Движение на българските майки Русе - 6

  • 18 194
  • 324
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 395
 Кабзи вината в никакъв случай не е в теб...ако всички правехме наполовината на това, което правиш ти нещата щяха да са перфектни просто....
За продаване съм на линия в четвъртък от 10 до 14ч., събота след 12 до когато трябва, неделя следобяд.
Утре ще пусна прессъобщението до медиите...ако някой има някакви препоръки, мнения или коментари за това...нека ми пише до довечера.
И аз съм ЗА обсъждане и приемане Mr. Green на точките от поста на иринка...трябва да има някаква организация...прекалено сме разпуснати.

# 226
  • Мнения: 6 648
 Тралала все едно не съм чела последните постове Laughing
Ще има ли среща днес?

# 227
  • Мнения: 6 648
EASpirit ,ЧРД -жива здрава и обичана!!!!!!!!!!

# 228
  • Русе
  • Мнения: 611
Момичета, моля ви да заровим томахавката излишни са такива разправии дни преди базара особенно тук много е грозно.
Предлагам все пак днес среща да има 17,30 във Вълшебство доста момичета казаха, че ще дойдат.


Сега се връщам от общината платих къщичката 50лв.Сменихме номера  от42 но номер 30 защото нашатакъща беше много забутана и гледаше почти към паркинга а човекът, който е наел номер 30 се е отказал и я предложиха на нас тя е на много по-хубаво място на главният ред някъде по-средата.

ФИЛЮДКА, ще е чудесно ако дъщеря ти може да ни помогне за продаването.Благодаря ти и за помоща която ни предлагаш  bouquet
Раматахата, нашата урна всъщност е един аквариум Grinning залепен отвсякъде и който аз много мразя защото постоянно се чудя къде да му намеря място Grinning
Аз също мога да продавам през седмицата дай боже Praynigда ми е здраво детето, но и да не  е ще намеря начин.
Духче, сега като ходихме в Бретовица раздадохме доста обувки на децата, но имат нужда от още окобенно мъжки мисля между 39и 42 номер ако има при теб такива е добре да ги занесем.Ооооо ама ти си била рожденничка и си трайкаш а Grinning я бързо довечера на Вълшебство до почерпиш.Честито, мила желая ти много здраве и много щастливи мигове със семейството и приятелите newsm51  love001
taylor jo, твоят въпрос увисна някъде между препирните.В кой район живееше ти?Ако можеш ела довечера на срещата.

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 13:08 от луси

# 229
  • Мнения: 758
Честито и от мен на Духчето, жива здрава и много обичана

Между другото се порових из последните две страници и съм извадила тези, които са заявили, кога ще могат да дежурят.

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 14:07 от MagieA

# 230
  • Мнения: 40
Да ви пиша че довечера ще има среща  5-5.30ч. във Вълшебство
Луси сега видях че си писала за срещата .

# 231
  • Мнения: 1 523
Духче,ЧРД!

# 232
  • Мнения: 1 523
За съжаление няма да успея да дойда на срещата.За петък обясних на Джаста кога мога да поема дежурства.

# 233
  • Мнения: 243
             


              ДУХЧЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН  Rage newsm59  party023 newsm59 newsm51 ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО ОБИЧ И МНОГО КЪСМЕТ И ВИНАГИ ДА СИ УСМИХНАТА И ЩАСТЛИВА.
                            ФИЛЮДКА     love001


              Момичета, току що говорих с дъщеря ми, за съжаление тя другата седмица е страхотно заета, ще има родителска среща в понеделник, учителски съвет във вторник и следващите три дни новогодишни тържества, така че няма да може да помогне при продажбите. Обаче  искам да ми намишете от къде може да мине и да вземе плакати да залепи в училището, а също и имаме 2-3 приятелски фирми, които имат магазини за детски дрехи - та да ги сложат в магазините и във офиса на зет ми. Също ми обеща на учителският съвет да апелира към всички колежки да минат през къщичка номер ЗО на 10,11,12,13 и 14 и всеки да си купи по нещо, а така също на родителската среща и към родителите на децата. Това за сега от мен, съжелявам искрено, че така няма да може да дойде поне за един ден да помогне.
               Очаквам да ми дадете адрес и телефон, за да се обади тя и да мине да вземе плакатите.
               Надявам се, че след срещата ще обявите какво сте решили.
               

             

# 234
  • Русе
  • Мнения: 244
Здравейте и от мен, аз, както казах и по рано, мога да помогна с продаването, стига да искате.
Мога да се включа четвъртък и петък  след 13.30 h., само ми кажете.

# 235
  • Мнения: 6 648
Срещата беше ползотворна  Ирина направи график за базара и ще го напише тук.
Следващо ходене до Брестовица се предвижда на 21 .12 доколкото разбрах.
Събираме раници и чантички за кръста .

# 236
  • Мнения: 1 291
Да,срещата беше ползотворна.Имаме вече график.
В Брестовица ще се ходи на 21.12. - неделя.Трябва обаче да помислим за кола.Защото Илиянка ще е извън града тогава.Остава Джаста само.


# 237
  • Мнения: 6 648
Да,срещата беше ползотворна.Имаме вече график.
В Брестовица ще се ходи на 21.12. - неделя.Трябва обаче да помислим за кола.Защото Илиянка ще е извън града тогава.Остава Джаста само.



Не бе, тук съм на 23 изчезвам.

# 238
  • Мнения: 46
Здравейте момичета, знам че отдавна не съм ви писала, но ми се скараха заради някои от нещата писани тук във форума, но да знаете, че ви чета редовно. Ако искате мога да помогна с продаването - на 11.12. и на 14.12. съм свободна цяла ден, така че свиркайте ако има нужда.  smile3503

# 239
  • Мнения: 1 291
Здравейте момичета, знам че отдавна не съм ви писала, но ми се скараха заради някои от нещата писани тук във форума, но да знаете, че ви чета редовно. Ако искате мога да помогна с продаването - на 11.12. и на 14.12. съм свободна цяла ден, така че свиркайте ако има нужда.  smile3503

Смятай се за включена в графика.Иринка ще напише за кои часове.Благодаря ти!

И не смятам,че е редно някой да ти се кара,защото обществеността иска да знае какво става.Но те подкрепям.Все още не сме се запознали,но се надявам скоро да стане!

... Илиянка ще е извън града тогава.Остава Джаста само.



Не бе, тук съм на 23 изчезвам.

Значи не съм разбрала.Радвам се тогава,че ще си с нас.Дано всичко е наред!

Общи условия

Активация на акаунт