гласуване за седмично фотошопско конкурсче

  • 4 101
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 276
Аз първо си избрах седем най- хубави  Mr. Green. После пъшках и зачерквах , пъшках и зачерквах и така... Сега ме гложди дали зачеркнах тези, които трябва Thinking

# 16
  • Мнения: 2 818
Наистина труден избор!!! Браво на всички!  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз пък много си харесах 17 Shocked Как да ги сведа до 3 newsm78
Браво, момичета, наистина има много красиви неща!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Страхотни рамки се получиха, браво момичета за идеята и изпълненията, браво на участниците! Не мислите ли, че е хубаво да покоментираме рамчиците, и след като свърши анкетата, и може ли да се каже кой за кого гласува newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Страхотни рамки се получиха, браво момичета за идеята и изпълненията, браво на участниците! Не мислите ли, че е хубаво да покоментираме рамчиците, и след като свърши анкетата, и може ли да се каже кой за кого гласува newsm78

Аз съм ЗА!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Дадох своя глас Peace

Много ми харесаха 4,10,11,19,23,31,34.....
о, много съм затруднена, но все пак избрах само три.

# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз гласувах... Труден избор! Страхотни рамки, момичета!

# 22
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Много се радвам,че и мойта рамка сте вкючили момичета. Нямяше ме няколко дни и не можах да поправя нещата, които сте споменали като забележки, но ще ги оправя. Все пак това беше първия ми опит и се радвам,че все пак сътворих нещо. Благодаря за критиките.
Харесах страшно много рамки и гласувах за три.

# 23
  • София
  • Мнения: 101
Включих се в гласуването, но определено само 3 гласа ми бяха малко  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 4 025
На мен много ми харесаха - 4, 10, 15, 19, 20, 23, 24, 32, 34, 35
Но после се наложи да ги редуцирам.
За съм за коментари накрая.

# 25
  • Мнения: 791
Здравейте  wavey

Не можах да се включа в това предизвикателство, но за това пък гласувах.
Гласувах за 10, 23 и 34
И други ми харесаха, но четно казано - моля да не се сърди никой, но не ми беше затруднен избора. Всички бяха доста еднотипни, еднообразни. Е, не всички, но по-голяма част от творбите ви. Може би си заслужава да се помисли да се използват два кита, или един на с възможност да се добавят повече допълнителни елементи. Незнам. Как ги правят по другите сайтове!?

  bouquet  Hug    bouquet

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
нА КОЙ Е 24 номер. Може и на лични...запленена съм от него Blush
contesa според мен именно това е целта...с едно нещо различни хора да работят.

# 27
  • София
  • Мнения: 974
Тюх, заблудих се Sad
Винаги гласувам във Фотошопските конкурси, но за първи път се заблудих и гласувах само с един глас /подведох се от "изберете рамката ,която най много ви харесва" /
Затова, бих искала да обява и другите рамки, които ме впечатлиха / 3 гласа /...10,23,34...   bouquet

# 28
  • Мнения: 929
Гласувах за 23,24 и 34. Преди да видя че може да се гласува само за три рамки бях отбелязала още няколко, но за съжаление не може да се гласува за всички  Wink

# 29
  • Мнения: 354
Гласувах за 4, 16, 34 , но си харесах мнооооооооооого още.
Ако искате за следващия път на всеки 10 рамки да имаме право на по 2 гласа , тоест ако са 30 да имаме право да гласуваме за 6. Пък някой ако не си хареса толкова да не е задължително да упражни всичките си гласове.

Общи условия

Активация на акаунт