LaRedoute.fr - 89 - Всичко за поръчката!

  • 53 782
  • 978
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Здравейте, момичета! Аз поръчвам от ЛаРедут вече доста време и съм идеално ориентирана в дамските и детските размери, но малко се чудя за мъжките размери на спортни стоки...  newsm78 Искам да поръчам на мъжа ми анцуг Адидас за рождения ден, но ме е страх да не би да не уцеля размера, защото в Продавалника съм срещала да се продават разни анцузи от там, които са дошли прекалено големи или малки. Много моля мамите с опит, които са поръчвали мъжки неща на Адидас, да ми дадат съветPraynig Предварително благодаря!  Hug

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте!

Алекс, благодаря   bouquet

В петък взех 3 поръчки от пощата  Party Почти всичко е коментирано  Peace

http://www.laredoute.fr/vente-pull-bebe-fille-forme-viscose-et-a … tegoryid=49154511 - тази блузка е много хубава, но е тъничка. Ще трябва да слагам под нея друга  Peace

Другите неща ще опиша по-късно  Hug
може ли да пуснеш реални снимки,защото искам да я поръчам за подарък.интересуваме също за дете на 1г и 11м кой размер да взема

# 17
  • Мнения: 307
Запис и от мен.Моля мамите,които са поръчвали детски анцузи Найк,Пума и Адидас да ми дадат размери на 80(може и 86) и 102 Praynig

# 18
  • Мнения: 1 178
Алекс1   bouquet  bouquet  bouquet, благодаря!

Какво ще кажете да почнем да  пишем коментари за продуктите и в сайта ( за тези, които не са обърнали внимание-  в ляво, под описанието и снимката, има едно място със зелени звездички Les avis client, където можеш да оцениш продукта), предполагам писането на латиница няма да е проблем Peace...
 Е ,на Французите ще им е странно сигурно да четат "шльокавица"  Laughing Joy
Доста впечатления имаме вече и ще се съгласите, че за всички ще е много удобно да прочетат отзивите направо от сайта.  Grinning
    Peace

# 19
  • Мнения: 2 136
От 1.11 някой взимал ли е вече?

В сряда и четвъртък си взех 2 поръчки от 31.10. Третата от същата дата още я няма. Чета че играчките ги пращат отделно. Аз имам една неголяма. Интересно дали ще е отделно

Алекс1   bouquet  bouquet  bouquet, благодаря!

Какво ще кажете да почнем да  пишем коментари за продуктите и в сайта ( за тези, които не са обърнали внимание-  в ляво, под описанието и снимката, има едно място със зелени звездички Les avis client, където можеш да оцениш продукта), предполагам писането на латиница няма да е проблем Peace...
 Е ,на Французите ще им е странно сигурно да четат "шльокавица"  Laughing Joy
Доста впечатления имаме вече и ще се съгласите, че за всички ще е много удобно да прочетат отзивите направо от сайта.  Grinning
    Peace
Това ще е страхотно. Тъкмо няма да се отговаря постоянно на едни и същи въпроси, защото не винаги може да се изчете всичко, и да се запомни.

# 20
  • Мнения: 30
Цитат
И още един въпрос имам - ако в провинцията се получава колет над 2 кг, къде идва - би трябвало на митница, но ако е малко провинциално градче като Берковица?
Тодоран, Пратките пристигат на митница Лом, обработват се и след това по пощата се изпращат до получателя независимо от теглото. Това ги забавя малко.

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 21:33 от troya

# 21
# 22
  • Мнения: 1 745
Зи,добра идея,но дали няма да ги трият нашите коментари,ако не са на френски? Rolling Eyes

# 23
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 203
smool,имам вторите в черно какво по точно те интересува за тях?Питай на ЛС да не товарим темата. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 762
намерих

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 21:58 от Зузи

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Здравейте, момичета! Аз да си повторя въпроса от предната тема....Отговарят ли си на номера тези обувки?  http://www.laredoute.fr/vente-escarpins-talon-compense.aspx?prod … tegoryid=22907132 Благодаря много на отзовалите се предварително!   bouquet
Алекс 1   bouquet  bouquet  bouquet за темата

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 21:59 от rosi81

# 26
  • Мнения: 491
Момичета, малко тъп въпрос, но от скоро поръчвам и някои неща не са ми ясни.  Laughing
Знам референтният номер, как мога да видя картинка? newsm78

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Преди 100 теми имаше коментари за тези дънки Типстер

За тях знам със 100%, че са уголемени, но тези как са?


Някой има ли и двата модела да каже как са  Peace

# 28
  • Мнения: 4 202
Получих така чаканите ботуши на Адидас, но не ми стават на прасеца.
Утре ще ходя да им ги връщам по пощата. Кой знае колко ще ми излезе колета до Франция  ooooh!

Друго искам да ви питам, помни ли някой колко взимаха по банките от за осребряване на чек. Помня, че в ЦКБ беше най-изгодно, но все пак горе-долу каква е таксата?

# 29
  • Мнения: 1 178
АЗ чакам  ЦКБ  от 21.10 да ми осребрят чек за 45 евро, но още няма нищо.  Close
 Таксата за моя случай е 3 евро, ако е по-голяма сумата на чека, обаче, ползват куриер и таксата е по-голяма. Не зная с точност колко.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт