Да те изхвърлят, като скъсан чорап

  • 4 862
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 958
Не знам какво да кажа.
По-точно знам, но няма да прозвучи успокоително.
Много страшни неща преживяваш.
Това за мъжът ти не ме изумява, но за синът ти, просто нямам думи.
Мисля си, че твоето търпение и прошка към мъжът ти, е показало на момчето, че може да третира жените както си иска безнаказано.
Някой ден неговата жена, ще пише тук. Дано греша.
Не мога да ти дам съвет да зарежеш сина си, но какво чакаш, защо търпиш мъжът си?
Дъщеря ти гледа и страда.
Извинявам се много но това не е заради децата, и слепият вижда, че децата ти страдат от това твое покорство към мъжът ти.
В случая ти си жертва, затова се извинявам пак, че съм по-рязка, но ако сама не си помогнеш, няма кой.
Има телефони, за жени страдащи от насилие, предполагам, че там ако не да ти помогнат, поне могат да дадът съвет, или да ти вдъхнат самоовереност.
Направи го заради момиченцето ти, не го прави бъдеща жертва.
Успех и дано успееш да прекрачиш границата на страха.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защо си търпяла до сега?!
Изнеси се на квартира, намери нещо евтино- стая, таван, само се махни от там.
Останалото адвокат трябва да те посъветва как да потъпиш.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Нямам с кого да споделя, та затова с вас, цял живот съм се борила за по добър живот и вече, като поостарях искат, да ме изхвърлят, уморена съм, обезверена съм, нямам желание за нищо, поне в работата ми е спокойно и там си почивам, чувствам се добре, но идва време да се прибера и започва ада, мъжът и синът ако не им угода или ме бият, или ми казват да си събирам багажчето, а аз няма къде да отида, остава ми едничко нещо май да умра.
Е те това е да побереш живота си в едно изречение. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 256
7777777, не можеш ли при родители да отидеш? Отвратителна ситуация, не мога да дам съвет, само ти пожелавам този ад да свърши за теб възможно най-скоро. От всичко най-неприятно е отношението на сина ти, дано по-скоро и той стане родител, за да разбере!

# 19
  • Мнения: 2 386
Имаш ли роднини?
Имаш ли заделени поне пари за 3 месеца?
Имаш ли човек, на който да вярваш извън семейството?

Ако отговориш с да на дори само един от въпросите - веднага се обади в полицията и на телефоните за домашно насилие.

# 20
  • Мнения: 4 736
Много ми стана мъчно. Има такива хора свине, че  ooooh! Жалкото е, че и някои от децата последват примера на родителите животни Confused

 Няма ли как сделката по продажбата на имота да се спре?

# 21
# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518

Наумила си си да извадиш всички теми от миналата година ли?

# 23
  • Мнения: 4 380
Розалинда, спри се моля ти се и гледай датите на това което изваждаш от прахоляка!

# 24
  • Мнения: 6 529
А ти защо си му дала парите от продажбата на имота?  newsm78 Ако са в банка няма как насила да ти ги вземе


Уф, сега видях датата на темата. Може би трябва да се заключи

# 25
  • Мнения: 12 667
розалинда, не знам какво си мислиш, но се оля.

Общи условия

Активация на акаунт