Никулден-меню и приготовления?

  • 22 664
  • 159
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 906
Gigi, поздравления за чудесно подредената и изобилна трапеза.
ilrai78, изглежда мнооого вкусно!

# 151
  • Мнения: 243
Браво на всички,справили сте се страхотно!
Честит,8ми декември на всички празнуващи Наздраве!!!

# 152
  • Мнения: 3 861
Снимки не мога да покажа защото ми излезе от главата и се сетих чак на фаза празни чинии, но мога да ви уверя, че сьомгата стана великолепна!

# 153
  • Мнения: 5 001
TheNMaster, благодаря за рецептата ти! Шаранът, приготвен по нея, стана чудесен!  bouquet   bouquet   bouquet



Eee,  Hug Hug Hug Hug
Много се радвам,че ви е харесал!

# 154
  • София
  • Мнения: 10 858
Имате ли идея какво мога да направя от глава на толостолоб? Доста е голяма, може би 1,5кг. Предполагам, че все нещо може да се направи, жал ми е да я хвърля.

# 155
  • Мнения: 3 993
Имате ли идея какво мога да направя от глава на толостолоб? Доста е голяма, може би 1,5кг. Предполагам, че все нещо може да се направи, жал ми е да я хвърля.
Освен рибена чорба, за друго не се сещам. Може да добавиш и друга риба в чорбата, да стане по-богата. Но не съм яла чорба от толстолоб, не знам на вкус какво ще стане...  33uu

# 156
  • София
  • Мнения: 10 858
Имате ли идея какво мога да направя от глава на толостолоб? Доста е голяма, може би 1,5кг. Предполагам, че все нещо може да се направи, жал ми е да я хвърля.
Освен рибена чорба, за друго не се сещам. Може да добавиш и друга риба в чорбата, да стане по-богата. Но не съм яла чорба от толстолоб, не знам на вкус какво ще стане...  33uu

Да, и аз за чорба си мислех, но реших да събера идеи. Благодаря ти   bouquet

# 157
  • Мнения: 5 001
Виве,рибена чорба  Peace
Като сложиш морковче,лукче,корен целина,картофче,малко ориз или фиде,девисил и магданоз задължително и тя чорбата -станала  Grinning
Вкусна ще стане!

# 158
  • София
  • Мнения: 10 858
Ясно, чорба ще е!  Hug Hug Hug
Но може би ще трябва да я обезмасля, че толостолобчето е мазна риба, да не стане много пък мазна тази супа  Thinking

# 159
  • Мнения: 3 993
Добре, значи чорба ще е  Simple Smile Ами в главата има ли месо  newsm78 Казваш, че е голяма...сигурно има месо...ако не, да не стане като рибен бульон със зеленчуци и подправки....но аз не съм майстор на чорбите, на рибената съвсем. Да кажат други майки, които й разбират на рибената чорба! Чувала съм, че си има тънкости...

Общи условия

Активация на акаунт