секцио

  • 1 843
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Може би е имало причина за вертикалния разрез. Все още го правят когато се наложи. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 100
Не ме е боляло  Rolling Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не ми се е случвало.

И на мен

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
АЗ не съм секцио,но при застудяване ме болят мястото на външните шевове.

# 19
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Наболяваше ме от време на време, когато е уморя. Сега вече, четири месеца след операцията, не ме боли. Не се притеснявай, може да е от времето.

# 20
  • Мнения: 209
Случваше ми се при преумора, когато вдигах тежко/пазех се колкото мога, но понякога беше невъзможно/. От студ , обаче, не ми се е случвало такова нещо. Въобще от времето не съм имала дискомфорт.

и при мен беше така.

# 21
  • Мнения: 2 521
Случваше ми се при преумора, когато вдигах тежко/пазех се колкото мога, но понякога беше невъзможно/. От студ , обаче, не ми се е случвало такова нещо. Въобще от времето не съм имала дискомфорт.

и при мен беше така.
И аз бях по същия начин PeaceИ все още усещам придърпване и болка от време на време Thinking

# 22
  • Мнения: 145
За преумората не бях се сетила Thinking, може и от това да е всъщност, гледам си сама двете деца а разликата им не е голяма и ми е малко трудно, а и  вдигането на тежко е неизбежно, и те причините станаха комплексни. Благодаря ви за бързите отговори  Peace

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ми се е случвало

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Биляна питам дали секциото е направен с козметичен шев,защото все още има доктори ,които си позволяват да затварят операцията с външни шевове,да не говорим ,че скоро приятелката на моя близка се сдоби с вертикален разрез ooooh! ooooh! ooooh!

  Simple SmileДа, разбрах.Но ни стана смешно като си представих това което беше написала.Видях, че си оправила правописната грешка.

# 25
  • Мнения: 2 960
не ,не ме е болял шева изобщо.

# 26
  • Мнения: 1 554
не ми се е случвало или поне непомня newsm78

# 27
  • Мнения: 388
Минало е малко време и е възможно. Случвало ми се е леко да ме придърпва първите месеци, а и скоро ми се случи пак - след три години  ooooh! Изненадах се много. Беше от преумора.

# 28
  • Мнения: 498

Биляна питам дали секциото е направен с козметичен шев,защото все още има доктори ,които си позволяват да затварят операцията с външни шевове,да не говорим ,че скоро приятелката на моя близка се сдоби с вертикален разрез ooooh! ooooh! ooooh!

  Simple SmileДа, разбрах.Но ни стана смешно като си представих това което беше написала.Видях, че си оправила правописната грешка.
Биляна и аз се осетих после Joy Peace

# 29
  • Мнения: 2 334
Не ми се е случвало  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт