вредно ли е

  • 1 645
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 776
По някакви неписани правила, почти всички правим ремонти точно когато чакаме бебета Peace. Но умрели от това няма Laughing. Спокойно. Чак толкова да е вредно - не е. Пожелавам ти да нагласите всичко и чак тогава да родиш Peace! Успех!

# 16
  • Мнения: 9 814
Проветрявайте колкото се може повече.
Аз родих месец след като бяхме приключили с ремонта и още лично на мен ми миришеше на боя.

# 17
  • Мнения: 1 919
ние боядисвахме когато бях бремена-точно 2 седмици преди раждането..няма проблеми...просто проветрявай повече след боята

# 18
  • Мнения: 8 999
Миризми, влага - не е много приятно, особено през зимата. Но чак пък вредно - едва ли! Нанасайте се и бъдете щастливи в новото жилище с новороденото си дете.

# 19
  • Мнения: 498
Непосредствено преди  раждането и на двете сме боядисвали,проветрявахме съм хубаво.Не съм имала проблем.Радвайте се на новият ремонт и най-вече на съкровището Hug

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не е вредно-само да е добре проветрено

# 21
  • Мнения: 1 817
Дръжте за няколко дена отворено и след това се нанесете. Миризмите от лак са най-упорити. Но зависи...Има вече и лакове, които се измирисват за ден.Латекса след ден два не се усеща. Новите мебели също имат специфична миризма. Около седмица им трябва. Аз на твое място поне седмица бих проветрила. Успех Wink

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Аз лично те съветвам поне 3 дни да оставиш отворено навсякъде, за да се проветри, особено ако има лакирани повърхности(врати, паркет), а до седмица след това миризмата я няма!

Общи условия

Активация на акаунт