Контракции подготвят мама за среща с ЯНУАРЧЕ най-желана!!!

  • 14 954
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 63
Лорини, благодаря за новата тема! Hug
Добре дошли на новите , мами! Party
По-късно пак ще се включа, че закъснявам за детската.

# 61
  • Мнения: 180
И аз съм навита за лекцията Simple Smile Предната я пропуснах, че тогава пътувах насам-натам. За тази напомняйте като наближи  Peace

Катериче, тайс, къде се загубихте толкова време? Стига с тази работа Simple Smile Гледам и нови попълнения пак има  Hug Да се увеличаваме и роим все така Simple Smile Гледам декемврийки вече сериозно почнаха да раждат  Laughing Скоро и ние ще започнем акто се замисля. Особено тези с ранните дати, ето го декември иде Wink

Пък аз нощем едни премятания правя докато намеря удобна поза  Laughing И като с есъбудя все съм схваната, боли ме глава, кръст.. Simple Smile Човек ще помисли че вместо да спя, копая лозе Wink Пък и едни сънища... Няма почивка Simple Smile

# 62
  • Мнения: 36
pavlina_k, и аз се чудя за същото, защото докторът при който ходя на ЖК също работи там. Ама нещо отзивите за него не са добри. Другият месец имам среща с една акушерка и тя ще ми каже какво да правя. И тя работи там.

# 63
  • Мнения: 266
  Здравейте и от мен!Аз също съм с много силни и почти постоянни контракции и също вечер не мога да спя и се моля да устискам до началото на 9-ти месец поне PraynigМоите бебки са 1800 г и 1700 г,отскоро започнах да пия магнирот и но шпа дано има ефект.Понакупих си и някой неща за бебките,но вече нямам сили да обикалям по магазините,въпреки че е толкова приятно Wink

# 64
  • Мнения: 375
софи,явно при нас с близнаците е така и аз съм по същия начин,моля се да устискам колкото може повече-моите малчугани миналата седмица бяха по 1,600кг да са живи и здравички и да растат

# 65
  • Мнения: 60
Момичета аз да ви питам почнах да стягам багажа за болницата лека полека,и се чудя това направление за раждане и обменна карта какво е?Докторката при която ходя ли трябва да ги издаде,и кога сега като си взема болничния за 45 дни преди раждане ли?

# 66
  • Мнения: 705
vanilla, по въпроса ти за смрадликата-не мисля, че има проблем за външни промивки, но тя е с антсептично действие, т.е. ако имаш някакво възпаление (именно затова се правят промивки след раждане-да не се възпали мястото, където има разкъсвания и шевове). Предполагам след като си се измила със сапун си променила средата и в такъв случай бих ти препоръчала сода за хляб. Моят доки ми "изписа" за течението именно сода бикарбонат.
  bouquet

# 67
  • Мнения: 60
Оф не знам май съм по добре.Даже бях оттекла малко и ме сърбеше ужасно ама сега съм малко по добре с нищо не съм се промивала дано ми мине , че е много неприятно.Не знам дали е възпаление веднага след като се измих усетих , че нещо не е наред и като погледнах бях се понадула леко.Zozima от содата няма ли да щипе  Embarassed,ами ако се намажа с крем Бочко

# 68
  • Мнения: 19
Ох,като гледам декемврийките как са я подкарали се потя жестоко.Плаши ме това че пове4ето раждат с около 2 седмици преди термин ooooh!  и аз все се притеснявам, че ще се случи по-рано а не съм готова още Crazy
И да ви кажа какво забелязвам-бебето ми се намира в дясната страна,при напипване все там си стои ,а в ляво ми  е празно и хълца много.Някой има ли такива наблюдения или аз се побърквам вече от дългото стоене сама.
Привет на новите мамички  bouquet

# 69
  • Мнения: 36
natali81, бебетата вече са с такива размери, че няма как да са от едната страна. Моето е застанало на "С"... главата е надолу от лявата ми страна му е телцето, дупето му е някъде под ребрата ми и краката са от дясно. На видеозона видяхме, че си държеше крачето с едната ръка  Joy Аз хълцане не знам дали съм усещала...

