Хайде на карнавал във Варна!

  • 15 218
  • 244
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Биляна, добави,че и в Етно ще има поклани. ТАм поне работното време е от 8 до 24ч.

# 16
  • Мнения: 2 768
За по-мързеливите майки ще бъде ли предвидена пак продажба на покани на входа?  Embarassed

# 17
  • Мнения: 13 512
За по-мързеливите майки ще бъде ли предвидена пак продажба на покани на входа?  Embarassed
Не,ще им бъдат доставени на място по желание Laughing
ДДА,ще има профажба на място, но бихме искали предварително да знаем приблизителната бройка, а не като миналата година да се изсипят толквсички на входа

# 18
  • Мнения: 376
На кого трабва да пратя адреса си и може ли да ми донесе нещичко за хапване с поканите   Laughing

# 19
  • Мнения: 3 971
Аз щи пратя на теб нещо за хапване мързел такъв Crossing Arms Mr. Green

Събота ще си взема покани ,щото съм работна напоследък Wink

# 20
  • Мнения: 2 839
Не му мислете много, идвайте. Туй голям емоушън за децата. Моите още си пазят грамотите от миналата година. Откак им казах, че пак ще има, всеки ден питат колко дни остават  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 922
Моите още си пазят грамотите от миналата година.

Нашата е в рамка даже  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 301
Ние сме си приготвили костюмите отпреди месец...

# 23
  • Мнения: 230
приблизително колко спайдермена ще има, че аз съм с двама. Таткото няма да дойде, но естествено ще си купи билет, а може и два Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 131
казвайте къде има карнавални костюми, че нямам идея, а време няма
Ели по-евтино ще ти излезе да си ги купиш - продават в книжарниците на АБВ. Аз бях взела под наем от Арлекин, защото не намерих подходящ размер, но тази година ще затърся от по-рано. Hug

# 25
  • Мнения: 6 039
за по-голяма достоверност, предоставям репортаажен материал от 2007г
извинявам се, но предимно съм снимала моето дете, да не хабя лента Mr. Green

http://malena2004.multiply.com/photos/album/326

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Разни маскировки има и в магазини за дреха втора употреба. Също и из нета.
От друга страна може и само да нарисувате лицето на детето. Който както ги усеща нещата. Важното е купоня! dance

# 27
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Ние със Сиси ще си купим билетчета-покани на входа. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 126
 Не сме ходили на карнавал до сега с мънинката ми принцеса, благодаря много за информацията   bouquet
 Задължително ще посетим това събитие  Peace

# 29
  • Мнения: 13 512
Разни маскировки има и в магазини за дреха втора употреба. Също и из нета.
От друга страна може и само да нарисувате лицето на детето. Който както ги усеща нещата. Важното е купоня! dance
И не само....сзыо така е важно и да сзберем пари ъа децата, които имат нужда. Миналата година имаюе много хора, които си купиха покани само ъаради благотворителността\ нямаха деца и нямаха намерение да посетят мероприятието.

Общи условия

Активация на акаунт