Коледата наближава, РАЗГРАД за базар се стяга!

  • 9 240
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Здравейте Hug

Браво на Бен и МерСедес!  bouquet  bouquet  bouquet


Бен, направила съм още 16 малки картички - само трябва да ги изрежа и сгъна Peace 
Материали имам, но време малко трудно намирам - правя ги предимно вечер след десет  Rolling Eyes
А от къде да си купя малки найлонови опаковки за големите картички newsm78 newsm78 newsm78 А малките картички -незнам как да опаковам - мислех да са в джоб всичките Thinking Thinking Thinking

 Аз мога да намаля снимките, но как ще се видим newsm78 newsm78  newsm78

# 271
  • Мнения: 124
Ели,найлонови торбички има на пазара-всякакъв размер.Даже си мисля,че и за най-малките ще намериш.
За снимкте-няма нужда да се виждаме,може да ми ги пратиш на E.mail адрес.Дай някакъв скайп да тои обясня какво всъшност искам.

# 272
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Бен, къде по точно на пазара?

И ти писах на Скайпа Mr. Green

# 273
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Мдааааааа пак вчера последна и днес първа Thinking
Ми айде

Спорен ден! Hug Hug Hug

# 274
  • Мнения: 4 586
В специализираните магазини за кафе се продават много видове найлонови торбички - от за 100гр кафе до чували за юрган или 15 кила зеле. Като казах зеле, направихте ли го, а?

# 275
  • Мнения: 104
Добро утро , аз ще се почерпя с кафенце. Благодаря Аз съм си  Hug Вълчо направихме го, сега го чакаме да втаса  newsm53 .  Аз мисля календарите да ги опаковам в прозрачен целофан с една панделка вързани. Като опаковам ще покажа. Хайде за сега лек ден.

# 276
  • Мнения: 3 219
Мда, зелето е сложено, даже и зелева чорба вече консумираме редовно.

# 277
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро!
Аз съм си, благодаря за чашата кафе!  Hug
Да, и нашата зелева чорба е готова вече.
Не съм ви се хвалила от 2 дни нослето на Ники е отпушено и няма хрема. От време на време се закашля обаче. Според мен се изчиства.
Лек облачен ден!

# 278
  • Мнения: 104
Танче браво на Ники, нека оздравява. Той деня освен облачен е и леко дъждовен май. нещо пръска навън ама не разбрах точно какво. Нито дъжд, нито сняг  newsm78 Както и да е . Бубе, много беше скромна вчера бе. Не даде да те похвалим за действията в общината  Mr. Green   bouquet

# 279
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Вижте приготвени картички за Коледния базар в Русе - тук .

# 280
  • Мнения: 9 973
влизам само да ви се похваля,че днес видях EFP newsm44

# 281
  • Мнения: 201
Честито, Деси, това е страхотно! Лека бременност ти желая!  Hug

# 282
  • Мнения: 4 586
Уха! Честито за втората. Лека да е.  bouquet

# 283
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Деси, честито и от мен! Лека бременност ти желая!

# 284
  • Мнения: 104
Леле  #Crazy  браво на Деси за двете чертички  newsm10 newsm10 newsm10 smile3501  Много се радвам за теб. Лека бременност ти желая и всичко да е ОК до края !  Ух че и рима стана  Hug
Мацки май вече е време за новата тема. Кой ще се нагърби със задачата Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт