Скоро ще съм щастлива мама, до ДЕКЕМВРИ време не остана!

  • 15 630
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12
май в цяла София са го усетили, трябва да бъдем спокойни и да се опитаме да не мислим за това тази нощ за да спим спокойно!

Нали сега ни престои да ни се случва най-хубавото!!!

# 76
  • Мнения: 187
сега разбрах че в софия е имало земетресение.
олее,какво става с тези земетресения-преди няколко дни в провадия е имало сега в софия....страшничко
дано във варна да няма такива работи че каквато съм страхливааа ooooh! ooooh!

# 77
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 791
Добър вечер и от мен.

Аз цял ден бях по магазините и по гостита и се прибираме с татито и Йоана. Тамън се преобличаве за сън и ни друсна. Бая силно го усетихме, а нашият татко го е страх много и бързо бързо излязохме навън. Повисяхме 30-40минути и по мое настояване се прибрахме, за да не настине малката, че пак ще отложат операцията. Абе нещо напоследък говоря последните месеци цяла България се се люлее забелязахте ли?

# 78
  • София
  • Мнения: 141
Ех, не съм влизала два дни и имаме още едно бебче - да е честита малката принцеска на Камелия    bouquet

Ох, с това земетресение, беше доста страшничко. Да не дава Господ да се случва нещо по-сериозно. Аз много се страхувам от природни бедствия, особено земетресения  Shocked
Обикновено по това време съм заспала, но сега сън не ме хваща.

# 79
  • Мнения: 769
Здравейте мами,

честито ни ново бебе в темичката!

За срещата утре съм на линия, нямам претенции за мястото.

За упойките - аз мисля, че ще съм с пълна, просто изпитвам ужас от мисълта, че ще ме режат, въпреки че имам операция зад гърба си. Надявам се да се възстановя бързо, както и всички останали  Praynig

# 80
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен,
Явно ще будувам и тази нощ  Twisted Evil
За упойката - спинална. по-щадяща е и за нас и за бебето. Не е страшно. Първо ти слагат 2 местни /ама незнам защо 2/ в гърба и после спиналната. Нищо не се усеща. Само дето те карат да се свиеш на кълбо за да се отворят прешлените, а с това коремче си е приключение  Laughing
Земетресението и аз го усетих, ама доста слабо. Бях на кръчма с колеги от университета, че имаме годишнина от завършването и те милите решиха да се съберем преди 8-ми декември, че да мога и аз да отида. Та всички решихме че някой ритна пейката, на която стояхме, докато не звънна мъжо притеснен, да пита как съм. В къщи/7-ми етаж/ здраво е разлюляло.
Лени как си? Оправяш ли се вече?
Нещо Жени ми изчезна. Някой чувал ли я е?
Хайде лека!

# 81
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 791
Пак ни поразлюля, амо този път ми се стори по-силно! Sad Нещо два силнички труса един след друг не ми харесва!
Дано да няма повече! Praynig

Пожелавам ви един спокоен ден!   bouquet

# 82
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
 Дано няма повече трусове, че яко сте се наплашили  Hug
 Аз сънувах ужасен сън. Направо си беше сбъднат кошмар. Сънувах, че моето доки не ми позволи да раждам в частното АГ, защото било много скъпо. Не искаше и тя да ме изражда,защото поемала голям риск  Shocked А за мен това си е ужас. Толкова много разчитам на нея, толкова много разчитам, че няма да ми се наложи да се връщам в държавното АГ, че вече и в сънищата ми ме преследва  ooooh! Дано не се сбъдва.
 Иначе да ви се оплача, много съм изнервена. Само се чудя как да си го изкарам на милото, а той само ми угажда. Вчера и майка му лееекинко ме изнерви. Нямало да родя скоро, смее се и ми вика, ще видиш как ще преносиш, едни такива врели-некипели  #Cussing out Гррр, сега малко ми трябва!

# 83
  • Мнения: 187
добро утро мами,дано няма повече трусове в софия,че много лошо.
лек и усмихнат ден на всички Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 14
Добро утро! kaffeetrmker_2

Мамчета, е сега разбирам че е имало земетресение, ама и няма и как, щото тук при нас не се е усетило  нищо... А даже мога да кажа, че при положение, че трудно записвам, снощи просто книжката ми паднала на главата и съм си заспала като заклана. Не че после цяла нощ не будувах. Пък и тази сутрин пак е имало земетресение, ама няма страшно, не бойте се!!

Аз момичета вчера отимах някакви болчици като на менструални, и да си призная, вече бях решила, че му е дошло времето, ама ето тази сутрин съм добре, сигурно е нормално да започнат да се проявяват някакви индикации!?  Ама и да питам и не, то при всеки е индивидуално, пък си мисля, че няма такава дето да не е разбрала че ражда я Laughing Laughing

Айде лека и спокойна неделя, и да няма повече тресения, че сега само това липсва при всички притеснения!!!!




# 85
  • Мнения: 19
Толкова бързо пишете,че не мога да ви изчета.Честита дъщеричка на мама Камелия и гордия татко, да ви е жива и здрава и много да ви радва newsm51  Ние започваме с покупките от вторник,до сега правихме детската стая.Толкова ми беше трудно да устискам да не купя нищо-но така се бяхме разбрали с таткото когато забременях.Пожелавам ви лек и спокоен ден!

# 86
  • Мнения: 399
Алооо,Варнааа!  Party Казвайте къде ще се дзакваме? Аз предложих МОЛ-а, Ями,писа,че няма претенции...очакваме вашите такива! Grinning

# 87
  • Мнения: 2 149
Санчез, най-верочтно започваш подготовката, шийката се напряга и от там тези болчици. И аз ги получавам, но си повтарям , че не е това, защото имам още 9 дни до 9 месец и искам да задържа. Laughing
На мен ми се засилиха за няколко дни тези неудобства в шийката, от вчера имам по-силно течение, утре ще си разбера резултата от влагалищния секрет, та ще видя дали пак ще слагам глобули. Но аз си го обяснявам така - напряга се вече малкия таз, тъканите се обтягат и влагалището реагира. Ще видя.

Започнаха да ми се пияждат разни неща - я сладолед, я торта, я кисело зеле.  Crazy Така не е било никога, като мисля за нещо и ми потичат лигите.

Дорелия, вие пак сте започнали с покупките, а ние още не. Rolling Eyes Харесала съм някои неща, но понеже имам много дрешки, които са за бебе, затова и все отлагам купуването. По-лесно е да нямаш нищо и да купиш, отколкото да мислиш какво имаш и как да попълниш.

Пупинка, какъв е проблема? Нали в частна болница ще раждаш, с избор на лекар. Кошмарите започват да зачестяват - аз едната нощ сънувах, че ми изтичат водите, другата нощ, че си търся документите... Споко, това са нормални неща! Hug


Земетресението не съм усетила, спала съм  Blush

# 88
  • Мнения: 265
А ми МОЛ-а  newsm78 ми е доста далечко и незнам с какво се ходи до там  newsm78,щото съм без кола,ако искате пак пред KFC ,пък ще решим.

# 89
  • Мнения: 120
Добро утро, запис и от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт