лили иванова

  • 8 050
  • 178
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
На мен Ивелина Балчева ми говори нещо. Интересен глас, да- силен, басов, стряскащ, на моменти груб, явно не е бил достатъчен, може би е недостъчно комерсиална, но явно повече й харесва да да се харесва сама на себе си. На мен ми харесваха интерпретациите й на народни песни, но не бих казала че ми липсва, както и онзи прословут човек-глас Красимир Аврамов. Нея я гледах  наскоро в Мюзик айдъл как лансира Стоянчо, явно е открила много хляб в немощния му гласец, но.. вкусове разни.

# 106
  • Мнения: 4 195
имам чуството, че за какъвто и талант да се пусне такава тема, отговорите ще са като тези тук - 50% го харесват, 50% - не
евала на онези, които си казват мнението, без да го налагат на другите Peace
Аз пък обожавам Майкъл Джаксън, сигурно съм му послендия жив фен в България, и ако ще всичките регистрирани потребители тук да го оплюят, за мен той е фактор в живота ми, не просто някакъв си певец.
Същотото е и Лили Иванова за много голяма част от Българите, дали да не се замислим, че явно има защо Peace

# 107
  • Мнения: 1 212
Дори повече ще споделя.Името Ивелина Балчева,говори ли на някого нещо?...

Тази ли Ивелина Балчева ? :

http://www.vbox7.com/play:6b47032a

С песента на Гюрга Пенджурова ?!!
Да я сравним с Лили Иванова !
Моля те не отприщвай следващите 10 страници !!!
Благодаря ти все пак, вече поне знам коя е Ивелина Балчева !  Peace

# 108
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 242
и защо великата Лили на концерта в зала 1 през цялото време стоя пред един статив с текстове? това не го разбирам, да стоиш на едно място, да си гледаш текста, да пееш и да твърдиш, че това е грандиозно шоу. не съм виждала Тина Търнър или Даяна Рос, които са също на пределна възраст, на концерт да си гледат думичките. едно аутокю да й бяха сложили поне...
разбира се, че съм чувала за И. Балчева, учила е даже в нашия град...

# 109
  • Мнения: 677
Мен ме кефи Лили, ама много. Просто тя може да си го позволи и да изглежда както си иска.
Все едно да обсъждаме дали ни харесва профилът и творчеството на еди.

И Майкъл Джексън ми харесва и съм му тежък фен.

# 110
  • София
  • Мнения: 3 099
и защо великата Лили на концерта в зала 1 през цялото време стоя пред един статив с текстове? това не го разбирам, да стоиш на едно място, да си гледаш текста, да пееш и да твърдиш, че това е грандиозно шоу. не съм виждала Тина Търнър или Даяна Рос, които са също на пределна възраст, на концерт да си гледат думичките. едно аутокю да й бяха сложили поне...
...

Подсети ме и за стойката - разкрачена, като допълнение към късата рокля...

# 111
  • Мнения: 12 692
Аз пък обожавам Майкъл Джаксън, сигурно съм му послендия жив фен в България, и ако ще всичките регистрирани потребители тук да го оплюят, за мен той е фактор в живота ми, не просто някакъв си певец.


И аз харесвам Майкъл Джаксън, но това не значи, че ще си затворя очите пред някои негови недостатъци.

# 112
  • Мнения: 2 161
Magesta ,не бъди чак толкова глупава.Аз вече споменах една прекрасна песен на Ивелина Балчева.Нито знам коя е Гюрга,нито ме интересува Пенджурова.А Ивелина Балчева мога да сравня с Лили Иванова и сравнението ми няма да е в полза на втората.Някой явно отдавна не е изтърсвал прахта от старите плочи на баба си.Какво общо има гласът на ЛИ преди и сега?Нищо.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, ама Ивелина Балчева не е толкова поддържана - значи не можеш да сравняваш.
За Гюрга Пенджурова и аз не знам поддържала ли се е, не се ли...

# 114
  • Мнения: 2 161
Ти сама разбра ли си?

# 115
  • Мнения: 2 161
Аз на Лили Иванова й имам личен зъб.Веднъж заради нея ме набиха по дупето.Сериозна съм.

# 116
  • Мнения: 12 692
Аз на Лили Иванова й имам личен зъб.Веднъж заради нея ме набиха по дупето.Сериозна съм.

Ти си добре. А мен на концерт ме заведоха.

# 117
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 242
бях чела едно интервю на Ивелина - защо и къде е изчезнала и т.н... беше споделила, че е гледала болни родители, изобщо, никак не и е розов живота. ако беше решила да се отдаде само на пеене, щеше да постигне много, но... не винаги се получава...

# 118
  • Мнения: 2 161
О,жалко за нея.

# 119
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Всеки си намира причина за неможенето и непеенето!!!Когато имаш желание намираш време, пари и начини!!Когато нямаш желание намираш причина!Госпожа Балчева може да има страхотен глас, но няма кой да й пише нови песни, а и трудно би напълнила зала1 на НДК! Нищо лично-просто Талант! Без труд и нови проекти-една преминаваща комета.... Peace

Общи условия

Активация на акаунт