш с твоето име.


преди малко ти изтрих и поръчка,не знаех че съм с твоето име Confused

# 28
  • София
  • Мнения: 2 181
Той тоя сайт по принцип не е добре.Аз редовно получвам на мейла писма,на който пише друго име.

Иначе от моя опита да ви кажа,че някой неща са само по 1 бройка и ако ги искате да действате много бързо Laughing.Аз вече слагам това което искам в кошницата по няколко пъти и така проверявам колко бройки има Mr. Green

# 29
  • Мнения: 824
Пробвам да се регистрирам ,но отвсякъде ми се отваря с регистрация на Frau stanislava ivanova.Какво да правя ooooh!
Ейййййй,това съм аз.
Намери от къде да се отпишеш и да си влезеш с твоето име.


преди малко ти изтрих и поръчка,не знаех че съм с твоето име Confused


Готово,излязох от профила ти Peace

Общи условия

Активация на акаунт