Отчет на набор 2003 - 36

  • 11 200
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 102
Добро утро, моето "животинче" вече е на градина, 2 дена беше в къщи защото вуйчо му бе дошъл и малко го разглезихме...не се спря да играе на плей стейшън.
иначе, да не чуе дявола си е добре.
Бързо оздравяване на болните дечица.  Praynig

# 76
  • Мнения: 1 693
И ние за сега сме добре  Praynig Днес ще правят звездички във формата на кутии и ще слагат подаръци за коледа вътре. Тази сутрин пак ме затрупаха с листи да попълваме. Тук за най малкото нещо трябва да се се попълват документи. Сега искат разрешение дали  да посещава часовете за предучилищната. ТА така е при нас. Чакаме от утре сняг и подготвяме шейните.

# 77
  • Мнения: 14 133
И ние чакаме сняг за неделя, но  дали ще става за шейнички, ще видим .  Wink

# 78
  • Мнения: 822
С нетърпение чакаме снежеца. Приготвихме ботушките, шаловете, шапките и ръкавичките и сме готови за бой със снежни топки  Simple Smile ! Само да сме здравички де!

# 79
  • Мнения: 7 201
И ние чакаме сняг за неделя, но  дали ще става за шейнички, ще видим .
Да,ще видим. cold

Само да сме здравички де!
Дано са здравички дечицата ни! Praynig
И аз се чудя за коледни подаръци,стига с тия играчки вече! Tired

# 80
  • Мнения: 14 133
И у нас е затрупано с играчки, но Сашо си е поръчал още от добрия страец.  hahaha
Поне робот и кораб си няма.  Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 2 530
Георги още лятото се влюби в един боклукчийски камион с дистанционно и контейнер за отпадъци, на скромната сума от 67лв  Shocked и го поръча. Сега с тази реклама на лаптопа на костенурките прибави и него към подаръците, видяла съм се в чудо. Има много дълъг списък с желания.
А днес ни стискайте палци, моля, защото е на изпит по айкидо.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 421
Ох, с тези коледни подаръци съм луднала - моите и двамата много "скромно" си поръчаха лаптопи. Малкият все още се лъже по тези от рекламата с костенурките, ама кака му е много сериозна - тя си иска истински ooooh!

# 83
  • Мнения: 4 301
Какъв е този лаптоп на костенурките, май само аз не съм гледала рекламата.  newsm78 Иначе Кристиян иска робот, който се преобразява на въртолет. И истински бинокъл. Подчерта - истински!  Laughing

# 84
  • Мнения: 367
Здравейте и ние сме в този набор поне най-голямата кака!Радвам се да се запиша,след като  chibi,ме насочи.Не се бях сетила да пиша тук и да търся отговори,защото имам три госпожици набор 2003,2005 и 2008 г.Вече съм тук!?!?!? Embarassed EmbarassedНие не ходим на детска градина,"мама си е в къщи",затова съм се замислила за училище с предучилищна,моля помогнете-ако някой вече знае такова Praynig Praynig Praynig

# 85
  • Мнения: 7 201
Добре дошла,picaso! Hug Мама на 3 госпожици,чудесно. Simple Smile(защо се изчервяваш)Тук пък си имаме мама на 3-ма мъже. Laughing

# 86
  • Мнения: 1 693
Добре дошла на picaso .
Вие с много модерни подаръци сте. Какви са тези лаптопи.  newsm78 Добре че не се е сетила да иска още такива неща. По скромно го дава. Макар че не е лишена почти от  нищо.  Аз се чудя какво да купя на моя племеник и точно се бях спряла на такива трансформери (дано го написах вярно  Embarassed) но са много скъпи. Но дреболиики има винаги. А и иска плюшена играчка. Не знам до кога ще ги събираме. Има ли други момичета които не си играят с кукли. Ние имаме цяла торба с барби и обзавеждане към него и така си стои. Просто не знам какво друго да измисля за да не е хвърлено в ъгъла.

# 87
  • Мнения: 530
Viki hrisa не сте само вие Мария-Габриела има и барбита и куп други бебета ама само прашясват малкия ми мъж обаче си играе с тях и с кукленските сервизи.много съм затруднена с тези подаръци .Скъпи няма да вземам че малкия много бързо ги ремонтира

# 88
  • София
  • Мнения: 3 421
Вие да си не мислите, че като искат такива подаръци ще ги получат. Има време...ще поизчакат с лаптопите. То аз още си нямам личен, та те! Ама си искат де, не се срамуват. Laughing

Цялата рода ме пита за подаръци и вече не знам какво да отговарям. Презадоволени са ни децата щом не можем да измислим(това е мое мнение де). Купуваме играчки, които после се чудим къде да пъхнем, щото децата за нула време им минава интереса към тях. Моят миналата година събра две писти и за рожденния си ден още две. Едната е под дивана(прашлясва), другата е при баба му(разглобена на части, дето не е ясно дали са всичките), трета счупи и една още стои в кашона неотваряна.
Тази година подозирам същото фиаско ooooh!

# 89
  • Мнения: 1 102
Пикасо, добре дошла. От къде си, познавам една мама точно с твоите набори дечица тук в Пловдив.
Аз мисля да му купя, мини голф, или боулинг, или ако има пари тези големите игри за футбол, дето е за двама с пръчките. между другото искаме да го изненадаме с кола-леглото на Чилек, като подарък от бебето, но пак ако стигнат паричките...

Общи условия

Активация на акаунт