# 70
  • Мнения: 140
Натали81, и при мен е от дясно през цялото време- не знам дали има значение, но е седалищно и все си е така- главата е под ребрата ми, дупето стърчи отдясно, а крачетата са все долу и ме рита в пикочния мехур Rolling Eyes Най- странното е, че и с какакта бях така- стоеше на същото място в същата поза седалищно и не се обърна Peace Иначе си шава много, ама не си променя позата.

# 71
  • Мнения: 429
Здравейте момичета,

колко много сте изписали Hug Днес бях на ЖК- този тетър на антитела 64/128 бил съвсем нисък тетър, т.е. нямало никакъв повод за притеснение Grinning Бебка вече е 1960 грама, плацентата ми е предна, 2 ра степен, а околоплодните води-нормални. Вече си имам обменна карта и напарвление за хоспитализация, в което обаче е написано "Наблюдение на бремеността при жена, подложена на друг висок риск" newsm78 newsm78 newsm78 Предполагам, че е нещо стандартно.... Споделих с доктора, че обмислям раждане в Окръжна Болница  и го помолих да ми препоръча лекар там. Той ми препоръча д-р Георги Кръстев и тази седмица ще се срещна с него и ще реша...Най-късно до 01.12 от работата ми ще сключат нов договор с нов здравноосигурителен фонд (нали си развалиха отношенията със стария...) и въобще си няма представа новият фонд, с кои болници ще има договор newsm78 Ама съм и аз късметлийка..никога до сега не сме имали проблеми със здравно фондове, а сега за мой късмет #2gunfire
За сега и аз смятам да дойда на лекцията на 30.11, но има много време до тогава...., а иначе за бъбренето след това и аз съм навита Hug

# 72
  • Мнения: 1 341
Хей здравейте момичета, ДОББРО УТРО
Катрин много хълцаше, ама много. А бебчо до момента не. Напоследък се е поокротил и не ме тормози, че  както го беше подкарал с тези шутове имах чувството, че ще покаже някой крак през корема ми.
за количка- азсечудя далидакупувам комбинирана. Като знам какъв студ е януари, февруари та и март. Няма да са всекидневниразходките май. Та тези месециможеда използвам старата откаката. Знам, че след трети месец Кети въобще не искаше в легналата. Искаше в кошницата за кола, за да наблюдава света. Лошото е, че трябва да е хубаво времето за тази приставка, че аз така си я разболях на един лек ветрец. не знамщегомисля, но определено ще купувам нова.
Премама - къде има намаление? Аз съм им голям фен. Кети я отгледах с бодита от там и бях супер доволна. Не мръднаханитонацвят, нито на размер.Тогава ми ги носеха от Англия и  си ги избирах по каталог.
лекцията закърменето - отидете ако можете!!! Ако нямате опит, много ще Ви помогнат да не правите безумия (които и аз правех) и излишно да си утежнявате живота.
контракциите - аз с Кети като влязох в 9-тия и започнаха. Бяха си подготвителни и си ги имах всеки ден до деня на раждането. Родих я 1 ден след термина  защото много  продължи самото раждане. Беше ми писнало от тези контракции. Аз не се притеснявам от преждевременно раждане, а от това дали е живо бебето. Като не съм го усещала дълго време и ме обхваща параноята. Но милото като, че ли усеща, че майка му е кукавица и веднага се разритва.
А щерка ми като се залепи на корема и започне да му обяснява нещо от играта си. Все  едно бебето е пред нея и я разира. Обожава да ми маже корема и да го целува. И само му повтаря колко го обича

# 73
  • Мнения: 45
А щерка ми като се залепи на корема и започне да му обяснява нещо от играта си. Все  едно бебето е пред нея и я разира. Обожава да ми маже корема и да го целува. И само му повтаря колко го обича

Не зная колко е голяма щерка ти, но моята е на 5 и половина и прави абсолютно същото Laughing
Даже си е поръчала сестричка Joy

# 74
  • Мнения: 36
Добро утро!!! Понеже вчера спах до 11:30 тази нощ не мигнах и сега съм като бита.  Sad Ще ходя до НДК да разгледам пройзведеното в БГ и не съвсем. Едва вчера разбрах какво е да ти мърда бебето вече с по-големи размери  Joy

Evjeni  няма намаление в Премаман за сега, но пак бодитата са на нормална цена според мен.

Общи условия

Активация на акаунт