Планирате ли уикендите си?

  • 2 294
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не, импровизираме  Wink

# 16
  • Мнения: 1 495
Планираме, засега. Даже последните месеци се случва така, че сме планирани за седмици наред и изникват нови предложения или пък неща за вършене и не ни стига времето. За тази събота и неделя сменихме 3 плана и по без план я караме Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 4 407
От година и половина ги планира малката,а аз съм на 100 % на разположение.Мисля че цял живот ще е така Embarassed.Просто съм от родителите дето не могат ''да се опънат'' за нищо Embarassed.
И таткото е същия Rolling Eyes абе никой не иска да е лошия дето казва не.

# 18
  • Мнения: 1 043
Обичам да планирам почивните дни, но много ме е яд, когато плановете ми се провалят  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 478
По цяла седмица стоя вкъщи с детето.
И в неделя да стоя-аааа не!Къкрещи манджи,телевизия и пране са най-ужасната неделя Laughing
Организираме си срещи с приятели,излизаме извън града,правим нещо различно от седмичните дни.
Днешният ден беше чудесно планиран и изкаран с приятелки HugЧудесен релакс.

# 20
  • Мнения: 2 133
С мъж полицай е трудно планирането на почивните дни,но понякога става.
Добре, че моя скоро смени звеното, че вече става някак си планирането!!! Laughing

# 21
  • Мнения: 4 629
Планираме си ги. Имаме идеи къде ще ходим и какво ще правим - иначе си губим времето и се мотаме по пижами вкъщи  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 386
Интересна статистика  Grinning

Благодаря за отговорите. Аз самата предпочитам да ми е планиран уикенда и много, много зает - и понеже мъжът ми обича точно обратното - реших да ви питам при вас как е..

# 23
  • София
  • Мнения: 3 123
планираме ги да,защото сме всеки уикенд някъде.

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Лятото да, зимата по-рядко, но все пак имаме някакъв план в главите, който се стараем да осъществим. Обичам планирането!

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Планирани са за месеци напред Laughing Неделята е единственият ден, в който мога да си остана в къщи- другите 6 дена от седмицата ги прекарвам навън. Това е денят за чистене и готвене.

# 26
  • Мнения: 2 700
Като цяло планираме, но се случва да настъпят промени.
Гледам в неделята да имаме нещо "навън", като то може да е разходка, кафе с приятелки (с деца), кино, театър. Мразя в неделя да съм си вкъщи. Единственото време, което мога да прекарам в неделя у дома без угризения е ако навън вали. Тогава няма нищо по-хубаво от топло легло и книга. През лятото уикендите са разчетени до минута.

Шани, ти не си никаква дева Peace

# 27
  • Мнения: 6 993
Ми те моите са си планирани - спане до 11, урок по фински в 12, мотане докато се прибера в 4. Висене на компа, висене на компа, висене на компа  Mr. Green Неделята не е планирана, правим каквото се случи. Обикновено спане до 11-12, гледаме филми, али-бали.
Планираме ходенията до Пловдив и Етрополе, но не сме винаги заедно при такива пътувания.
Не сме ходили по екскурзии, не че не искам, ама все не можем да се организираме.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 259
Да! Аз по принцип обичам да си планирам. Simple Smile Може плановете ни да си останем в къщи и да се зяпаме ТВ, но все пак го планираме. Laughing

# 29
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Вече не  Tired
много работа много нещо ...

Общи условия

Активация на акаунт