Скъпи бъдещи майки от Бургас!

  • 8 182
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
Съжалявам за това,което ви се е случило.



Разбирам и яда и болката,но ... Ако търсиш утеха  и съчувствие тук - ще го намериш.
Но от начинът , по който е написан поста ти,не лъха точно това.
Не искам в никакъв случай да те обиждам или омаловажавам страданието ти.Но нещо не ми допада това,което правиш.
Ако беше описал случката,отново с имена и всичко - добре.Но ти идваш,регистрираш се специално,за да напишеш една тема, в която едва ли не апелираш да не се ходи при този лекар.
Ние сме три жени в семейството и трите ходим при Дорийска като преди това сме минали и през други лекари. Трябва да кажа,че винаги сме оставали доволни както и много мои познати бременни.
Никога не е ставало дума за пари,когато се следи нечия бременност,поне на мен никой не ми се е оплакал.
Също така има и много въпроси, на които само медицинско лице би дало отговор. А присъда - знаеш кой. Всичко може да се докаже и анализира.
Не знам дали ще разбереш правилно поста ми.

Отново съжалявам за загубата ви.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 513
 Cry Ужасно съжалявам за загубата ви!
Да почива в мир, милото ангелче!  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 035
Моите съболезнования за цялото семейство ...
За малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose
...и само като си помисля че въпросната е една от най- предпочитаните акушер - гинеколози  Close

# 18
  • Мнения: 1 813
Моите съболезнования за цялото семейство ...
За малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose
...и само като си помисля че въпросната е една от най- предпочитаните акушер - гинеколози  Close


Именно,че е много предпочитана и сигурно има защо,нали така.
Според мен човекът,трябва да потърси правата си и да иска изясняване на случая.

# 19
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Съжалявам за тежката ви загуба!  Cry
Съжалявам и за безобразното здравно обслужване в града ни.
Господ да пази семействата и децата ни!  Praynig

# 20
  • Мнения: 288
 Искрено съжалявам за загубата ви! Милото детенце Sad! Много сила ви желая!
 Видеозонът на д-р Дорийска е много стар, ако нещо не се е променило скоро. Възможно е да не може да се види на него аномалията. Но тези лекари в Бургас не се научиха, че трябва да пращат пациентите си на фетална морфология. В града няма подготвени специалисти, но  Варна не е чак толкова далеч. Да не говорим за други важни изследвания през бременността. И въобще не трябва да ги защитаваме, защото положението в Бургас е повече от ужасно. За нормално протичаща бременност може да са добри, но при патологиите е ужас. Много трагедии може да се избегнат, ако си вършат работата както трябва- а това почти никой в Бургас не го прави. Затова наистина, бъдещи майчета, информирайте се да не пропуснете някои важни прегледи.
 Още веднъж-много, много съжалявам!
 

# 21
  • Мнения: 11 004
Думите са безсилни ... Flowers Rose Flowers Rose
Почивай в мир, невинно мъниче Praynig

# 22
  • Мнения: 1 352
Моите съболезнования, много съжалявам за загубата ви!

Посетих въпросната "лекарка - бизнесменка" в началото на бремеността ми. Бях чула от тук от там, че била много добра и реших, че тя ще води бремеността ми. Направи ми ужасно впечатление още самото ми посрещане в кабинета. Беше облечена с къса, тигрова рокля и пушеше вътре. Поразпита ме за здравните ми осигуровки, спомена, че взима 300 лв. за да присъства при раждането. Държа се доста нагло, почувствах се едва ли не виновна, че съм потърсила услугите й. Прегледа ме на видеозона, взе ми 15 лв. и си тръгнах по живо по здраво, решила, че това не може да бъде моя гинеколог. Мерси за такива специалисти  Stop. Не съжалявам.

# 23
  • Мнения: 489
Само медицинско лице може да каже дали въпросната лекарка има вина, каква и дали нещо е можело да се направи.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Съболезнования за загубата ви!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Да почива в мир малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose

# 26
  • Мнения: 8
Моите съболезнования за милото ви детенце...
И мои близки пострадаха от професионалното отношение на въпросната "лекарка"...Цяла година ходят по лекари и рехабилитатори за да възстановят ръчичката на детенцето им,което е с диагноза ''акушерска пареза''...Получила се точно от тази комерсиална лекарка,която доста е допринесла това да се случи...няма да изпадам в подробности...Мъжа искаше да я съди и се консултира с адвокат,но му казаха че е загубена клауза,понеже трябвало колеги да застанат срещу нея в съда,а нали се сещате кой ще посмее като всички тука в БУргас се един дол дренки...Всеки те гледа в ръцете и на никой не му пука какво става и ще става с теб и бъдещото ти дете...
За жалост такова е положението в нашия прекрасен град БУРГАС Confused

# 27
  • Мнения: 110
Съжалявам, че в България има такива лекари и най-лошото е ,че им позволяват да носят титлата "лекар", и още по-ужасното е, че са практикуващи лекари.Много ясно ,че човека ще се регистрира специално за да сподели болката си и да напише мнението си за тази лекарка, вие нямаше ли да го направите ако бяхте загубили детето си. Съмнявам се...

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Съболезнования.......... Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 689
Моите съболезнования!... Тръпки ме побиват, като чета...

Общи условия

Активация на акаунт