Хайде на карнавал във Варна!

  • 15 242
  • 244
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 748
Идеята със снимките и на нас ни мина през главите

# 76
  • Мнения: X
Тази събота ще си закупя билети и ще дойдем с двете дечица! Дано на каката й стане костюма, който има от миналата година, пък за дребния чародейник ще мислим...

# 77
  • Мнения: 13 512
Много е добра идея за ДВД то със снимките. Считайте го за ангажимент, ако все още имате желание.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 443
Много е добра идея за ДВД то със снимките. Считайте го за ангажимент, ако все още имате желание.

Разбира се, за нас ще е огромно удоволствие. Simple Smile

Така или иначе ще сме там с малкия Simple Smile После се позамислих и решихме да вземем майка да гледа бебока, а ние да направим едно пълно отразяване на събитието /и двамата ще снимаме  Peace/. И така...после ще пуснем двд-тата на който желае. Както вече писах ще се плати само медията, която е някакви стотинки. А какво решихте за идеята да се плаща по лев-два с благотворителна цел? Simple Smile Аз не знам към кой да се обърна, нямам идея кои са мамите организатори  Blush
А между другото едно голямо благодаря на тези майки, които се ангажират с такива красиви неща. И БРАВО   bouquet Hug

Нямам търпение вече! Каква фотокнига ще спретна със снимкитее Simple Smile Ще стане голяма красота...

Аз малко зациклих с измислянето на костюм за малкия. Като цяло реших да е пират...сигурно ще има много такива Simple Smile Ама нещо се позамислям дали ще държи кърпа на главата си и се разколебах май...Ще се обикаля пак по магазините  Crazy

# 79
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз бих си купила ДВД-то с 2-3 лв. над цената му - нали идеята е точно благотворителна. Peace

# 80
  • Варна
  • Мнения: 443
Именно Hug Ще оставя това на органозаторите да решат Simple Smile Колко точно ще струва ще кажат те  Peace

# 81
  • Мнения: 2 839
Именно Hug Ще оставя това на органозаторите да решат Simple Smile Колко точно ще струва ще кажат те  Peace
След малко се събираме да доуточним всички подробности по карнавала. Ще изкоментираме и това.
Благодаря за ентусиазма   bouquet

# 82
  • Варна
  • Мнения: 443
Много се вълнуваме и двамата, че можем да допринесем с нещо за каузата!!!

# 83
  • Мнения: 4 629
Можете ли да пишете по подробно какво представлява този карнавал.В смисъл какво правят децата,програма има ли,тези които купуват билети от входа участват ли ако има игри,ние никога не сме ходили и затова искам по подробна инфо.Благодаря.
и аз се интересувам , хайде разкажете повече Simple Smile
ще има ли достатъчно билети на входа , със седящи места ли е ?
в смисъл каква е организацията  ,че да не изгубим детето ако е лудница и всички деца тичат натам насам Laughing

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 20:20 от yasmina

# 84
  • Мнения: 301
Места в голямата зала - колкото щеш, но целта е децата да се забавляват докато дефилират на сцената, лудуват или танцуват, да срещнат приятели, да се разпознаят в необичайните си костюми....
  Ще има детски танцови групи, които ще покажат различни танци между дефилетата, а участниците ще бъдат представяни на сцената и ще им бъде връчена поименна грамота, че с участието си  в карнавала  подпомагат дете, което никога не е било на карнавал и на толкова други места.... дори в истински дом с мама и татко!!!

# 85
  • Мнения: 230
Аз изоставам с купуването на костюми, дано успея, ако не ще сме само нарисувани. Важното е да сме там.

# 86
  • Мнения: 2 478
Толкова много ми се искаше да дойдем с детето на този каранвал и да допринесем за общата кауза,но уви.
Нямаме да успеем.
Пожелаваме приятно изкарване на всички Hug

# 87
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Музика, балони, клоуни, дефилета, само ще липсват мезета,
но вий в дисагите сложете, о и  вода тоже си добавете!

Да попитам, всички градини ли си имат постер за карнавала? Някъде да няма?

# 88
  • Мнения: 3 211

Да попитам, всички градини ли си имат постер за карнавала? Някъде да няма?

нашия филиал няма, но пък нямам време да отида да взема отнякъде.
даже и покани ще кажа на една приятелка да ми вземе Tired

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 136
Музика, балони, клоуни, дефилета, само ще липсват мезета,
но вий в дисагите сложете, о и  вода тоже си добавете!

Да попитам, всички градини ли си имат постер за карнавала? Някъде да няма?

Поправете ме ако греша, но май организаторките не са сложили в тяхната /наша/ градина Laughing

Общи условия

Активация на акаунт