Движение на българските майки Русе - 6

  • 18 192
  • 324
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 648
Здравейте и от мен, аз, както казах и по рано, мога да помогна с продаването, стига да искате.
Мога да се включа четвъртък и петък  след 13.30 h., само ми кажете.
Ако това е времето през ,което аз съм включена в графика ,ще се радвам да ме заместиш и да не бягам от работа.

# 241
  • Мнения: 1 523
Мен предвидихте ли ме за петък?

# 242
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Честит Рожден Ден на Духчето, с малко закъснение!    bouquet  bouquet  bouquet

# 243
   Здравейте, момичета Hug
 Тази година  май няма да мога да  участвам с нищо на базара, но поне ще се постарая да  си купя вашите неща.Ще изнудя и мъжа ми да ми вземе подарък от вас за рожденния ден WinkВие сте страхотни и аз  ще кажа  на абсолютно всички/пък те никак не са малко и вярвам, че  ще има отзовали се/ , с които контактувам за базара.Поне с рекламата да помогна колкото мога.

# 244
  • Мнения: 3 376
Момичета какъв е графика,за продаването ли става въпрос?

Днес нещо не можахме да се разберем с мъжа ми,утре сутринта или по обед ще напиша кога ще мога да дойда.Ще успея всичките дни,само не знам кои часове.


Благодаря за пожеланията!!!! Hug Hug Hug Много сте мили!!!!  bouquet
Съжалявам,че не успях да дойда на срещата.

# 245
  • Мнения: 470
Срещата наистина беше ползотворна,радвам се че ви видях момичета.Гледам че май ще се нагласят добре нещата с графика.На срещата не знехме за тези които не можаха да дойдат кога ще се включат,но ето че сега са писали.
Извинявам се  Embarassed,но някой отговори ли на Филюдка от къде да мине дъщеря и за плакати и флаери.
Филюдка благодарим ти за подкрепата.Жива и здрава да си  newsm51.
Лека вечер на всички.

# 246
  • Мнения: 470
  Честит Рожден Ден и тук Духче  Wink,Пожелавам ти цялото щастие на земята да ти се стовари на главата   Hug

# 247
  • Мнения: 46
Момичета ако искате и ако не е късно може да ми дадете флаери и плакати, които да оставя в Комплекса за социални услуги и отдела за закрила на детето. На 10.12. съм на една среща в детско - юношеския център за психично здраве, може и там да оставя

# 248
  • Мнения: 3 376
Значи в четвъртък мога само до 12 ч. да продавам,тъй като мъжа ми е на работа и ще оставя детето в баба ми.
В петък мога цял ден по всяко време.
Събота и неделя също.

Само моля ви пишете как е нагласен графика и за колко часа ви трябва човек,за да знам как да си наглася графика и за работа,за кои часове да си отложа клиентите или да не записвам изобщо.

# 249
  • Мнения: 1 168
Добро утро, момичета!

Духче, Честит рожден дан на патерица!  bouquet
Между другото писах те с някаква въпросителна newsm78, явно защото не е било сигурно.

Още снощи качих таблицата в албума, но не бях готова с обобщаването по хора.
Ще пиша пак по обяд, че сега имам спешен и гаден ангажимент! Ще гледам да внеса и промените.

# 250
  • Мнения: 758
Иве, зайчето ви го няма в колата  Sad или сте го изпуснали като сте се качвали или сте го забравили. Проверихме и днес на светло ама уви   Cry ще ви подарим ново  Laughing

# 251
  • Мнения: 395
Кой е пуснал това прессъобщение, че базара започва от 4-ти и продължава до 7-ми??????????????Вече е публикувано на няколко места....аз ли съм в грешка или базара беше обявен от 11 до 14-ти и аз бях поела ангажимента да пускам съобщенията?

Да не говорим, че дори е написано, че в момента призоваваме хората и децата им да започват да правят ръчно изработени неща.....нали призивът беше, да дойдат, да купят, да помогнат, да дарят усмивка......охххх много се ядосах!
Кажете ми какво да правим сега, че да замажем грозната ситуация...и който го е пуснал това инфо да каже поне къде е пуснато за да знаем.

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 10:18 от peonia

# 252
  • Мнения: 1 523
Еее,много гнило!Е.ати саботажа!
Как да разберем кой е пуснал грешна информация???И аз много се ядосах!

# 253
  • Мнения: 395
Дидка не знам за теб, ама на мен ми причерня....дано да не е пускано до вестниците...някой да има днешни броеве на бряг и утро? Да видим там има ли нещо...

# 254
  • Мнения: 1 942
Eeee супер тъпо това с грешното прессъобщение, но няма да е фатално надявам се  Rolling Eyes

Къде е графика за продаването Иринка? То е ясно, че ще направя всичко възможно да идвам да мръзнем заедно за каузата, но съм много зависима от гледачите, а те няма как да кажат точно кога са им ангажиментите. Но ще се опитам да запълвам дупки и т.н.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт